0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Як швидко просунути сайт у ТОП

Поділіться
Зміст

  Швидка розкрутка сайту, збільшення кількості клієнтів, висока віддача — зацікавлений у цьому кожен власник компанії, який веде свій бізнес в інтернеті. Цими бажаннями користуються багато сумнівних фірм, які обіцяють підвищення конверсії за найкоротший період. Звичайно, можна прискорити просування веб-ресурсу, що неодноразово підтверджували наші спеціалісти. Але такі методи не замінюють його комплексної оптимізації.

  Що ми маємо на увазі, коли говоримо «Швидке просування сайту»

  Зазвичай, розкрутка в інтернеті миттєвої не буває. Коли ми пропонуємо своїм клієнтам цю послугу, то маємо на увазі, що перші позитивні результати не забаряться. Для цього в нашій колекції способів SEO-оптимізації є такі, які дозволяють вийти на вищі позиції набагато швидше, ніж при застосуванні стандартних. Потрібно враховувати, що використання цих методів веде до підвищення показників, проте цей період триватиме не дуже довго. Щоб утримати ресурс на досягнутих позиціях, знадобиться використання інших стратегій.

  Швидке просування сайту

  Як можна швидко розкрутити сайт

  Якщо клієнт звертається до нас із завданням прискорити просування сайту, ми пропонуємо особливу стратегію прокручування веб-ресурсу з метою залучення більшої аудиторії з органічного пошуку. Наші фахівці перевірили на практиці кілька успішних способів покращення позицій, які дозволяють досить швидко вийти на бажані показники. Про ці методи хочемо вам розповісти.

  Швидке просування сайту низькочастотними запитами

  Якщо в планах швидке SEO просування сайту, то один із найефективніших способів – робота з низькочастотними запитами. Суть цього методу полягає в тому, що ресурс розвивається за рахунок розміщення на ньому нових сторінок, оптимізованих під НЧ-ключі. Такий підхід є ефективним, коли аналіз тематики показав, що в топі щільно сидять відомі бренди з розкрученими проектами. Обійти їх за короткий період практично неможливо. Для цього потрібен час. У таких випадках швидке розкручування сайту можливе за рахунок ретельного опрацювання семантичного ядра та його розширення.

  Швидке просування сайту низькочастотними запитами

  Використання низько- та середньочастотних запитів дозволяє знайти нову ЦА. Швидке SEO-просування сайту в такий спосіб дещо обмежене можливостями індексації нових сторінок у системі та швидкістю цього процесу. Пошуковим роботам знадобиться до двох тижнів на обробку нових сторінок та контенту. Ще один плюс цього методу в тому, що НЧ-запити є найбільш конверсійними. Це збільшує фінансову віддачу від веб-ресурсу.

  У кількох наших проектах ми досягли зростання показників органічного трафіку за рахунок опрацювання НЧ-запитів. Наприклад, після проведення оптимізації інтернет-магазину меблевої фурнітури «Кронас» у топ-3 було виведено ще 223 ключі (на старті робіт у топі було 603, після закінчення — 826). Кількість переходів із пошуку зросла в 1,3 рази.

  Швидка розкрутка поведінковими факторами

  Методи швидкого розкручування сайту відрізняються. Як правило, вони працюють у комплексі з підвищенням конверсії та покращенням інших показників. Добру ефективність показує опрацювання поведінкових чинників. До них відносяться:

  • зовнішні (впливають дії споживачів сторінках пошуку). Це клікабельність сніпету, задоволеність отриманою інформацією (відсутність переходу на інші сайти, запропоновані у пошуковій видачі);
  • внутрішні (проявляються через дії користувача самому ресурсі). Це кількість переглянутих сторінок, час, проведений на ньому, глибина перегляду та скролла, зв'язок через соцмережі.

  Швидка розкрутка поведінковими факторами

  Акцент на опрацюванні цього напряму дозволяє підвищити конверсію. Новий контент, цікавий дизайн, корисна інформація — це разом впливає на сприйняття користувача і запрошує його затриматися на сторінці. Це обов'язково фіксують пошукові алгоритми.

  Наприклад, під час роботи над проектом SEO-просування сайту клініки «Слален і Юта» ми помітили, що користувачі практично не затримуються на сторінках. Щоб це подолати, у рамках реалізації стратегії ми запропонували включити до структури блог, налаштували Call Tracking, додали інші конверсійні блоки. У цьому проекті паралельно велася робота над розширенням СЯ за низькочастотними запитами. Результат не змусив на себе довго чекати. Показники стрімко пішли у зростання, конверсія збільшилася майже у 16 разів.

  Реклама для швидкого просування сайту

  Розмірковуючи над тим, як швидко розкрутити сайт, не варто забувати про контекстну рекламу. Цей спосіб просування спрямований на те, щоб привести клієнтів вже в перші дні показу оголошень. Єдиний нюанс у тому, що після завершення рекламних кампаній відвідуваність ресурсу зазвичай падає. Тому метод краще використовувати у комплексі із послугами SEO-просування.

  Реклама для швидкого просування сайту

  Для швидкого розкручування (на додаток до контекстного) можна замовити:

  • банерну рекламу;
  • виготовлення та розміщення відеороликів на YouTube;
  • рекламне просування у соціальних мережах.

  Грамотне настроювання аудиторій дозволить вирішити питання, як швидко розкрутити сайт.

  Чого точно не варто робити

  У своєму бажанні прискорити просування сайту та паралельно заощадити гроші деякі власники веб-ресурсів заходять надто далеко. Вони користуються сумнівними способами розкручування, які або вже застаріли, або наводять під санкції пошукових систем. При виборі агентства, якому можна довіряти, радимо дізнатися детальніше, як формується вартість розкрутки сайту .

  Серед шкідливих порад, якими точно не варто користуватися сьогодні, можна зустріти такі пропозиції:

  • закупити одночасно велику кількість посилань. Це може призвести до блокування ресурсу пошуковими системами;
  • написати нові тексти за допомогою максимальної кількості ключів або розмістити блоки з невидимим переліком ключових слів. Подібний переспам значно знижує показники ранжирування;
  • автоматично накрутити трафік, поставити переадресацію. Використання цих технологій легко розпізнається алгоритмами. Позитивних результатів просування можна очікувати.

  Якщо все-таки з якихось причин ресурс потрапив під санкції, знадобиться багато часу та зусиль, щоб їх було знято. Так що швидке SEO просування сайту подібними методами ми точно не вітаємо.

  Чого точно не варто робити

  Швидка розкрутка від Elit-Web - що ми можемо вам запропонувати

  Наша компанія нагромадила великий досвід у створенні та просуванні інтернет-проектів і не збирається зупинятися на досягнутому. Наші експерти можуть запропонувати індивідуальне вирішення питання, як швидко просунути сайт. Ми зважаємо на тематичну нішу, регіон просування, наявність конкурентів. Практика показала, що швидке розкручування сайту добре працює в комплексі з:

  • грамотно налаштованою контекстною рекламою;
  • просуванням у соцмережах за допомогою СММ;
  • розміщення PR-публікацій на партнерських майданчиках;
  • крауд-маркетингом;
  • використанням інструментів Google My Business.

  Чим більше каналів трафіку буде задіяно, і якісніше будуть опрацьовані всі етапи просування , тим ефективнішим буде швидке розкручування сайту. І ми можемо стверджувати, що у нашій компанії ви знайдете фахівців, які допоможуть розвинути ці напрямки на вашому веб-ресурсі.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом