Поділіться
Зміст

  Drupаl – одна з багатьох існуючих на сьогодні CMS, систем, призначених для ефективного управління сайтами. Він користується популярністю серед творців, власників інформаційних майданчиків. Просування сайту на друпал має свої переваги та недоліки щодо особливостей роботи з цим CMS. Як саме проходитиме оптимізація drupal та сайту, створеного на його основі?

  плюси та мінуси просування сайтів на drupal

  Плюси і мінуси

  Ця CMS має свої сильні та слабкі сторони, давайте розглянемо їх докладніше:

  Переваги

  Нескладна для адміністрування. З управлінням сайту легко можна впоратися навіть не маючи навичок програміста. CMS має нескладний і зручний для користувача інтерфейс.

  Зручна для пошуку. У сайтів, створених на Drupаl, не виникає проблем з індексацією, їх легко оптимізувати.

  Безкоштовна. Тут все очевидно, що за використання не потрібно платити. А тому це відмінний варіант для розробників-початківців, які хочуть навчитися створювати сайти.

  Багато шаблонів для дизайну. Дизайн можна не малювати повністю, а скористатися одним із готових рішень, це допоможе значно скоротити витрати на розробку.

  Багатофункціональність. Для розробника відкривається великий арсенал готових інструментів (модулів), а завдяки продуманій структурі двигуна зручно працювати з кодом.

  Захищеність. Можна не побоюватися зламування панелі адміністрування або хакерських атак.

  Недоліки

  Дублі сторінок. При розробці на двигуні створюється безліч службових сторінок частково або повністю дублюються. Знайти однакові можна за допомогою Google Search Console. Метатег title у таких сторінок буде той самий. А щоб вирішити проблему, досить просто закрити зайві сторінки від індексації у файлі robot.txt.

  Провести аналіз сайту на Drupal

  Адреса сайту

  Тривале завантаження на сайті. Скорочувати час завантаження доведеться вручну, виправляючи код. На це може піти не один день роботи програміста.

  зовнішні чинники, які впливають оптимізацію сайту drupal

  Зовнішні фактори, що впливають на оптимізацію сайту

  Є кілька факторів, які потрібно враховувати незалежно від використовуваної CMS. Просування сайту на drupal, як і в будь-якій іншій системі управління, тісно з його конструкцією, використовуваним контентом та іншими зовнішніми обставинами.

  Перше, що потрібно враховувати, роблячи просування сайту – його структура. Вона залежить від виду, призначення ресурсу і має відповідати його функцій. Наприклад, якщо просувається інтернет-магазин, то структура сайту має бути максимально простою, лінійною. Тобто, зайшовши на ресурс, потенційний клієнт повинен відразу побачити каталог, мати можливість швидко перейти до категорій продукції і, наприкінці цього ланцюжка, потрапити до списку конкретних товарів.

  Просування сайту на друпал, як і при використанні будь-якої іншої CMS вимагає відмовитися від громіздкого, зайвого дизайну. Якщо якесь візуальне хитрощі нічого конструктивного не покращує, то його слід позбутися. А все тому, що такі фішки сильно збільшують час завантаження сайту. Це негативно впливає на індексацію у пошукових роботів - вони можуть просто не помічати ресурси із поганою зовнішньою оптимізацією. Також варто пам'ятати, що сучасний користувач має вкрай обмежене терпіння. Якщо сторінка не завантажиться протягом кількох секунд, то людина просто піде шукати щось більш моторошне. Так що від складного, зайвого дизайну може постраждати абсолютно все - висота позицій у пошуку, глибину перегляду ресурсу потенційним клієнтом, загальний час його перебування.

  Унікальний, цікавий контент – третій фактор, який відповідає за позитивну індексацію ресурсу. Пошукові роботи намагаються надати людям максимально цікаві матеріали, які точно відповідають запитам, відповідають на всі поставлені питання. Отже, копіювання контенту з інших сайтів – майже смертний вирок для молодого ресурсу. У такому разі роботи просто не помічатимуть його, а позиції на сторінках пошукових систем назавжди залишаться низькими.

  внутрішня пошукова оптимізація сайту на drupal

  Внутрішня пошукова оптимізація сайту на Drupal

  Займаючись просуванням сайту через Drupal SEO-фахівець повинен звернути увагу на великий каталог про «модулів», які розробили творці CMS. Там можна знайти все, що потрібне для комфортної оптимізації ресурсу. Наприклад, компонент globalredirect. Він допомагає зменшити одну із головних проблем сучасного інтернету – розсіювання потенційних клієнтів. Це відбувається через, так би мовити, "розтікання" ресурсів, зовнішніх посилань по УРЛ, які різняться зовні, але при цьому посилаються на той самий сайт. Цей модуль дозволяє прибрати всі продубльовані URL-адреси, що існують на ресурсі.

  Другий модуль, який слід взяти на озброєння, – Nodewords. Він дуже полегшує прописування різноманітних мета-тегів кожної сторінки. Цей модуль дозволяє виписувати їх як мануальному, використовуючи ручний режим, так і повністю автоматично.

  Є компонент, що дозволяє зберігати власний трафік від розсіювання та не пускати власних потенційних клієнтів на сторінки ресурсу-конкурента. Модуль має назву NoIndex External Links. Він закриває посилання на веб-сайт конкурентів для індексації. Для цього потрібно включити плагін на кожен формат уведення, на кожній сторінці власного ресурсу.

  Sitemap – файл, який допомагає пошуковим роботам сканувати сайт, знаходити весь потрібний контент. У ньому зберігається вся необхідна інформація, така як мапа сайту, розташування матеріалів, як часто вони оновлюються. Пошуковий робот орієнтуватиметься по цьому файлу і зможе швидко знайти все, що потрібно для індексації. Карту сайту можна створити за допомогою модуля під назвою XmlSiteMap. Після того, як плагін встановлений, потрібно включити до нього всі файли, які повинні пройти індексацію у пошуковика, після чого надати йому доступ. Не забудьте вказати шлях до файлу robots.txt.

  карта сайту xmlsitemap

  Також, для зручного контролю оптимізації, і для того, щоб стежити за її результатами, необхідно встановити систему аналітики, яку розробили найпопулярніші пошукові сайти у світі – Google Analytics . Вони дозволяють швидко отримувати необхідні дані, спостерігати за тим, як йде пошукова оптимізація сайту , стежити за кількістю відвідувачів, що збільшується. Найголовніше, що ці лічильники здатні показати, коли рекламна компанія пішла не туди і вжиті заходи не дали бажаного результату.

  Головне, що потрібно пам'ятати – завжди використовуйте плагіни, модулі лише від перевірених розробників. Найкраще встановлювати ті, що випущені відомими компаніями та, власне, безпосередніми творцями CMS. Якщо ж засмічити свій сайт компонентами сумнівної якості, то проблем буде набагато більше ніж користі. Шкода від цих плагінів може бути найрізноманітнішою, аж до "зливання" особистої інформації, паролів до адмінки на сторонні ресурси.

  часто задавані питання

  Часто задавані питання

  Чи підходить мій сайт на Drupal для SEO-оптимізації?

  Якщо немає проблем із доступом до панелі керування сайтом та ftp-серверу, ніщо не завадить вам розпочати ефективне просування сайту на CMS Drupal.

  Які фактори впливають на просування інтернет-магазину на Drupal?

  Незалежно від CMS, на якій працює інтернет-магазин, у контексті результатів просування слід враховувати безліч факторів, що визначають можливість отримання задовільних результатів. Магазини, що використовують CMS Drupal, також залежать від багатьох незалежних факторів, найважливішими з яких є:

  • вік домену,
  • структура інтернет-магазину,
  • рівень конкуренції,
  • регіон просування,
  • якість контенту та багато іншого.

  Скільки коштує просування інтернет-магазину CMS Drupal?

  Вартість просування інтернет-магазину на базі Drupal, як і будь-який інший CMS, залежить від багатьох факторів, кожен з яких ретельно аналізується при складанні індивідуальної пропозиції щодо SEO. Щоб дізнатися точну вартість SEO заходів для вашого інтернет-магазину, зв'яжіться з нами та отримайте безкоштовну пропозицію.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
  категорії блогу
  Останні статті
  Скільки коштує реклама в «Інстаграм»
  Іванина Роман
  21 жовтня 2022
  Просування сайтів у Німеччині
  Іванина Роман
  20 жовтня 2022
  Отримайте детальний прорахунок бюджету для ефективного просування вашого сайту