0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Ігор Воловий у журі WEB AWARDS UA 2022

08 лютого 2022
329
0
Поділіться
Зміст

  Друзі, колеги, партнери, ми маємо важливу новину!

  Цього року Elit-Web в особі співзасновника компанії Ігоря Волового буде у журі найбільшого всеукраїнського конкурсу найкращих сайтів та мобільних додатків WEB AWARDS UA. Більше того, наше агентство інтернет-маркетингу виступає партнером конкурсу у 2022 році. І для нас це дуже важливо!

  Пара слів про конкурс WEB AWARDS UA

  Національна інтернет-премія WEB AWARDS UA була заснована у 2017 році. Перший конкурс стартував 15 січня 2018 р. З того часу WEB AWARDS UA — одна із знакових, важливих подій у світі українського вебдевелопменту, де розробники змагаються у десятках номінацій: «Найкращий креатив», «Найкращий адаптивний сайт», «Найкращий UX/ UI» та ін.

  Ключова мета цього заходу — стимулювати розвиток веброзробки в Україні, рухатися вперед, ділитися досвідом та знаннями. Для учасників WEB AWARDS UA це можливість заявити про себе, яскраво презентувати проєкт, мати корисні знайомства та зв'язки, а також просто відвідати один із найбільших тематичних івентів в Україні.

  Реєстрація учасників та прийом заявок триватимуть до 10 травня 2022 року. Нагородження переможців – 28 травня 2022 року. Щиро бажаємо учасникам перемоги та яскравих вражень!

  Ми раді стати частиною суддівської команди конкурсу та передбачаємо захоплюючу боротьбу всіх учасників. Зустрінемось на WEB AWARDS UA 2022! Зробимо українську WEB краще вже сьогодні!

  Ваша команда Elit-Web

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом