0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Підсумки 2021 року в Elit-Web

06 грудня 2021
469
1
Поділіться
Зміст

  На календарі кінець грудня – час підбивати підсумки. У цій статті ми розповімо, яким був 2021 рік для нашого агентства, які плани здійснилися, а які ще доведеться довести до кінця, але вже у 2022 році.

  Трохи про цілі: чого ми чекали від 2021 року

  Щороку агентство Elit-Web ставить перед собою амбітні завдання щодо зростання та розвитку компанії. 2021 рік не став винятком. Були заплановані такі цілі:

  Трохи про цілі: чого ми чекали від 2021 року

  Щоб досягти таких результатів, ми розробили стратегію, яка включала такі пункти:

  • посилення відділів досвідченими фахівцями з інших міст;
  • укладання договорів з великими клієнтами щодо роботи з прив'язкою до KPI;
  • оновлення комерційних пропозицій та сторінок послуг із додатковою цінністю для клієнтів;
  • тотальне оновлення блогу, щоб клієнти могли отримати максимум інформації ще до контакту з менеджером;
  • тестування послуг автоматизації.

  Попередні роки ми зосереджувалися на просуванні клієнтських сайтів, а власний ресурс не був у фокусі уваги. У 2021 році ми вирішили виправити ситуацію, кинути максимум сил на маркетинг і покращення клієнтського сервісу агентства Elit-Web. У нашій стратегії у 2021 р. був наголос на контент-маркетинг, піар у медіа, генерацію відеовідгуків та хороші позиції у ключових рейтингах країни.

  Цьогорічні виклики

  У 2021 році нам довелося зіштовхнутися із проблемою, типовою для більшості регіональних компаній. Це відтік кадрів у великі міста. В агентстві Elit-Web завжди був цінний кожен працівник, тому невдовзі ми поставили собі за мету: вникнути в потреби персоналу і зменшити плин кадрів на 16%.

  Сьогодні багато компаній урізають бюджет на освіту та розвиток співробітників. Ми вирішили піти іншим шляхом, 2022 року зробимо ставку на навчання та зростання кадрів, а також пошук HRD. Щоб досягти наміченої мети, ми розширюємо HR-відділ та розробляємо нові системи мотивацій персоналу.

  Навчання співробітників має відіграти роль у збільшенні середнього чека. Завдяки набутим знанням про нові трендові digital-інструменти ми плануємо давати ще більше крутих результатів клієнтам.

  Що примітно, у 2020 – 2021 роках. бізнес стрімко перейшов в онлайн і навіть офлайн-магазини намагалися просуватися за допомогою рекламних інтернет-каналів. Конкуренція за місця у ТОПі та рекламні покази зросла. Це додало нам роботи. Наше агентство не лише впоралося з усіма викликами року, а й зуміло якісно зрости для забезпечення максимальної ефективності просування проектів клієнтів.

  Підсумки 2021

  Рік був насичений та продуктивний. Ось що говорять про 2021-го співробітники Elit-Web.

  Підсумки 2021 Elit-Web

  Відділ SEO: +56% до валового доходу, 7% до кількості проектів та +35,5% до середнього чеку

  У 2021 році ми отримали потужний досвід у просуванні медичних та страхових сайтів, у тому числі і лідерів ніші. За рахунок збільшення середнього чека та максимальної клієнтоорієнтованості ми отримали відчутний ривок за валовим доходом – зросли на 56% порівняно з минулим роком.

  Ерік Клюєв , Head of SEO

  Відділ Performance-маркетингу: +8% активних клієнтів та +5% до середнього чеку

  У 2021 році співвідношення старих і нових клієнтів склало 50/50. Причому старі замовники – це ті, хто залишається з нами рік у рік. Що тішить, так це довіра лідерів у нішах, особливо багато крутих клієнтів нам вдалося отримати за останні 11 місяців.

  Рік був напруженим. Ми тільки адаптувалися під 9 апдейтів Google з 2020 року, як пошукова система висунула ще 12 (за даними SEMRush). Однак ми гідно витримали навантаження, про це свідчать відеовідгуки наших клієнтів.

  Антон Синявський , Head of Performance marketing

  Відділ PPC: +34% активних клієнтів, +70% до середнього чека

  Результати роботи відділу зібрані поки що тільки по листопад, але вже зараз зрозуміло, що ми змогли виконати річний KPI, за що хочеться подякувати кожному співробітнику відділу. Рік був воістину знахідкою щодо відточування техніки продажів. Ми змогли знайти максимально ефективний інструмент для просування послуги. Це презентація комерційної пропозиції у зв'язку зі спеціалістом (раніше в цьому брав участь тільки менеджер). Такий підхід навчив нас запускати проекти з більшими бюджетами. Ми показуємо хорошу експертизу, яку клієнти готові платити більше.

  Загалом змінився загальний підхід при взаємодії з клієнтами. Більше ніяких шаблонних рішень! З клієнтом ми на одній хвилі у побудові його маркетингу.

  Значно покращало розуміння роботи рекламних інструментів та їх масштабування. Раніше масштабування проекту було проблемною частиною більшості співробітників.

  Змінено загальний підхід звітності для клієнтів. Ми надаємо максимально прозору статистику щодо рекламних активностей. Напевно, зараз це наша найсильніша сторона.

  Владислав Захаревич , Head of PPC

  Відділ закордонного SEO: +40% до кількості клієнтів, +26% до середнього чеку

  У 2021 ми пережили три значних апдейта Google і остаточно дійшли висновку, що контент важливіший за посилання. Особливо це відчувається на теренах західного інтернету. Коли ми оновили підхід, показники стрімко попрямували нагору. Наприклад, за одним зарубіжним проектом трафік сягав 6 500 осіб на добу.

  Ми здобули відчутний досвід у просуванні IT-сфери та криптопроектів. Плануємо розвиватися й надалі у цих напрямах, оскільки розуміємо, що за ними майбутнє.

  Олександр Вострецов , Head of International SEO

  Відділ SMM: +31% до середнього чеку

  E-commerce та SMM виявляють тенденцію до інтеграції, тому весь рік ми підвищували кваліфікації співробітників, отримували нові знання та вдосконалювали навички володіння інструментами, прийомами маркетингу. Створювали Stories та відео для TikTok. Запустили нові послуги з роботи з блогерами та впровадили послугу дизайну у всі проекти.

  Тетяна Папенчак , SMM-фахівець

  Досягнення Elit-Web у 2021 році

  Цього року ми маємо підстави для професійної гордості. Ми очолили одразу два національні рейтинги першої digital-екосистеми України. Тепер наш послужний список поповнився такими званнями:

  1. ТОП-1 серед SEO-компаній ( за версією IT Рейтинг України ).
  2. ТОП-1 серед Digital-агентств ( за версією IT Рейтинг України ).

  Наслідуючи тенденції західного просування, ми впровадили якісний зовнішній контент-маркетинг. Ім'я агентства Elit-Web миготіло у профільних авторитетних медіа країни. Статті наших експертів були опубліковані в таких виданнях як AIN, MMR, Marketer, MC.Today, DOU, VC.ru та ін. Ми ділилися досвідом на всю країну, щоб разом ставати краще.

  Досягнення Elit-Web у 2021 році

  Контент-маркетинг у зв'язку із зовнішнім піаром дав дивовижні результати. Всього за 11 місяців органічний трафік сайту зріс у 6 разів, а загальна відвідуваність – у 2,4 рази. Керівництво Elit-Web зробило собі висновки і вирішило остаточно пріорітізувати якісний контент як клієнтів, так свого просування. Ми пишаємося результатами цього року і наповнені натхненням зробити 2022 рік ще більш успішним!

  Плани на 2022 рік

  Традиційно напередодні нового року ми вже готуємо цілі та плани. У стратегію розвитку Elit-Web на 2022 р. будуть включені основні моменти:

  • повний редизайн сайту, створення української інтернет-версії, українізація соціальних мереж;
  • робота над якістю контенту та комунікаціями компанії;
  • максимальне залучення експертів до процесів маркетингу;
  • розширення команди;
  • розвиток HR-бренду та внутрішніх HR-процесів у компанії;
  • створення експертного Telegram-каналу про маркетинг;
  • посилення експертизи за ключовими напрямами;
  • розвиток співробітників усередині компанії;
  • покращення сервісу та орієнтація на Win-win відносини з клієнтом.

  На початку січня ми проведемо глобальну стратегічну сесію, результатами якої обов'язково поділимося у новій статті. Стратегія 2022 р. буде, як завжди, амбітною та різноспрямованою. Вона не дасть нам розслабитися та дозволить робити ще більше крутих проектів для наших клієнтів.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом