0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Кейс з контекстної реклами для сайту з доставки продуктів TORBA.UA

25 червня 2021
2434
15
Поділіться
Зміст

  TORBA.UA — маркетплейс із великою групою товарів: смартфони, комп'ютери, ноутбуки, товари для дому, побутова техніка, продукти харчування, косметика та багато іншого.

  Загальна інформація щодо проекту

  Назва компанії : TORBA.UA

  Мета клієнта : запуск послуги доставки продуктів по Києву

  Тематика компанії : маркетплейс

  Послуга : налаштування контекстної реклами

  Регіон : Київ

  Результат роботи : збільшення ROI до 205%, зростання кількості відвідувачів сайту до 64 тисяч на місяць (майже втричі) та збільшення кількості замовлень доставки їжі до 478 на місяць (було 80).

  Загальна інформація щодо проекту

  Коли представники TORBA.UA звернулися до Elit-Web, показники сайту були далекі до ідеалу. При числі відвідувань понад 23 тисячі на місяць замовлень було близько 80. А показник відмов досягав 86,77%. Нам вдалося збільшити кількість відвідувачів майже до 65 000, а кількість замовлень — майже до 500, підвищивши ROI (Return on Investment, повернення інвестицій) на 205%. Але про все по порядку!

  Цілі та завдання проекту

  Цілі та завдання проекту

  Клієнт прийшов до Elit-Web із конкретною метою — успішно запустити послугу доставки продуктів харчування Києвом. Інші напрями на той момент були не в пріоритеті. Тобто перед нами стояли три основні завдання:

  1. Запуск послуги доставки продуктів на території Києва.
  2. Збільшення кількості продажів.
  3. Оптимізація рекламних кампаній за рештою категорій сайту.

  Важливо було не просто у найкоротший термін розповісти цільовій аудиторії про послугу доставки продуктів, а й показати переваги TORBA.UA перед конкурентами. А їх, у тому числі через пандемію коронавірусу та загострення карантинних заходів, було дуже багато.

  Роботи з проекту

  Роботи з проекту

  Ми розуміли, що через високу конкурентність у ніші доставки продуктів діяти потрібно планомірно та виважено. Інакше бюджет клієнта буде витрачено марно і не дасть бажаних результатів. Тому свою роботу команда Elit-Web збудувала в такий спосіб.

  Крок 1. Запуск пошукової реклами Google Ads

  Це був перший і, мабуть, найважливіший етап. Насамперед ми налаштували пошукову кампанію на послугу доставки по Києву та сегментували семантичне ядро на запити «Доставка продуктів» та «Доставка їжі». Це дозволило нам вивчити поведінку користувачів. 5 днів тесту було достатньо, після чого ми вимкнули кампанію.

  Далі ми пропрацювали оголошення, вказали оффер і додали розширення до оголошень: додаткові посилання, уточнення, телефони, структуровані описи тощо. пошукові брендові кампанії та кампанії з конкурентів.

  За рештою категорій провели оптимізацію рекламних кампаній на кожному рівні, відключили малоефективні та дорогі кампанії, групи оголошень, ключові фрази та оголошення. Крім того, виключили нецільові групи, проаналізувавши соціально-демографічні характеристики ЦА. На завершення ми провели аналіз, як працюють райони Києва, і з огляду на це внесли відповідні коригування.

  Крок 2. Налаштування торгової кампанії Shopping Ads

  Ми налаштували розумну торгову кампанію по Києву у категорії «Продукти харчування», оскільки вона була пріоритетною для нашого клієнта. Інші, менш значущі категорії ми прогавили для економії часу та бюджету.

  Крок 3. Підключення медійної реклами до Google Display Network

  Під час робіт наші фахівці запустили банерну рекламу за URL-адресами конкурентів, а також банерну рекламу для брендингу та збільшення охоплення цільової аудиторії.

  Крок 4. Динамічний ремаркетинг

  Для підвищення ефективності просування ми опрацьовували аудиторії ремаркетингу з вирви продажів, після чого «дотискали» користувачів динамічним ремаркетингом залежно від того, на якому етапі вони припинили взаємодію з сайтом і з вирвою.

  Коментар нашого експерта

  Мабуть, головна складність проекту в тому, що клієнт прийшов до нас у період загострення карантину. У цей час в онлайн і на доставку пішли дуже багато компаній, у тому числі заклади громадського харчування, магазини, супермаркети тощо. Конкуренція, яка й раніше була великою, збільшилася в рази. До того ж конкурувати нам треба було зі справжніми гігантами — найвідомішими супермаркетами Києва.

  Друга складність проекту — дуже стислий термін, як кажуть, «на вчора». Більше того, категорії та позиції продуктів на сайті оновлювалися буквально щогодини.

  Та й третій момент — це особливість самої платформи TORBA.UA. Ми говоримо про повноцінний маркетплейс, а не про продуктовий супермаркет. Відповідно, крім продуктів харчування нам належить упорядкувати й інші категорії сайту, різні за ціновою категорією, маржинальністю і рентабельністю.

  Якщо казати максимально коротко, нам потрібно було вивести проект на рентабельний рівень. А варто поглибитись у питання, як кількість завдань, які для цього потрібно вирішити, стає вкрай значним. Але ми впоралися, і збільшення показника ROI до 205% — найкращий доказ.

  Анастасія Гусак , спеціаліст з контекстної реклами

  Результати проекту

  Усього за два місяці роботи нам вдалося досягти справді показових результатів:

  1. Збільшення кількості відвідувачів до 64 422 осіб на місяць (було 23 040).
  2. Зростання числа заявок до 478 (було 80).
  3. Збільшення ROI до 205%, цільових показників сайту – до 279%, а заявок та дзвінків – до 597%.
  4. Зниження показника відмов до 82,76% (було 86,77%)
  5. Підвищення конверсії сайту до 3,41% (було 2,58%).

  За витрат на рекламу менше 50 тис. гривень маркетплейс TORBA.UA отримав дохід за цей період майже 300 тис. грн. З рештою результатів нашої роботи ви можете ознайомитись нижче.

  Результати проекту

  Висновки та подальші плани щодо проекту

  На момент нашої співпраці з TORBA.UA саме послуга доставки продуктів харчування Києвом стала в маркетплейсі найпопулярнішою і рентабельною. Ми досягли поставленої мети і навіть більше.

  Наразі Elit-Web вже не співпрацює з TORBA.UA, але ми раді, що змогли попрацювати над цікавим завданням та продемонструвати відмінні результати.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
  категорії блогу
  Останні статті
  Скільки коштує реклама в «Інстаграм»
  Іванина Роман
  21 жовтня 2022
  Просування сайтів у Німеччині
  Іванина Роман
  20 жовтня 2022
  У вас проект у цій ніші і ви хочете таких самих результатів?