0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Кейс контекстної реклами для сайту одягу ALDIDI: нові ліди та заявки

30 серпня 2021
1077
0
Поділіться
Зміст

  Налаштували рекламні кампанії для бренду ALDI DI, що виготовляє модний трикотажний одяг. За три місяці роботи у висококонкурентній ніші одержали показники конверсії сайту 0,36%.

  Загальна інформація щодо проекту:

  Назва компанії : ALDI DI

  Мета клієнта : покращення загальних показників - збільшення кількості лідів, зниження вартості кліку

  Тематика компанії : продаж жіночого одягу

  Послуга : налаштування контекстної реклами

  Регіон : Україна

  Результат роботи : приріст конверсії ресурсу, нові ліди та заявки

  Загальна інформація щодо проекту

  За 20 років своєї роботи бренд ALDI DI став відомим в Україні та сформував навколо себе коло постійних шанувальниць. У продажу представлені стильні, зручні та практичні трикотажні вироби. В одязі цього бренду кожна жінка відчує себе комфортно, затишно та тепло.

  Асортимент компанії досить широкий, він налічує понад 200 позицій модного трикотажу: светрів, кардиганів, джемперів, суконь. Вибравши модель, клієнт може замовити річ, що сподобалася, в потрібному розмірі і в новому кольорі — йому пропонується більше 30 різних відтінків пряжі. Завдяки цьому кожна представниця прекрасної статі зможе зробити свій образ яскравішим.

  Продаж ведеться через власний сайт, на якому споживачі знайдуть:

  • каталог із широким асортиментом трикотажного одягу;
  • зручну систему навігації;
  • форму замовлення обраної продукції;
  • пропозиції оптових покупців.

  ALDI DI гарантує гідну якість виробів з вовни та своєчасну доставку до будь-якого населеного пункту України, незважаючи на те, що компанія працює у Харкові.

  В умовах високої конкуренції в сегменті жіночого трикотажного одягу бренду нашого клієнта доводилося важко вимагати конверсії від власного сайту. Тому представники ALDI DI звернулися до нас та замовили послугу контекстної реклами.

  Цілі та завдання проекту

  Перед нами було поставлено непросте завдання збільшення кількості клієнтів для сайту, де продається жіночий одяг. Загальновідомо, що це дуже заповнена тематична ніша, де представлені окремі бренди, великі онлайн-майданчики, де зібрано продукцію різних торгових марок.

  Представники компанії нашого замовника зазначали, що лідів після самостійного запуску РРС-реклами вони практично не мали. У зв'язку з цим поставлено стратегічні цілі:

  • привести нових клієнтів на сайт за допомогою контекстної реклами;
  • здешевити вартість переходу.

  Все це мало сприяти підвищенню окупності рекламної кампанії.

  Цілі та завдання проекту

  Роботи з проекту

  Наші фахівці мають досвід налаштування РРС-реклами для інтернет-магазинів, що продають одяг, текстиль та інші товари, тому вони готові долати високу конкуренцію. Робота велася за низкою напрямків.

  Крок 1. Перезбирали семантичне ядро

  Для виконання поставлених завдань потрібно уточнити перелік ключових фраз користувачів, за якими показуватимуться оголошення. Для цього наші фахівці зібрали маркерні запити, що найточніше відображають тематику посадкових сторінок. Далі розширили їх додатковими словами. На наступному етапі видалили низькочастотні запити та «сміттєві» фрази. Все це зроблено для того, щоб рекламний бюджет не був витрачений даремно.

  Перезбирали семантичне ядро

  Крок 2. Розробили нову структуру рекламних кампаній

  На цьому етапі ми сформували перелік тих кампаній, які планували запустити:

  • брендові;
  • за загальним запитам;
  • динамічні.

  Використання різних видів реклами дозволило нам охопити різноманітнішу аудиторію.

  Крок 3. Опрацювали пошукові оголошення

  Особливу увагу наші фахівці надали розробці оголошень. Нам потрібно показати оригінальність продукції і одночасно відбудуватися від конкурентів.

  Для визначення відсотка клікабельності за оголошеннями та у перспективі підвищення цього показника було проведено А/В-тестування. Воно допомогло перевірити наші гіпотези та за допомогою експерименту оцінити переваги користувачів.

  Крок 4. Запустили Google Shopping

  Для роботи у тематиці продажу жіночого одягу нам було важливо збільшити кількість показів пропонованих моделей. Хорошим інструментом є Google Shopping. Користувачам на ключовий запит тепер стали видно елементи колекції серед аналогічних товарів. Для споживача це полегшувало вибір, а для нашого замовника дозволяло отримати приріст клієнтів та збільшити кількість переходів на сайт.

  Запустили Google Shopping

  Коментар нашого експерта

  Налаштування контекстної реклами в сегменті продажу жіночого одягу саме по собі дуже специфічне. Вартість залучення клієнта в середньому коштувала 300–400 грн. Але за допомогою повної переналаштування поточних інструментів, розширення семантичного ядра та використання в роботі Google Shopping вдалося досягти непоганих результатів щодо цього клієнта. Ще однією труднощами, які нам довелося долати, була особливість асортименту колекції замовника. Оскільки він продає сезонний одяг, тривалість основного періоду просування становила лише 3–6 місяців.

  Захаревич Владислав , Head of PPC

  Результати проекту

  Для клієнта важливо було те, що в результаті наших дій з'явилися нові ліди та почала зростати конверсія ресурсу. Усього за 3 місяці роботи у висококонкурентній ніші ми отримали такі показники:

  Результати проекту

  Висновки щодо проекту

  Сьогодні просування бренду жіночого трикотажного одягу призупинено через незалежні від нас причини. Для нашої компанії робота в тематиці продажу товарів широкого вжитку стала неоціненним досвідом налаштування РРС-реклами у висококонкурентній ніші.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
  категорії блогу
  Останні статті
  Скільки коштує реклама в «Інстаграм»
  Іванина Роман
  21 жовтня 2022
  Просування сайтів у Німеччині
  Іванина Роман
  20 жовтня 2022
  У вас проект у цій ніші і ви хочете таких самих результатів?