Поділіться
Зміст

  Італійська компанія, що спеціалізується на виготовленні ексклюзивних ергономічних крісел, на четвертий місяць співпраці з нами отримала понад 200 заявок на місяць через новий сайт. Таких результатів вдалося дійти за допомогою використання комплексного маркетингу.

  Загальна інформація щодо проєкту:

  Тематика компанії: продаж ексклюзивних ергономічних крісел виробництва Італії

  Мета клієнта: підвищення продажів, розширення охоплення аудиторії, збільшення конверсії

  Регіон просування: Україна

  Послуга: SEO-просування

  Особливості проєкту: маркетинг під ключ – від розробки нового сайту до вибору інструментів залучення клієнтів

  Результат роботи: через 4 місяці загальний трафік – близько 17 тис. відвідувачів; понад 200 заявок

  Клієнт, який звернувся до нашої компанії, мав колосальний досвід у галузі ергономіки, був лідером із виготовлення ексклюзивних комп'ютерних крісел.

  У процесі своєї роботи компанія вивчила все, що стосується будови людського тіла та хребта. Головна концепція пропонованих крісел – це використання системи підтримки, корекції та реабілітації хребта. Унікальний стиль продукції змінює уявлення споживача про комфорт на робочому місці.

   

  Оцінюючи моделі крісла, компанія пропонує ґрунтуватися на чотирьох основних параметрах — високій функціональності, авторському дизайні, ексклюзивній якості та конкурентній ціні.

  Компанія прагнула стати ближчими до своїх клієнтів, тому звернулася до нас, щоб зробити замовлення ортопедичних офісних крісел за допомогою сайту простим та зручним.

  Основна проблема клієнта у порівнянні з конкурентами

  Клієнт звернувся до нас у період стагнації проєкту. Він довірив нам маркетинг під ключ від розробки нового сайту до вибору інструментів залучення клієнтів.

  Нашою метою було підвищити продажі компанії, розширити охоплення завдяки синергії маркетингових інструментів та за перші місяці отримати максимальну кількість оплачених замовлень.

  Наша стратегія

  Основною метою цього проєкту було виведення на інтернет-ринок нового онлайн-магазину з продажу ексклюзивної продукції. Від нашої команди було потрібно, щоб дизайн та робота нового сайту відповідали запропонованій продукції. Від цього залежали позиціонування компанії та лояльність майбутніх клієнтів. Також важливо, щоб було налагоджено повноцінну наскрізну аналітику. Це один з основних моментів просування в інтернеті, тому що аналітика дозволяє контролювати процес продажу та збільшувати конверсію завдяки розумінню того, який з каналів реклами найефективніший.

   

  У плані SEO-просування було вирішено діяти за двома головними напрямками:

  Внутрішня технічна оптимізація

  На старому сайті не було повноцінних функцій інтернет-магазину, однотипні форми відштовхували відвідувачів. Тому загальним рішенням було розробити новий сайт з урахуванням сучасних дизайнерських трендів, мобільної адаптації та вимог SEO-оптимізації.

  Нарощування маси посилань

  Цей напрямок був важливим, оскільки дозволяв розширити кількість клієнтів і підвищити авторитетність сайту. Для отримання якісного результату було заплановано провести аудит посилань, щоб визначити якість зворотних посилань, які використовують конкуренти. Важливо було побачити основні домени-донори, які використовуються, і перелік анкорів конкурентів. За підсумками розробили покроковий план заходів щодо зовнішньої оптимізації.

  Наше рішення

  Крок 1. Впровадили технічні рекомендації на сайті

  Цей етап проходив під час розробки нового сайту. Були виконані такі роботи:

  • сформовано розширену структуру;
  • підготовлено та впроваджено рекомендації щодо юзабіліті;
  • оптимізовано метатеги сторінок, також налаштовані додаткові шаблони;
  • настроєно редиректи та усунено помилки старого сайту.

  Зрештою, в технічному плані все працювало добре — від семантики до текстів, перелінкування та коду.

  Крок 2. Оптимізували посилальний профіль сайту

  В принципі це була основна частина цього проєкту, оскільки у випадку з нашим клієнтом важливо було дотримуватися динаміки з нарощування маси посилань.

  Наша команда займалася складанням переліку анкорів, вибором майданчиків-донорів, крауд-маркетингом. З урахуванням особливостей ніші та пропонованої продукції вирішили більше уваги приділити аутричу — пошуку блогерів/інфлюенсерів та роботі з ними.

  Коментар нашого експерта

  Наша команда досягла хорошої динаміки за проєктом. Ми прогнозуємо, що можна вирости ще вдвічі завдяки використанню суміжної семантики. Це у нас був приклад того, як сайт добре просувався з самого початку нашої роботи над ним, тому є сенс розвивати далі цей проєкт і масштабувати його. До того ж умови доставки дозволяють вийти на міжнародний ринок.

  Ерік Клюєв, Head of SEO

  Результати проєкту

  Вже за місяць роботи над проєктом динаміка з органічного трафіку була такою.

   

  За посиланням профілю показники були такими.

   

  За позиціями зросла кількість ключів у топ-10 Google з 12 % до 39 %.

   За 4 місяці комплексного маркетингу клієнт отримав такі показники:

  • загальний трафік – близько 17 000 відвідувачів;
  • заявки – понад 210;
  • оплачених замовлень – понад 80;
  • конверсія сайту – до 1,2 % (за SEO – 2,1 %).

  Висновки та подальші плани щодо проєкту

  Робота над цим проєктом показала, що співпраця розробників сайту та фахівців із SEO дозволяє швидше дійти до високих показників конверсії вебресурсу.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом