0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Ні спонсоруванню окупантів: відмовляємося від RU програм та сервісів, пропонуємо найкращі альтернативи

10 березня 2022
554
0
Поділіться
Зміст

  24 лютого 2022 року війська Російської Федерації за сприяння влади Білорусі вторглися на територію України. Почалася повномасштабна війна, в яку більшість із нас усупереч всьому не хотіла вірити до останнього моменту.

  Нині ми з вами живемо у воєнний час. Хтось на передовій ризикує життям, щоб захистити рідну землю та свій народ. Хтось у тилу займається забезпеченням ЗСУ, збирає гуманітарну допомогу та допомагає переселенцям. А хтось продовжує працювати в новій реальності, щоб у міру своїх сил та можливостей підтримувати економіку України.

  Так чи інакше багато хто з нас продовжує використовувати різні онлайн-сервіси та програмне забезпечення для роботи. У тому числі російські. Ми ж закликаємо вас відмовитися від програм та сервісів, розроблених у Росії, і не підтримувати цим війська окупантів. А керуючись правилом «Критикуєш – пропонуй!», зібрали для вас найкращі альтернативи.

  відмовляємося від RU програм та сервісів

  Повернемося на 5 років у минуле

  15 травня 2017 року указом Президента України Петра Порошенка було заборонено доступ до низки російських сервісів, серед яких опинилися ВКонтакте, Однокласники, Mail.ru, Яндекс, а також різні пропагандистські ресурси та портали новин Росії.

  Ці блокування, які стали однією з відповідей на окупацію Криму, а також частини Донецької та Луганської областей, хоч і викликали короткочасне невдоволення громадськості, загалом були прийняті цілком лояльно. Та й альтернатив до того моменту було більш ніж достатньо.

  Трохи складніша ситуація виявилася з різними нішевими продуктами, такими як 1С, Dr. Web чи Лабораторія Касперського. Знайти заміну їм для багатьох виявилося складніше. Але альтернатива знайшлася, а життя та робота українців не стали на паузу.

  Тоді, у 2017 році, блокування та обмеження роботи російських програм, сервісів та сайтів були ініціативою порівняно невеликої групи осіб. Однак сьогодні, 2022 року, картина зовсім інша…

  Бойкотуємо все, що стосується російських розробок, і шукаємо кращі альтернативи

  Україна ще ніколи в сучасній історії не переживала таких великих потрясінь і водночас такого стрімкого піднесення національної самосвідомості та самоідентифікації. Якщо у 2017 році у когось ще виникали питання, навіщо блокувати ВКонтакті чи продукти Яндекса, то сьогодні кожен свідомий українець розуміє: використання будь-яких російських технологічних розробок — це пряме чи опосередковане фінансування війни в Україні. І мова зараз йде не лише про заблоковані ресурси, доступ до яких можна отримати через VPN, а й про відкриті та доступні кожному.

  Просто дайте відповідь на запитання: чи готові ви використовувати програми та сервіси розробників, які спонсорують обстріли Маріуполя, вибухи в Харкові та Чернігові, окупацію Херсона та Мелітополя, руйнування Ірпеня та Бучі? Якщо ваша відповідь – тверде «Ні», тоді наступна інформація – для вас!

  Найкращі альтернативи російським SaaS-продуктам

  SaaS – це модель надання програмного забезпечення за передплатою. Прямий переклад фрази "Software as a Service" – "програмне забезпечення як послуга".

  Майже будь-якому російському SaaS-продукту можна знайти альтернативу. Скоріш за все, навіть не одну. А здебільшого ця альтернатива виявиться кращою, ефективнішою і найголовніше — безпечнішою.

  Ось лише деякі приклади:

  Зрозуміло, SaaS-продукти далеко не єдині програмні рішення російського походження, яким варто шукати альтернативу. Про решту поговоримо далі.

  Видаляємо все російське програмне забезпечення та переходимо на аналоги

  Для вашої зручності ми розділили програмні продукти на кілька основних категорій, щоб простіше було розібратися в них і знайти потрібні вам аналоги.

  CRM

  Системи обліку

  Наскрізна аналітика

  POS-системи

  Email-маркетинг

  Скріншотери / обмін файлами

  Антивіруси

  AI сервіси

  Освітні платформи

  Корпоративні соцмережі

  Онлайн-перекладачі

  Платформи для вебінарів

  Моніторинг у соцмережах

  Лідогенерація в B2B

  Особисті фінанси

  Конструктори сайтів

  LMS-платформи

  Коллтрекінг

  Контент-сервіси

  Хостинг зображень

  SEO

  Вебаналітика

  Чат-боти

  CRM для beauty

  Блокувальники реклами

  ПЗ для готелів

  Просування мобільних додатків

  Управління завданнями та проєктами

  CRM для інтернет-торгівлі

  Як бачите, практично будь-якому російському програмному забезпеченню або вебсервісу можна знайти відмінну альтернативу. І ми рекомендуємо вам зробити це. Не лише з моральних міркувань, а й з метою безпеки. Зараз триває війна не лише за територію та свободу, а й за наші з вами дані в інтернет-просторі. А тому будь-який російський програмний продукт потенційно несе загрозу для вашої безпеки.

  Бережіть себе та своїх рідних, користуйтесь перевіреними програмними продуктами та робіть свій внесок у перемогу над ворогом. А перемога вже близька!

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом