Просування англомовних сайтів у ТОП Google

Команда кваліфікованих SEO-спеціалістів, яка гарантує ефективну співпрацю
Email
Телефон
URL сайту
#
Працюємо під ключ
Команда кваліфікованих SEO-фахівців, що гарантує ефективну співпрацю
#
Партнери по всьому світу
Команда кваліфікованих SEO-фахівців, що гарантує ефективну співпрацю
#
Команда копірайтерів
Команда кваліфікованих SEO-фахівців, що гарантує ефективну співпрацю
#
Досвід у кожній ніші
Команда кваліфікованих SEO-фахівців, що гарантує ефективну співпрацю
Повна прозорість
У будь-який час ви можете переглянути процес виконання завдань та результати рекламних кампаній за проєктом.
Особистий кабінет клієнта – онлайн-дашборд з ключовими метриками.
#
Індивідуальна звітність
Ми принципово відкриті, все докладно пояснюємо, виявляємо ініціативність на кожному етапі співпраці, використовуємо індивідуальний підхід з урахуванням потреб вашого бізнесу.
#
Особистий кабінет 24/7
Ми завжди доступні для клієнтів. Прозорі бюджети, прогнозовані результати та ефективність, яку можна виміряти. Вся актуальна інформація по проєктам доступна 24/7 в особистому SEO-кабінеті
Трафік
2021 рік
4,532,234
12%
у порівнянні з попереднім роком
#
United states
1,651,000
Australia
1,221,498
#
Great Britain
1,119,209
#
Canada
1,109,871
#
Користувачів
42,3445
#
#
Конверсій
12,642
#

Просування та розкрутка англомовних сайтів – особливості

Вихід на закордонний ринок – це додаткові можливості розвитку вашого бізнесу. Завдяки залученню нової платоспроможної аудиторії ваша компанія зростатиме та приноситиме відмінний дохід.

Користувачі та пошукові системи на англомовному ринку більш вимогливі до якості сайту та контенту. Специфіка просування там потребує комплексної роботи. Необхідно правильно підібрати стратегію, розуміти особливості ніші та постійно моніторити конкурентів.

Ринок, наприклад, США набагато динамічніший, ніж звичний ринок СНД, але й результат для бізнесу в рази цікавіший. Наш досвід у даній ніші допомагає клієнтам отримувати максимальну віддачу від своїх інвестицій у проєкт

Фактори ранжування англомовного сайту

Контент

Вплив контенту з кожним роком зростає. Зараз роль цього інструменту в пошуковій видачі набагато важливіша за посилання. Носій мови краще розуміє менталітет цільової аудиторії на західному ринку, що є важливим фактором при виборі копірайтера. Контент має бути якісним, щоб він працював. До його створення важливо залучати експертів у різних галузях. Сайт повинен мати багато корисної інформації, включати релевантні ключові слова. Тоді потенційний покупець вашого товару чи послуги зацікавиться змістом.

Мобільна версія сайту

Частка мобільного трафіку при просуванні сайту в США або Європі може сягати 70–80 % від усього трафіку. Важливо розуміти, що мобільна версія сайту – це необхідність, а не додаткове рішення до основної версії. Слід потурбуватися про те, щоб користувачі, які відвідують сайт з телефону, мали лише позитивні враження. Ресурс повинен працювати якомога швидше і при підключенні через Wi-Fi, і з мобільного інтернету. До того ж при ранжуванні сторінок у Google активно працює Mobile First Index — аналіз сайтів з точки зору зручності використання з телефону. Тому пошукова оптимізація під мобільні пристрої є обов'язковою.

Технічна оптимізація

Для сайту важливо, щоб його добре сприймали як роботи пошукових систем, так і відвідувачі. У цій частині оптимізації англомовного ресурсу все збігається із просуванням в Україні. Він має відповідати всім вимогам пошукових систем. Тобто це грамотний SEO-аудит, релевантні метатеги, постійна робота над юзабіліті сайту, розширення його структури, підбір ключових слів, оптимізація семантичного ядра та контенту. Значення має і зовнішня оптимізація — нарощування маси посилань.

Посилання

Правильні посилання дуже впливають на ранжування англомовного сайту. Відповідно, потрібно постійно аналізувати посилальний профіль та нарощувати його вагу. Важливо чітко планувати, скільки посилань потрібно за певний період, та сформувати довгострокову стратегію нарощування на 6–9 місяців уперед. Потрібно врахувати нюанси: практично повна відсутність бірж із закупівлі посилань, кожен лінк буде розміщений вручну, супроводжений якісним і корисним контентом.

Наші тарифи

Pro
Enterprise
Повне опрацювання структури сайту
Первинна оптимізація сайту та аналіз конкурентів
Технічний аудит + ТЗ на доопрацювання
Аудит маси посилань + стратегія маси посилань
Щомісячна звітність в особистому кабінеті клієнта
Юзабіліті аудит сайту + ТЗ на доопрацювання
Створення нових посадкових сторінок
Внесення контенту на посадкові сторінки
Семантичне ядро
Трудовитрати команди спеціалістів (на місяць)
до 20 год
до 50 год

Етапи просування сайту в англомовних країнах

Алгоритм дій, які передбачені в оптимізації сайту.

Аналіз ніші

Детальніше Сховати

Перший етап перед розкручуванням сайту – робимо ресерч ринку та аналіз конкурентів. Аналіз ніші – це важливий момент перед запуском будь-якого онлайн-бізнесу під закордонний ринок. Даний аналіз проводиться з метою визначення, наскільки дана ніша або цільовий ринок можуть бути перспективними. З даного етапу починається робота з проєктом, оскільки важливо на самому старті робіт оцінити конкуренцію, що очікувати і які ресурси знадобляться для виходу в топ

Стратегія

Детальніше Сховати

Формуємо стратегію і знаходимо точки зростання сайту. Після того як перший етап з аналізом ніші конкурентів завершили, на основі нього складається стратегія просування сайту. Тобто ми чітко повинні розуміти, що нам робити в найближчі 6–9–12 місяців для досягнення поставлених цілей.

Внутрішня оптимізація

Детальніше Сховати

Технічний і юзабіліті-аудит, формування структури і ядра, створення контенту. Етап, у якому об'єднані всі аспекти внутрішньої оптимізації сайту. Починаючи технічним аудитом проєкту, який на старті допомагає виправити всі технічні проблеми, реалізувати той чи інший функціонал на сайті, і до збору семантики та створення контенту, який дасть нам можливість ранжуватися за потрібними нам ключовими словами.

Лінкбілдінг

Детальніше Сховати

Робота з масою посилань, від аутрічу до інших методів будування посилань. При аналізі ніші ми також виділяємо в окремий блок, то які посилання використовують у ніші, в якій кількості, і на старті це допомагає визначити вектор того, які і яку кількість посилань нам потрібні, щоб бути конкурентним на ринку. Типи посилань залежать від ніші, оскільки скрізь вони відпрацьовують по-різному.

Аналітика

Детальніше Сховати

Моніторинг проєкту, робота з Google Analytics, пошук нових точок зростання, щоб розвивати проєкт далі, і найголовніше, розуміти, наскільки проєкт рентабельний, скільки замовлень/дзвінків отримує клієнт, і постійно покращувати дані показники).

Реалізація стратегії та звітність

Детальніше Сховати

Найважливішим етапом є саме реалізація задуманої раніше стратегії для проєкту, а звітність дає розуміння клієнту, які роботи ведуться над проєктом, які результати він отримує.

Часті питання

#

Які терміни розкрутки сайту?

Тут багато що залежить від ніші і ринку, якщо домен молодий і ніша конкурента, то перші результати ви побачите у перші 6 місяців. Глобальних результатів можна досягти через 12 місяців просування сайту. Якщо сайт вже з трафіком та має траст, то результати можуть бути після 1–2 місяців роботи з нами.

Скільки коштує просування англомовного сайту?

Ціна просування формується індивідуально і багато в чому залежить від ринку, ніші і об'єму сайту.

Які гарантії я отримую?

Якісно і вчасно виконані роботи, постійне прагнення результату від команди спеціалістів.

Чому треба замовити SEO на західний ринок у нас?

Замовити SEO-просування на західний ринок потрібно у нас, тому що наша команда складається з відмінних спеціалістів, які мають експертизу в різних нішах і регіонах. Нас вибирають клієнти, які хочуть збільшити доходи свого бізнесу і розширити його.

Який у вас досвід у просуванні сайтів за кордоном?

Команда спеціалістів, яка працює з західним ринком, має понад 5-річний досвід просування сайтів у різних нішах і під різні регіони: США, Канада, Великобританія, Німеччина. Багато з наших кейсів представлено на сайті.

Що входить до послуги просування?

Під кожного клієнта формується індивідуальний план робіт, який відповідає цілям клієнта. Послуги просування, як правило, містять всі етапи робіт, починаючи з аналізу ніші і закінчуючи формуванням маси посилань сайту.
Контакти
  • Україна
  • США
  • Польща
Телефон

0-800-759-750

Адреса

м. Київ, вул. Драгомирова, 2а 440 (секція 2, 23 поверх)

Адреса

4131 Pheasant Trail Ct #5 Arlington Heights, IL 60004

Адреса

53-238, Wrocław, ul. Ostrowskiego 7/414

Напишіть нам