SMM просування у соціальних мережах

Email
Телефон
Адреса Web-ресурсу

Чому варто замовити SMM в Elit-Web?

Просування компаній у соцмережах - це один із найрезультативніших каналів у сучасному маркетингу, зручний спосіб взаємодії з потенційними клієнтами, інструмент для залучення потрібної аудиторії та створення впізнаваного образу бренду.
Команда досвідчених експертів
Ми не залучаємо сторонніх фахівців, ведемо клієнтські проєкти в соцмережах виключно власними силами. У штаті Elit-Web — експерти з практичним досвідом від 5 років і більше. Ваш проєкт буде в надійних руках!
Прозора співпраця
Ми не просто гарантуємо результат, а й показуємо, як його було досягнуто (з вичерпними звітами та експертними коментарями). Ви завжди знаєте, за що платите та що отримуєте.
Індивідуальний підхід до клієнта
Стратегію просування SMM ми розробляємо «під ключ» для кожного клієнта та кожного проєкту. Комплексний маркетинговий аналіз, персональна стратегія, контент-плани та ретельна покрокова реалізація – все це тут!

Що вам дасть SMM-просування в соціальних мережах?

Впізнаваність компанії

Присутність бренду в соцмережах — це можливість постійно бути «на виду», спілкуватися зі своєю аудиторією, працювати над іміджем та впізнаваністю компанії. Важливість SMM-розкрутки полягає в постійній взаємодії, можливості оперативно реагувати на запити клієнтів та закривати їхні болі.

Поглиблене розуміння аудиторії

СММ-маркетинг завжди передбачає контакт із ЦА. А це дозволяє ще краще зрозуміти, хто ваша аудиторія, які в неї інтереси та цілі, чим її мотивувати та як ефективніше залучати. У результаті вдасться точніше налаштовувати таргетовану рекламу для кращих результатів.

Задоволеність клієнтів та їхня залученість

Комплексний SMM для бізнесу «олюднює» ваш бренд, дозволяє бути з потенційними клієнтами «на одній хвилі». Сьогодні бренд з людським обличчям завжди сприймається краще за безлику компанію, яка не підтримує діалог у соцмережах. Немає взаємозв'язку – немає залученості. Все просто!

Ефективна реклама нового продукту, послуги

Маркетинг у соціальних мережах та SMM-розкрутка – одні з найшвидших інструментів для ознайомлення аудиторії з новими продуктами. Ви публікуєте пост або запускаєте рекламу, і про вашу пропозицію в найкоротші терміни дізнаються тисячі чи навіть десятки тисяч потенційних клієнтів.

Приріст коефіцієнта конверсії

При порівняно низькій вартості СММ-просування воно залишається одним із найрентабельніших методів розкручування в Мережі. Реєстрація та робота з рекламним кабінетом безкоштовні, налаштування та запуск РК обійдуться досить дешево. До того ж ви можете особисто коригувати бюджет для досягнення потрібної конверсії.

Підвищення лояльності до бренду

Просування бренду в соціальних мережах — це важливий етап у створенні позитивної репутації компанії, яка заслуговує на довіру, а також у підвищенні її авторитету в очах потенційного клієнта. Особливо, як ми вже говорили, якщо ви підтримуєте бренд із людським обличчям.
Безкоштовний прогноз рекламного бюджету
Email
Телефон
Адреса Web-ресурсу

Етапи просування бізнесу в соціальних мережах

Для досягнення максимального ефекту в SMM усі дії виконують поетапно і в певній послідовності.

Аналіз ринку та потреб аудиторії

Подробнее Свернуть

Анализ рынка и потребностей аудитории

Аналіз цільової аудиторії є центральним компонентом нашої маркетингової стратегії, оскільки він дає повну інформацію про те, хто є потенційними клієнтами, якими є їхні інтереси, якими платформами вони користуються, як можна розширити їхню кількість. Важливо знати про свого споживача практично все - вік, стать, місце роботи і дохід, місце проживання, хобі та інтереси. Надалі ці дані допоможуть скоротити витрати на рекламу, збільшити конверсії. Також завдання СММ полягає в тому, щоб визначити основних конкурентів, виділити сильні та слабкі сторони бренду, що в перспективі дасть змогу поліпшити позиціонування.

Розробка SMM-стратегії

Подробнее Свернуть

Разработка SMM-стратегии

Планування стратегії в соціальних мережах починається з постановки цілей. Наші фахівці допомагають клієнтам сформулювати основні завдання і створити чіткий план щодо їх вирішення. Зокрема, їхня робота дає змогу підвищити впізнаваність бренду, згенерувати ліди і поліпшити продажі, розширити цільову аудиторію компанії, збільшити залученість спільноти, залучити трафік на сайт. SMM-стратегія, розроблена з урахуванням аналізу тематичної ніші та позиції конкретної компанії, підкреслить індивідуальність бренду та основні цінності. Чіткий план, розроблений на цьому етапі, допоможе оцінити рентабельність інвестицій у соціальних мережах.

Контент-план

Подробнее Свернуть

Контент-план

Контент-план - це багаторівнева стратегія, в якій вказується, якою інформацією ви хочете поділитися, де і коли. Планування публікацій для соціальних мереж, виконане нашими СММ-маркетологами, допоможе досягти поставлених раніше цілей. Ми враховуємо особливості комунікації в соцмережах і готові запропонувати різноманітні формати - від мемів, фотографій продуктів і користувацького контенту до створення відео, запуску стрімів і багато іншого. Ми надамо вам усі інструменти управління соціальними мережами, які допоможуть організувати власну медіатеку та заздалегідь запланувати публікації.

Ведення соцмереж

Подробнее Свернуть

Ведение соцсетей

Підтримка нашого digital-агентства полягає в тому, щоб не тільки розпланувати кампанії в соціальних мережах, а й уважно стежити за їхніми результатами, своєчасно реагувати на будь-які зміни. Ми регулярно намагаємося оновлювати дані про поведінку користувачів у соціальних мережах, щоб коригувати роботу. У нас є досвід ведення соцмереж корпоративних клієнтів у різних секторах і галузях. Ми допоможемо зі створенням контенту та управлінням соцмережами, а також розрахуємо, чи отримаєте ви вигоду від реклами в них. Згодом ви обов'язково побачите значні результати у своїй соціальній активності.

Запуск таргетованої реклами

Подробнее Свернуть

Запуск таргетированной рекламы

Акаунти в соцмережах давно вже стали місцем для ведення бізнесу та комунікації бренду. Розширити число ваших клієнтів можна за допомогою таргетованої реклами. Наші фахівці допоможуть розробити креативи для оголошень, налаштують їх відповідно до вимог платформи. З урахуванням того, на яких споживачів орієнтується ваш бренд, зберуть аудиторії та запустять кампанії. З нами ви легко зможете визначити, яким типом контенту краще поділитися. Створення єдиного рекламного кабінету і використання його як центру управління завданнями спрощують контроль за різними каналами просування і продажами через різні платформи.

Реклама у блогерів

Подробнее Свернуть

Реклама у блогеров

Сьогодні немає сумнівів у тому, що вибір впливової особи може суттєво розширити вплив вашого бренду в соцмережах. Наші фахівці допоможуть знайти блогерів, які працюють у вашій тематичній ніші. Ми розуміємо, що вони мають відображати ваш бренд з точки зору стилю, етики та світогляду. Далі ми перевіримо, чи співпрацювали вони з конкурентами, проаналізуємо аудиторію їхніх підписників, оцінимо особливості їхньої роботи в інтернеті. Потім наші фахівці розроблять детальний бриф для інфлюенсерів з урахуванням зображень, кількості постів, будь-яких рекомендацій щодо копіювання та хештегів, встановлять чіткі терміни. Вся ця робота допоможе розширити число шанувальників вашої компанії.

Аналіз ефективності робіт і коригування

Подробнее Свернуть

Анализ эффективности работ и корректировка

Аналіз ефективності SMM-просування завжди має бути пріоритетом. Це не тільки допомагає оптимізувати витрати на ведення акаунтів у соцмережах, таргетовану рекламу, а й розкриває додаткові дані про ваших клієнтів і продукти, які можна буде застосувати в інших сферах бізнесу. Ми регулярно розраховуємо показники конверсії, оцінюємо постійну цінність для кожної аудиторії, детально вивчаємо параметри таргетингу, а також створюємо додаткові кампанії для різних сегментів. Оптимізація ставок для кожної аудиторії, корекція СММ-стратегії, виконана нашими фахівцями, дозволяють збільшити результативність роботи в соцмережах.

Щомісячна звітність

Подробнее Свернуть

Ежемесячная отчетность

Для того щоб виміряти ефективність нашої роботи, ми надаємо клієнтам щомісячні звіти. Усі дані базуються на даних, отриманих за допомогою аналітичних сервісів. У звітах є інформація про статистику за контентом, результати платного просування, дані про аудиторію бренду. Усе це допомагає розрахувати KPI, спланувати інші види робіт з маркетингового просування компанії, за необхідності внести корективи в проведену роботу. Такий прозорий і відкритий підхід до кожного проекту дає можливість домогтися найвищих результатів.

Нас обирають

Що кажуть наші клієнти

Подивіться, що люди говорять про наші унікальні та ефективні методики.
sonceprom.com
jobs.ua
Dybok.ua
Makintour.ua
ЄвроДиван
Сarmor
Бюро перекладів Калина

SMM-просування для вашого бізнесу

Сьогодні вже не існує жодної галузі, де не потрібне просування бізнесу в соцмережах. Цей спосіб взаємодії з людьми наблизить вашу компанію до кінцевого споживача, зробить бізнес більш "людяним". За статистикою, понад 65% користувачів дізнаються про всі новинки з соцмереж. Тож якісний SMM Marketing - це надійний інструмент для розкрутки вашого бізнесу.

Просування сайту через соціальні мережі дає змогу збільшити впізнаваність бренду, забезпечити приплив цільового трафіку на веб-ресурс, наростити обсяги продажів. Але зазначимо, що SMM тільки тоді стане потужним інструментом інтернет-маркетингу, якщо ним займаються професіонали.

Кому підійде SMM (Social Media Marketing)

Сьогодні ведення акаунтів у соціальних мережах - це правило хорошого тону практично для будь-якої організації. Особливо це актуально у В2С-сфері. Серед таких компаній:

 • інтернет-магазини з різноманітним асортиментом продуктів, побутової техніки, меблів та інших необхідних товарів;
 • представники б'юті-бізнесу, що надає послуги фізичним особам;
 • власники невеликого та середнього бізнесу, які тільки виходять на ринок або вже мають певний досвід.

Просування сторінок у соцмережах сьогодні необхідне і для фірм, що просувають свої послуги у В2В-сфері. Таке наближення до ЦА дасть змогу вплинути на ухвалення рішення про початок співпраці з вашою компанією.

Вартість послуги SMM-просування

Відразу зазначимо, що послуги з просування свого бізнесу в соціальних мережах передбачають дві складові ціноутворення:

 1. Оплата за маркетингове дослідження, налаштування та запуск рекламної кампанії.

 2. Вкладення безпосередньо в рекламу (покази оголошень).

Всупереч цьому, на SMM-просування ціна все ще залишається доступною. Скажімо більше! Сьогодні це один із найкращих варіантів розкрутки в Мережі в співвідношенні «ціна/якість».

Зрозуміло, в більшості випадків обмежуватися виключно SMM-просуванням не варто. Адже ще є SEO, контекстна реклама, email-маркетинг та багато іншого. Але якщо ваш бюджет обмежений, а результат потрібен якнайшвидше, то почати просування саме з соціальних мереж — безперечно правильне рішення. І фахівці Elit-Web із радістю вам допоможуть!

Як замовити SMM-послуги

Elit-Web працює у всіх популярних соціальних мережах. SMM-послуги від нашого digital-агентства будуть потрібні тим компаніям, які серйозно налаштовані на збільшення продажів. Після звернення до нас через форму зворотного зв'язку на сайті, акаунти в соцмережах або месенджери до вас буде прикріплений персональний менеджер, який буде вести ваш проєкт. SMM-фахівець детально проаналізує тематичну нішу вашого бізнесу, вивчить стан діючих акаунтів, порівняє їх з конкурентами. Далі буде сформовано пропозицію, розраховано основні показники, яких планується досягти, і визначено бюджет на розкрутку проєкту. Після підписання договору та узгодження термінів фахівці розпочнуть роботу.

Поширені запитання

#

Що таке послуги SMM?

Це інструмент інтернет-маркетингу, суть якого полягає у залученні трафіку із соціальних мереж. Комплекс робіт включає розробку стратегії, створення контент-плану, написання та розміщення постів, настроювання таргетованої реклами тощо. CMM-розкрутка добре працює на впізнаваність бренду та імідж компанії, а також генерує продаж за рахунок залучення людей на сайт.

Що таке стратегія SMM?

Стратегія SMM-просування — це довгостроковий план розвитку спільноти та досягнення поставлених цілей, який враховує особливості вашого бізнесу та аудиторії.

Формування стратегії просування у соцмережах ґрунтується на наступних етапах:

 1. Ми проводимо аналіз компанії та сегментацію ЦА.
 2. Визначаємо головні завдання: залучення клієнтів, зростання впізнаваності, підвищення споживчої лояльності та ін.
 3. Спираючись на завдання спільноти, ми створюємо рубрикатор та контент-план.
 4. Складаємо план збільшення охоплення за допомогою таргетованої реклами, PR-постів в інших спільнотах та лідерів думок.

Після старту робіт ми щомісяця аналізуємо ефективність різних типів постів та коригуємо стратегію для кращого результату.

Що дає SMM просування?

Соціальний медіа-маркетинг виконує такі завдання:
 • залучення клієнтів чи покупців;
 • формування репутації та іміджу бренду;
 • підвищення споживчої лояльності;
 • підвищення популярності та впізнаваності бренди;
 • формування постійної клієнтської бази;
 • презентація нових типів продуктів та послуг.

За допомогою соцмереж ви привертаєте увагу цільових користувачів і налагоджуєте постійну комунікацію з ними. Це маркетинговий інструмент для тривалої взаємодії, і він незамінний для розвитку вашого бренду.

Скільки коштують послуги СММ?

Не вдасться точно зазначити вартість. Вона формується індивідуально з урахуванням переліку послуг. Фахівці виконають аудит і після цього рекомендують оптимальні інструменти просування. Наприклад, можна обійтися без налаштування реклами, що таргетує, і заощадити на цьому, але так ви втрачаєте потенційних покупців.

Як оцінити ефективність маркетингу у соціальних мережах?

Для кожної мети та проекту підбираються індивідуальні KPI (ключові показники ефективності), дані про зміну яких ви регулярно отримуєте у формі звіту. Для кожного бізнес-завдання існують власні головні метрики ефективності:
 • для брендингу — охоплення — зростання кількості активних підписників, перегляди рекламних оголошень;
 • для залучення клієнтів та покупців — кількість переходів на сайт та відсоток користувачів, які вчинили цільову дію;
 • для репутаційних цілей — залучення ЦА: репости, оцінки, коментарі.

У процесі роботи ми регулярно надсилаємо звіти про динаміку змін KPI.

Контакти
 • Україна
 • США
 • Польща
Телефон

0-800-759-750

Адреса

м. Київ, вул. Драгомирова, 2а 440 (секція 2, 23 поверх)

Адреса

4131 Pheasant Trail Ct #5 Arlington Heights, IL 60004

Адреса

53-238, Wrocław, ul. Ostrowskiego 7/414

Напишіть нам