Агентство інтернет маркетингу Elit-Web

Email
Телефон
URL сайту

Комплексний онлайн маркетинг

Наша агенція інтернет-маркетингу надає весь спектр послуг з просування бізнесу, маркетингу та реклами. Для компаній, які шукають маркетингового партнера для зростання свого бізнесу, ми пропонуємо клієнтоорієнтованість, передбачуваність результатів та фокус на рентабельності. А відрізняємось ми від інших агенцій тим, що ставимо кожного клієнта у пріоритет і даємо гарантію результатів.
12
РОКІВ ДОСВІДУ
Роботи в сфері IT-бізнесу
Вибудовуємо ефективну систему продажів в інтернеті
SEO просування
Розширюємо кількість релевантних запитів, опрацьовуємо семантичне ядро та допомагаємо сайту вийти в ТОП
Контекстна та медійна реклама
Робимо ваш web ресурс більш прибутковим і менш витратним, збільшуємо середній чек клієнта та кількість покупок
Маркетинг у соціальних мережах
Підвищуємо впізнаваність вашого бренду в соцмережах та вибудовуємо ефективну комунікацію з аудиторією
Просування на закордонні ринки
Допомагаємо розширити географію вашого сайту та вийти на більш прибуткові закордонні ринки
Нас обирають
Отримати консультацію по вашому проєкту
Email
Телефон
URL сайту

Готові зростати разом з агентством інтернет маркетингу, якому можна довіряти?

Отримайте комерційну пропозицію вже сьогодні:

Наша агенція інтернет-маркетингу створена командою експертів, які дбають не лише про високу якість послуг SEO/SMM/PPC, але й про індивідуальний підхід та підтримку хорошого контакту з клієнтом. На кожному етапі ви можете розраховувати на нашу професійну пораду, рекомендацію кращих рішень або пояснення раніше невідомих процедур. Які ще переваги свідчать на користь використання пропозиції нашої агенції?
Індивідуальний підхід до кожного партнера
Кожен партнер для нас у пріоритеті, за бізнес якого ми щиро переживаємо та відчуваємо радість за наші спільні досягнення. Ми занурюємося в бізнес кожного нашого клієнта та ділимося своєю експертизою у конкретній ніші
Небайдужа команда
Залученість усієї команди. Над вашим проєктом працює ціла команда спеціалістів (програміст, копірайтер, менеджер, SEO-спеціаліст, інтернет-маркетолог...), з якою ви маєте пряму комунікацію
Експертність, підтверджена досвідом
За час існування ми здобули унікальні знання у просуванні сайтів, виняткові навички досягнення цілей у заявлені терміни, колосальний досвід вирішення найскладніших та нестандартних завдань
Гарантії досягнення результатів
Гарантуємо дотримання всіх зазначених термінів та виконання заявлених робіт з просування повною мірою. Все закріплено договором. Ви отримуєте доступ до особистого кабінету з вичерпною інформацією щодо робіт в online режимі.
Не нашли тематику своего сайта - закажите консультацию специалиста для разработки индивидуальной стратегии продвижения.
Email
Телефон
URL сайту

Що кажуть наші клієнти

Подивіться, що люди говорять про наші унікальні та ефективні методики.
sonceprom.com
jobs.ua
Dybok.ua
Makintour.ua
ЄвроДиван
Сarmor
Бюро перекладів Калина

Інтернет-маркетинг - спеціалізація агентства Elit-Web.

Ми розробляємо і реалізуємо стратегії розкрутки і просування сайтів з нуля для всіх клієнтів. Кожен проєкт унікальний. Унікальна його пропозиція, унікальна цільова аудиторія, унікальні конкуренти та їхні власні підхід просування.

На початку співпраці ми проводимо з вами інтерв'ю. Ми хочемо дізнатися якомога більше про ваш бізнес, з'ясувати, які послуги і товари ви пропонуєте, які вам важливі найбільше, а які найменше. У результаті просування інтернет-магазину, сайту орієнтоване на конкретний результат і є точною відповіддю на потреби вашої компанії.

Комплексне просування в інтернеті не разова послуга, а складний процес, що складається з аналізу безлічі чинників на вашому сайті і за його межами. Для ефективності просування веб-сайту дуже важливо знати специфіку цієї галузі та наміри користувачів.

Ми просуваємо сайти з ентузіазмом і повною віддачею. Довірте це нам, і ви обов'язково залишитеся задоволені результатами нашої роботи. Ми якісно і професійно подбаємо про розвиток вашого іміджу в мережі. Збільшуючи цінний веб-трафік, ви отримаєте перевагу перед конкурентами. Наші фахівці розроблять найкращу стратегію просування вашого сайту.

Часті питання

01

Що відрізняє Вас від інших компаній?

Ми займаємося просуванням сайтів з 2009 року, працюємо з клієнтами, як з України, так і з-за кордону. Для робіт над сайтом формуємо команду фахівців, яка працює над ним. За підсумком - більш швидкий, планомірний і прогнозований розвиток сайту.
02

Чи надаєте ви звіти?

Так. Клієнт повинен знати, за що він платить. Надаємо звіт, який містить у собі зведення щомісячних заходів із просування за цей місяць і що плануємо робити наступного.
03

Які гарантії я отримую замовляючи послуги?

Наші зобов'язання закріплює юридичний документ, де детально розписані всі умови співпраці та фінансові гарантії. Ми прагнемо до чесної та відкритої співпраці й не використовуємо неоднозначних понять і розмитих формулювань.
Контакти
  • Україна
  • США
  • Польща
Телефон

0-800-759-750

Адреса

м. Київ, вул. Драгомирова, 2а 440 (секція 2, 23 поверх)

Адреса

4131 Pheasant Trail Ct #5 Arlington Heights, IL 60004

Адреса

53-238, Wrocław, ul. Ostrowskiego 7/414

Напишіть нам