0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Кейс просування сайту на вибір онлайн-брокерів на ринку Німеччини: Збільшення пошукового трафіку в 30 разів

Поділіться
Зміст

  Brokererfahrungen24.de – один з провідних сайтів Німеччини, що спеціалізується на порівнянні онлайн-брокерів і трейдингових платформ. За рахунок пошукової оптимізації сайту нам вдалося підняти кількість переходів у десятки разів та довести до ТОП-10 90% узгоджених запитів. У цьому кейсі ми покажемо, які кроки було зроблено для цього.

  Приклад ефективного SEO в ніші з конкуренцією вище за середню.

  Загальна інформація щодо проекту:

  Назва проекту : Brokererfahrungen24.de

  Цілі : забезпечити ТОП-10 для 80+% узгоджених запитів, збільшити відвідуваність сайту ЦА

  Вік домену : 1 рік

  Послуга : Комплексна SEO-оптимізація сайту . Просування локального бізнесу у локальній видачі

  Ніша : Інвестиції/Фінанси

  Конкуренція : Вище середньої

  Регіон просування : Німеччина

  Результат : Збільшення пошукового трафіку в 30 разів ТОП-10 для 90% узгоджених запитів

  Загальна інформація щодо проекту

  У Німеччині є значний попит на послуги представленої ніші. Незважаючи на достатню кількість сайтів подібної тематики в регіоні просування, далеко не всі приділяють належну увагу просуванню пошукових систем. Тому на початковому етапі було визначено, що є можливість досягти відмінних результатів у відносно короткий термін.

  З такою специфікою працюємо досить часто, оптимізуючи сайти під локальну видачу європейської країни, що забезпечує ресурсам високі позиції.

  Особливості проекту:

  • новий сайт;
  • новий, ще не розкручений у Німеччині бренд;
  • технічно складно реалізовані посадкові сторінки;
  • знаходження середньої позиції сайту Google на позначці 82 і більше;
  • відсутність пошукового просування сайту раніше.

  Сайт Brokererfahrungen24.de був створений незадовго до звернення до нашої компанії за послугою SEO. Проект був прийнятий на етапі розробки з мінімальною відвідуваністю та нульовою масою посилань. Після виконання робіт із SEO на етапах розробки та комплексної пошукової оптимізації вдалося отримати суттєві результати. Сайт активно піднімався у пошуковій видачі та залучав пошуковий трафік.

  Особливості проекту

  Сайт активно піднімався у пошуковій видачі

  Фактично ми починали з нуля і хочемо з вами поділитися, що у нас вийшло через 6 місяців.

  Проблематика та цілі клієнта

  Особливості ніші клієнта:

  • важливість деталей;
  • асортимент брокерів, що постійно змінюється;
  • вимога високої якості контенту;
  • експертність подання інформації;
  • вимогливість цільової аудиторії;
  • високі бюджети потенційних клієнтів.

  Враховуючи специфіку ніші, дуже важливо було підійти до процесу SEO з особливою увагою та з усією відповідальністю за результат.

  Завдяки швидкій та злагодженій роботі нам вдалося забезпечити сайту стабільне зростання трафіку та швидко зайняти топові позиції у пошуковій видачі.

  Проблематика та цілі клієнта

  Виходячи з молодого віку сайту, нерозкрученості бренду та регіону просування, клієнт не розраховував на таке стрімке зростання пошукового трафіку. Сайт надійшов у повноцінне просування з початковим трафіком у 42 особи на місяць. Мета, поставлена клієнтом – 1000+ органічного трафіку через 6 місяців. Як результат – перевиконання плану з трафіку у 2 рази.

  Складність у досягненні поставленої мети становила сильна конкуренція у пошуковій видачі. У ТОП-10 Google знаходилися сайти з багаторічною історією в Google і з прокачаними посиланнями профілями і контентною частиною. Проте всі труднощі були успішно подолані, і нам вдалося досягти бажаних результатів у встановлений термін.

  Олександр Олександр , SEO Team Lead

  SEO в даному випадку склало найбільш ефективний канал залучення трафіку, оскільки враховувалися обмеження власника сайту по бюджету на розкручування ресурсу в інтернеті та сайти-конкуренти у пошуковій видачі. Оптимізація сайту цієї тематики – завдання непросте і тому для нас цікавіше. Що саме і в якій послідовності ми робитимемо, вирішувалося на брифінгах спільно з клієнтом.

  Наше рішення

  Крок 1. Пошук та виправлення

  За перший місяць ми провели низку стандартних SEO на етапі розробки процедур. Ми повністю перевірили проект та сформували рекомендації щодо виправлення технічних помилок. Видалили всі 404-сторінки та виправили биті посилання. Ліквідували дублі сторінок, що генеруються CMS. Оновлено файли sitemap.xml.

  Також ми досліджували топові сторінки конкурентів щодо кращого варіанту структуризації контенту, дали рекомендації щодо покращення юзабіліті сайту та запропонували функціонал з коментарями для сторінок брокерів. Далі провели аналіз індексації всіх сторінок сайту.

  Перший результат:

  Проект Brokererfahrungen24.de за місяць робіт із SEO на етапі розробки був на 100% підготовлений до повноцінного пошукового просування. Після закінчення першого місяця було складено індивідуальну стратегію комплексного SEO на наступні півроку.

  Крок 2. Внутрішня та зовнішня оптимізації сайту

  За перший місяць ми провели низку підготовчих робіт та визначили подальші кроки щодо SEO, що гарантовано дозволить отримати бажаний результат. Значно це забезпечило зростання сайту на початковому етапі, проте цього було недостатньо, щоб потрапити до ТОП-10 за висококонкурентними запитами. Для цього необхідно просування сайту на постійній основі – принаймні протягом перших шести місяців.

  Далі в рамках просування ми оптимізували метатеги для 100% сторінок, додали зовнішні посилання з трастових каталогів і реалізували перелінковку з розділів Broker і CFD. Ми модернізували головну сторінку, а наші копірайтери написали тексти для основних розділів, що просуваються.

  Для того, щоб охопити видачу за інформаційними запитами, було ухвалено рішення додати на сайт статейний розділ. Також оптимізували основні посадкові сторінки для розширення охоплення комерційних запитів.

  Для покращення поведінкових факторів ми розробили план оптимізації юзабіліті. І з технічної точки зору ми також зробили все необхідне для покращення видимості сайту:

  • впровадили мікророзмітку;
  • опрацювали зауваження пошукової системи;
  • впровадили Google AMP.

  У результаті ми отримали:

  Крім зростання до ТОП-10 та перевиконання плану клієнта з трафіку в 2 рази, відвідуваність сайту зросла більш ніж у 30 разів.

  Внутрішня та зовнішня оптимізація сайту

  Для успішного просування сайту цієї тематики важливо розробити індивідуальну стратегію. Які в цьому переваги та гарантований результат, читайте тут .

  Чому сайти цієї тематики складно просувати

  У ході робіт із SEO сайту Brokererfahrungen24.de був вкрай важливий експертний підхід до процесу, оскільки тематика проекту специфічна і без знання всіх підводних каменів досягти бажаного результату дуже складно. Оскільки в даному випадку ми маємо європейське гео, то складність полягала ще в тому, що контент має створюватися авторами, які розуміються на тематиці трейдингу, інвестицій та фінансів у Європі на експертному рівні.

  Також не менш вагоме значення має менталітет країни просування, що також було враховано у процесі робіт із SEO. Відповідно, на початку робіт з SEO було проведено комерційний аналіз ринку послуг у регіоні просування. Були проаналізовані такі фактори, як:

  • конкуренти у пошуковій видачі;
  • попит на послуги у регіоні;
  • особливості менталітету цільової аудиторії

  Ретельний аналіз конкурентів дозволив отримати інформацію, необхідну успішного SEO. Цей етап процесу просування був основним у стратегії пошукової оптимізації сайту Brokererfahrungen24.de. Сьогодні ми на 100% впевнені в ефективності тієї стратегії, яку ми застосували, і готові порекомендувати її нашим клієнтам як результативне рішення для просування сайту під Німеччину.

  Результати роботи над проектом та поточні завдання

  На даний момент сайт знаходиться у процесі SEO-просування, що забезпечує ресурсу стабільне та значне зростання пошукового трафіку. Щомісячне зростання відвідуваності становить 30–50%.

  Результати роботи над проектом та поточні завдання

  На даний момент для забезпечення щомісячно стабільного зростання трафіку виконуються такі види робіт:

  • збирання семантичного ядра, що покриває всі релевантні запити;
  • додавання нових сторінок;
  • написання контенту згідно з контент-планом;
  • робота із зауваженнями пошукової системи;
  • оптимізація інформаційного розділу;
  • розширення контенту на посадкових сторінках;
  • посилення слабких сторінок;
  • контроль та моніторинг стабільності роботи сайту;
  • регулярні перевірки технічного стану ресурсу;
  • аналіз отриманих результатів та при необхідності коригування стратегії просування;
  • аналіз поведінкових чинників;
  • нарощування маси посилань.

  За підсумками виконання всього циклу робіт з SEO за 6 місяців результат по позиціях і трафіку був значно кращим за очікуваний. Відповідно, він перевершив усі очікування клієнта.

  Підсумки та подальші плани щодо SEO

  Важливо розуміти, що для того, щоб обійти конкурентів і досягти таких же результатів у 2021 році при розкручуванні сайту даної тематики під європейське гео з нуля, потрібно пройти кілька основних етапів SEO. Насамперед це:

  • розробка загальної стратегії розвитку;
  • реалізація ретельно продуманої структури сайту;
  • збирання максимально широкого семантичного ядра;
  • наповнення посадкових сторінок інформацією від експертів;
  • реалізація важливих технічних завдань;
  • придбання зворотних посилань із трастових ресурсів;
  • комплексне просування веб-ресурсу.

  Підсумки та подальші плани щодо SEO

  Ми не зупиняємось на отриманому результаті та продовжуємо пошукову оптимізацію сайту Brokererfahrungen24.de. Подальша стратегія містить такі види робіт, як оптимізація поведінкових факторів та сторінок блогу, посилення слабких сторінок, оновлення контенту, розширення структури сайту за рахунок додавання нових сторінок на основі ТОП-3 пошукової видачі.

  Крім SEO, планується підключення інших інструментів видобутку трафіку, проте просування контентом та придбання зворотних посилань з трастових ресурсів у будь-якому випадку є ключовим та найефективнішим способом залучення цільової аудиторії.

  Просування веб-сайтів аналогічної тематики на висококонкурентному ринку має відбуватися постійно. Таким чином результати SEO будуть накопичуватися і не дозволять конкурентам витіснити сайт, що просувається, з топових позицій у видачі Google. Помітні результати пошукового просування сайту Brokererfahrungen24.de отримані вже через 3 тижні. А через 6 місяців ресурс став лідером із залучення органічного трафіку в Німеччині за більшістю високочастотних ключових запитів даної тематики.

  SEO сайту Brokererfahrungen24.de – це не лише складання ключових слів та написання метатегів, це комплексна робота над усім сайтом. Стратегія пошукової оптимізації будувалась на трьох основних принципах:

  1. Внутрішня оптимізація
  2. Робота із зовнішніми факторами.
  3. Моніторинг та збереження досягнутих результатів.

  Цю стратегію ми обговорили та затвердили з клієнтом, що у результаті гарантувало нам 100% успіх.

  Якщо вас цікавить SEO подібної тематики під європейське гео, залиште заявку на сайті, і ми зв'яжемося з вами, обговоримо план робіт, розрахуємо вартість і вкажемо реальні результати.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом