0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Просування інтернет-магазину на PrestaShop

22 червня 2018
3560
0
Поділіться
Зміст

  PrestaShop - CMS, система, створена для управління сайтом, його складовими частинами, розташованим на ньому контентом. І, як і всі інші подібні “середовища”, це теж має набір інструментів, розрахованих на просування сайту в Інтернеті. Оптимізація prestashop, якщо дотримуватися наведених нижче рекомендацій, пройде швидко і безболісно. Все краще, ніж намагатися зробити все навмання.

  просування інтернет-магазину на prestashop

  Зовнішні чинники, які впливають оптимізацію

  Існує цілий набір зовнішніх факторів, які впливають на загальну оптимізацію сайту. Вони однакові для більшості ресурсів, що просуваються, тому що включають такі основні речі, як:

  • Контент, його зміст, унікальність;
  • Загальний вигляд сайту, вплив дизайну;
  • Структура ресурсу, його зрозумілість для середнього відвідувача;

  Провести аналіз сайту на PrestaShop

  Адреса сайту

  Варто розібратися з кожним питанням по черзі.

  Контент – річ, важлива при оптимізації prestahop та сайтів, які використовують цю CMS. Та взагалі для будь-якого ресурсу, незалежно від системи керування. Контент – те, що насамперед перевіряється, індексується пошуковими роботами. Тому матеріал, взятий з іншого сайту, може поставити жирний хрест на майбутньому просуванні. Контент повинен бути максимально унікальним, включати ключові слова, містити мінімальну кількість води. Адже навіть неунікальна фотографія може сильно зашкодити просуванню сайту.

  Дизайн також впливає на оптимізацію сайту незалежно від CMS, що використовується. Якщо сторінки ресурсу завантажуються довше за кілька секунд, то робот пошукової системи просто пропустити цей майданчик, що сильно вдарить по висоті позицій. Також варто пам'ятати, що сучасний користувач має вкрай обмежене терпіння. Якщо сторінка сайту довго підвантажуватиметься, то потенційний клієнт просто кине чекати і піде шукати щось, що працює дещо спритнішим.

  prestashop ambassador

  Наступне, що потрібно звернути увагу – структура сайту. Вона має бути максимально зрозумілою, простою. Потенційний клієнт повинен відразу зрозуміти, куди йому йти, щоб знайти потрібну послугу, товар чи інформацію. Чим довше він блукатиме по незрозумілому меню, боротиметься з громіздким інтерфейсом, тим менше шансів, що людина взагалі щось придбає.

  Особливості просування сайту за допомогою Prestashop

  Займаючись оптимізацією prestashop SEO-фахівець повинен звертати увагу на, так би мовити, механічні особливості цієї CMS. Врахувати, під що вона більше "заточена", якими функціями має, сайти якої спрямованості легше оптимізувати, використовуючи цю систему.

  Перша, найяскравіша, особливість prestashop – варіативність. Крім того, що ця CMS дуже просто адаптується під мобільні телефони, вона ще підтримує сотні, якщо не тисячі, різноманітних шаблонів. Вони допомагають швидко настроїти зовнішній вигляд, структуру сайту.

  Що відразу впадає у вічі – внутрішня панель системи. Вона допоможе при оптимізації Prestashop SEO-фахівцем. Через внутрішню панель можна налаштувати винятки з індексації файлу robots.txt, прописати, вбудувати теги для будь-якої сторінки ресурсу. Також вона допоможе розібратися зі слайдерами та з їх оптимальним розташуванням. Будь-який елемент дизайну здатний ефективно збільшувати як глибину переглядів, і загальну конверсію ресурсу.

  Читайте також

  Просування на OpenCart

  особливості просування сайту за допомогою prestashop

  Ще один модуль, який допомагає в оптимізації інтернет-магазину – розширений пошук. Його можна встановити в саму CMS, що дозволить потенційному клієнту точніше сформулювати запит і, за підсумками, отримати більш точну відповідь. Багато інтернет-магазинів грішать використанням простих форм пошукового рядка, що часто відбивається на отриманих результатах.

  Ще один корисний модуль - карти, що вбудовуються. Можна підключити до сайту сервіси Google, де буде показано розташування самого підприємства. Також там необхідно вказати робочі дні та графік. Тим більше, що всі ці плагіни дуже просто вбудовуються в Presta Shop і виглядають так, наче завжди там були.

  Остання порада – зворотний зв'язок. У клієнта має бути можливість безпосередньо звернутися до виробника, залишити відгук про куплений товар. Це підвищує довіру до інформаційного майданчика. Тим більше таким чином можна відловлювати, відстежувати помилки, що виникли – про них повідомлятимуть самі відвідувачі ресурсу.

  часто задавані питання

  Часто задавані питання

  Як просувати інтернет-магазини на PrestaShop?

  Оптимізацію сайту на базі PrestaShop провести відносно просто та можливо завдяки гарній адаптації CMS по seo. Однак тривалий процес просування у ТОП вимагає знань та навичок. Тому SEO варто доручити професійній агенції з великим досвідом просування сайтів та інтернет магазинів на PrestaShop.

  Скільки коштує SEO оптимізація PrestaShop?

  Вартість оптимізації сайту на базі CMS PrestaShop залежить від багатьох факторів. Найважливішими серед іншого є історія домену, поточний стан веб-сайту, конкурентоспроможність галузі. Аналізуючи вартість послуги, слід пам'ятати, що seo оптимізація - це тривалий процес, і її ефекти у вигляді окремих лідів або покупок є найдешевшими.

  Скільки часу потрібно, щоб просунути веб-сайт на PrestaShop?

  Просування web-сайтів PrestaShop на практиці не має кінцевої дати. Метою SEO-оптимізації є постійне збільшення видимості, відвідуваності, покращення та підтримання позицій окремих ключових запитів. Дії конкурентів, мінливість потреб та очікувань користувачів та алгоритми пошукових систем означають, що припинення діяльності з пошукової оптимізації може призвести до швидкого відступу від позитивних результатів.

  Просування сайту PrestaShop – Ціна 2022

  Тарифи Ціна на місяць Ключових слів рухаємо
  PrestaShop №1 від $599 до 2000
  PrestaShop №2 від $1190 до 3000
  PrestaShop №3 від $1499 від 5000
  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
  категорії блогу
  Останні статті
  Скільки коштує реклама в «Інстаграм»
  Іванина Роман
  21 жовтня 2022
  Просування сайтів у Німеччині
  Іванина Роман
  20 жовтня 2022
  Отримайте детальний прорахунок бюджету для ефективного просування вашого сайту