Поділіться
Зміст

  Сьогодні YouTube - це майданчик, який входить до першої трійки відвідуваності серед користувачів. Якщо в планах активне просування свого бізнесу та залучення нової аудиторії, то пропонуємо ознайомитись детальніше з правилами цього майданчика та тим, як створити канал на YouTube.

  Як створити та налаштувати канал на YouTube

  Основні переваги «Ютуб»-каналу

  В інтернет-маркетингу є правило - чим більше способів залучення клієнтів використовується в роботі, тим краще. Бізнесу може бути цікавим поступ на найбільшому світовому відеохостингу, оскільки з'являється додаткова можливість представити свій бренд великої аудиторії. Новий канал на YouTube дозволяє:

  • збільшити кількість переходів на сайт та активізувати продажі . Якщо описи у відео регулярно додавати посилання, то зацікавлені споживачі зможуть відразу переходити до замовлення продукції;
  • підвищити лояльність клієнтів . Представники компанії мають можливість налагодити контакт безпосередньо через прямі ефіри, інформаційні ролики, що підвищує довіру до бренду;
  • знаходити нових споживачів за допомогою внутрішньої рекомендаційної системи відеохостингу . Аналітика YouTube дає повну інформацію про склад та характеристики вашої ЦА;
  • отримувати віддачу від якісного відео протягом тривалого часу . Ролик може показуватись аудиторії до року, а за деякими даними до 5 років, що набагато довше, ніж стандартна рекламна кампанія.

  Крім того, канал згодом може стати додатковим джерелом доходів, якщо кількість передплатників досягне як мінімум тисячі. Тож не бійтеся заявити про свій бренд на цьому популярному відеохостингу, а ми розповімо далі, як створити канал на YouTube.

  Основні переваги Ютуб-каналу

  Реєстрація облікового запису YouTube

  Щоб почати працювати зі своїм новим каналом, потрібно зареєструватись на «Ютубі». Роблять це на стартовій сторінці, де у правому верхньому кутку є кнопка «Увійти». Клацнувши на неї, ви перейдете в меню, що пропонує створити новий обліковий запис.

  Можна, звичайно, скористатися існуючим обліковим записом в Google, але фахівці радять створити новий, щоб не підтягувалися рекомендації щодо переглянутого відео. Також можна буде в перспективі доручити виконання будь-яких справ комусь іншому та дати йому доступ до всіх даних.

  Під час реєстрації нового облікового запису необхідно буде ввести свій номер телефону та підтвердити, що ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності, яку пропонує сервіс.

  Як створити канал на "Ютубі"?

  Створення каналу YouTube

  Після завершення процедури реєстрації створити канал на «Ютубі» не складе особливих труднощів. Натискаємо на кнопку керування обліковим записом і отримуємо доступ до такої вкладки.

  Створення каналу YouTube

  Далі користувачеві відкриється вікно, в якому потрібно буде ввести назву нового каналу та завершити процес його створення.

  Ввести назву нового каналу та завершити процес його створення

  Назва для каналу

  Окремо варто сказати про вибір назви для нового каналу. Адже, як відомо, як ви яхту назвете, так вона і попливе. Для персонального блогера краще, щоб звучало його ім'я чи прізвище. Нині важлива персоналізація у бізнесі. Для корпоративного каналу можна взяти за основу назву організації/торгової марки або підібрати ключове слово та транслітерувати його.

  Як налаштувати свій канал на "Ютубі"?

  На цьому етапі займемося тим, щоб надати нашому каналу симпатичного вигляду. Без цього стартова сторінка буде досить безликою.

  Як налаштувати свій канал на Ютубі

  Аватар

  Цей елемент сторінки дозволить відрізнятись від інших. За замовчуванням на нудному фоні в круглому вікні світиться перша літера назви каналу. Сюди можна поставити своє фото для персонального логотипу, для компанії, символ.

  Для зміни цього елемента увійдемо до вкладки «Налаштувати вигляд каналу».

  Налаштувати вигляд каналу

  Відкриється розділ «Творча студія», де можна завантажити вибране зображення для свого профілю.

  Творча студія

  Зверніть увагу, що картинка має бути квадратною і мати розмір не менше 98×98.

  Шапка

  Одночасно з фото профілю варто персоналізувати і шапку профілю, додавши банер. Зробити це можна у цьому ж меню. Тільки попередньо потрібно підготувати зображення формату 2048 х 1152.

  Шапка каналу

  На відміну від аватара, шапка займатиме багато місця на екрані користувача, тому важливо візуально виділити головну ідею свого каналу. Наприклад, можна зробити акцент на:

  • інформативність;
  • унікальності;
  • експертності.

  Все це допоможе виділити канал на Youtube.

  Вигляд сторінки

  На наступному етапі налаштовують те, якою буде стартова сторінка каналу, чи буде її вигляд відрізнятися для передплатників та тих, хто ще не підписався, які розділи будуть доступні користувачам.

  Виконують це налаштування у вкладці «Головна сторінка» «Творчої студії».

  Вигляд сторінки

  Тут можна налаштувати просування короткого трейлера або чергового відео, завантаженого на хостинг.

  Крім цього, до цієї вкладки можна додати нові розділи. Це структурує матеріал і дозволяє глядачеві швидше зорієнтуватись на вашому каналі.

  Опис

  Якщо ви серйозно вирішили створити канал у «Ютубі» та зайнятися його розкручуванням, цей елемент ігнорувати не можна. Його пишуть не лише для того, щоб залучити нових передплатників, а й використовувати у пошуковому просуванні. Бажано, щоб текст був унікальним, корисним для користувачів і в ньому були ключові слова, що відображають суть вашого проекту та бізнесу загалом.

  Додають опис каналу у вкладці Основні відомості.

  Опис каналу

  У цій вкладці можна вказати корисні посилання на сайт, заповнити вікно адрес електронної пошти для зв'язку з вами.

  Фірмовий стиль

  Завершуючи налаштування каналу, подбайте про збереження єдиного корпоративного стилю. Це буде ще одним кроком до запам'ятовування вашого бренду та підвищення лояльності клієнтів. Тож уважно простежте за тим, щоб візуальні елементи — аватар, шапка та логотип каналу, який з'являтиметься у кутку кожного відео, — були виконані в єдиному стилі.

  Фірмовий стиль

  Як створити другий канал на "Ютубі"?

  Іноді компанія просуває свої послуги, орієнтуючись різні групи аудиторії. Звичайно, підхід до контенту в таких випадках буде різним. Тоді може виникнути питання, як створити другий канал на Ютубі, щоб передавати інформацію по-різному. Для цього необов'язковий новий обліковий запис, можна вчинити наступним чином.

  На головній сторінці каналу вибираємо вкладку "Налаштування".

  Як створити другий канал на Ютубі

  Відкриється доступ до додаткових функцій, де можна створити новий або налаштувати YouTube-канал, який вже є.

  Відкриється доступ до додаткових функцій

  Як монетизувати YouTube-канал та почати заробляти?

  «Ютуб» — це не лише майданчик, де кожен може знайти цікавий для нього контент, це й платформа, яка дозволяє непогано заробити. Але розміри вашого майбутнього прибутку безпосередньо залежать від того, який ваш канал, скільки він має передплатників, наскільки авторитетний він в очах користувачів.

  Тільки після первинного наповнення каналу корисним контентом та приходу перших відвідувачів можна говорити про те, щоб зайнятися його просуванням та монетизацією. Це можна зробити за допомогою участі у партнерських програмах та прямого продажу реклами на своєму каналі. 

  Для участі у партнерських програмах у режимі «Творчої студії» входять до вкладки «Монетизація» та подають заявку на участь у програмі.

  Як монетизувати YouTube-канал та почати заробляти

  Висновок

  Як показує практика, YouTube - це такий майданчик, який постійно розвивається, дозволяє розповісти про себе новим клієнтам. Однією з головних її переваг є трансляція відеоконтенту, а сьогодні це дуже перспективний напрямок. У цій публікації ви дізналися про те, як створити Youtube-канал, а раніше ми публікували матеріал про просування каналу YouTube . Все це можна досягти, коли сформульована чітка мета в розвитку бізнесу і справою займаються професіонали. Якщо виникнуть питання, наші фахівці допоможуть створити та розкрутити канал на популярному відеохостингу.

  FAQ

  Як зробити "Ютуб"-канал закритим?

  У деяких випадках може знадобитися обмежити доступ до деяких відео. Наприклад, це актуально, якщо ви плануєте запустити платну передплату або відеокурс. Налаштувати цю функцію можна у «Творчій студії». Там потрібно увійти у вкладку «Контент» та вибрати «Параметри доступу».

  Відкриється меню, в якому можна вибрати спосіб доступу до відео: відкритий, доступний за посиланням або обмежений. В останньому випадку можна надати можливість перегляду, якщо ввести e-mail тих, хто оплатив передплату.

  Як додати перше відео до свого YouTube-каналу?

  Робота відеохостингу налаштована таким чином, щоб завантажувати відео на канал чи організовувати трансляції було легко. Тільки на стартовій сторінці таких кнопок переходу до додавання три ролика. Натискаєте на будь-яку з них і відкриється вікно для завантаження файлу. Поки завантажуватиметься відео, потрібно заповнити обов'язкові поля з назвою та описом, вказати хештеги. Обов'язково збережіть усі зміни, і перше відео буде опубліковано.

  Де подивитися статистику створеного каналу та відео?

  З початку 2021 року творцю каналу на YouTube стала доступна аналітична інформація про дії користувачів. Тепер можна відстежити певні параметри у вкладці "Аналітика" у меню "Творчої студії". Система надасть дані за останні 28 днів за показниками огляду, переглядів, взаємодій, аудиторії. Все це дає змогу регулювати свої дії на каналі.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом