0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Ігор Воловий виступить на Всеукраїнському медичному саміті у Києві

09 лютого 2022
339
0
Поділіться
Зміст

  24 лютого у Києві Всеукраїнський медичний саміт збере топових експертів галузі у POCHAYNA EVENT HALL, щоб обговорити перспективи розвитку на рік. Запрошені спікери поділяться багаторічним досвідом, представлять своє бачення трендів-2022, перевернуть ваші уявлення про створення успішної бізнес-стратегії у сфері медицини.

  Це буде місце з підвищеною концентрацією ідей для зростання, де гарантовано обмін мотивацією та налагодження зв'язків, є можливість зміни статусу «учасник івента» на «бізнес-партнер».

  Фахівці з питань антикризового управління, автори комплексних методологій із систематизації бізнесу та побудови сильних команд, експерти в IT та страхуванні розкажуть про те, як вигідно відрізнятися та займати конкурентну нішу у своїй справі.

  ТОП ефективних каналів просування приватних клінік у мережі представить співзасновник агентства інтернет-маркетингу Elit-Web Ігор Воловий. Працюючі рекламні моделі, план з поліпшення позицій вебресурсу та залучення цільового трафіку — секрети розкручування від ідейного натхненника агентства, які успішно реалізовані на прикладі сотень кейсів клієнтів Elit-Web.

  Ви дізнаєтесь, як створювати імідж компанії та про SERM-опрацювання репутації сайту клініки в мережі, про важливість застосування digital-інструментів для досягнення цільових показників у сегменті медпідприємництва.

  Ми пишаємося, що причетні до події такого рівня та масштабу. Раді можливості принести користь як у доповіді, так і за стендом у залі. Найкращі фахівці Elit-Web відвідають саміт, щоб дати вичерпні відповіді на запитання учасників.

  Приєднуйтесь до 8-годинного брейншторму! Черпайте ідеї, надихаючись знаннями провідних стартаперів у сфері здорового бізнесу.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом