Поділіться
Зміст

  Просування цього сервісу вимагає від фахівців Elit-web нестандартного підходу. За час роботи нашій команді не тільки вдалося закріпити існуючі позиції в топі, але й досягти збільшення кількості переходів на сайт із пошукових систем на 10%. Поліпшилися також інші показники, опрацьована внутрішня частина ресурсу, підвищилася впізнаваність бренду.

  Загальна інформація щодо проекту

  Загальна інформація щодо проекту:

  Тематика компанії : онлайн-кінотеатр

  Послуга : SEO-просування

  Особливості ніші : висока конкуренція у специфічній тематиці

  Мета клієнта : якісно опрацювати внутрішню частину сайту

  На онлайн-порталі клієнта до уваги користувачів представлений найрізноманітніший контент. Глядачі можуть отримати доступ до 260 національних та світових телевізійних каналів, серед яких популярністю користуються спортивні та пізнавальні, фільмові та новинні. Приваблює глядачів бібліотека культових серіалів із широко відомими стрічками «Доктор Хаус», «Блудлива Каліфорнія», «Твін Пікс» та ін.

  Унікальною пропозицією кінотеатру є створення авторського дубляжу культових голлівудських кінофільмів. Вже виконано озвучення всіх епізодів «Зоряних воєн», фільмів від кіностудій Walt Disney Pictures, Paramount Pictures, Sony Pictures Entertainment та ін.

  Власники онлайн-сервісу зіткнулися з високою конкуренцією у ніші інтернет-телебачення та поставили перед нами амбітне завдання – зайняти сильну позицію серед конкурентів. На момент звернення до нас портал уже входив до топ-3 пошукової видачі. Ми мали підвищити впізнаваність бренду.

  З якими проблемами звернувся клієнт

  З якими проблемами звернувся клієнт

  Клієнт мав уже достатній досвід просування сайту, тому перед нами було поставлено чіткі завдання: якісне опрацювання внутрішньої частини інтернет-ресурсу та регулярне подання звітів про позиції ресурсу. Для замовника важливо було проаналізувати показники конверсії та відстежувати рентабельність проекту.

  Стратегія просування

  Оскільки наші фахівці працювали з розважальним порталом, важливо було налаштувати все максимально чітко і зручно. Приділили увагу наповненню цікавим та унікальним контентом, оптимізували роботу загалом. Для цього вирішили діяти у таких напрямках:

  1. Опрацювати структуру сайту . На цьому онлайн-порталі користувачеві пропонують багато інформації про роботу телевізійних каналів, культові серіали, відомі кінофільми. Забезпечується доступ до них. Але не завжди було зручно знайти ті чи інші дані. Так як це в першу чергу розважальний сервіс, потрібно максимально підвищити юзабіліті ресурсу, покращити навігацію на порталі, перевірити, як сайт індексується пошуковими системами.
  2. Виконати аудит посилальної маси та розробити стратегію щодо її нарощування . Робота в цьому напрямку давала змогу підвищити рівень довіри до сайту пошукових систем. Від нас вимагалося не втратити вже існуючі позиції і наростити масу посилань.

   Стратегія просування

  3. Провести технічний аудит та усунути виявлені недоліки . При первинному аналізі виявили, що портал завантажується недостатньо швидко, не завжди коректно працює його мобільна версія, є проблеми з мультимовними варіантами. Все це потрібно оптимізувати.

  Що було виявлено при первинному аналізі

  Виявлені проблеми та слабкі місця проекту

  Після проведення комплексного аудиту стану ресурсу було виявлено, що клієнтський сервіс мав слабкий траст домену та низький посилальний профіль порівняно з топовими гравцями в тематичній ніші.

  Серйозною проблемою стало те, що структура сторінок, що просуваються, досить вузька.

  Детальний аналіз технічного стану веб-ресурсу допоміг виявити такі недоліки у цьому напрямі:

  • проблеми зі швидкістю завантаження сайту;
  • багато типових помилок внутрішньої оптимізації;
  • проблеми у реалізації мультимовної версії;
  • нестабільна робота проекту за значних навантажень на веб-портал.

  Всі ці проблеми потрібно усунути для вирішення глобальних завдань, які поставив перед нами клієнт.

  Наші дії з реалізації цілей

  Крок 1. Розширення структури сайту та наповнення його текстовим контентом

  З урахуванням особливостей виду діяльності та на основі детального аналізу топових бізнес-конкурентів було сформовано структуру порталу:

  • вивели в навігацію основні розділи та підрозділи, але при цьому не вивантажили фільми, мультфільми та серіали, щоб не було великого навантаження на сервер;
  • додали підрозділи з жанрами фільмів, щоб відвідувач швидше міг знайти потрібну кінострічку;
  • вивантажили весь розділ «Збірки».

  Наші дії з реалізації цілей

  Паралельно велася робота над текстами.

  Для початку фахівці нашої компанії перевірили наявність текстових описів на посадкових сторінках, проаналізували семантику ресурсу, що просувається, а також виконали порівняльний аналіз сайтів-конкурентів у топ-10.

  В результаті вони визначили оптимальну кількість ключових запитів та їх густину, обсяги текстів для сторінок. Було підготовлено технічне завдання копірайтерам для написання 20 оптимізованих текстів на сторінки, що просуваються.

  Зверталася увага заповнення мета-тегів при додаванні контенту (title, description, keyword) і оптимізацію тегів заголовків (H1, H2 тощо. буд.).

  Розширення структури сайту та наповнення його текстовим контентом

  Крок 2. Нарощування маси посилань

  З урахуванням стану сайту, його віку та показників домену були проведені роботи зі збирання семантичного ядра. Запити збиралися з різних джерел (Google Adwords, пошукові підказки, загальна видимість ресурсу за даними Google Analytics, ключі конкурентів). Ключові запити проаналізували на основі частотності та релевантності.

  Нарощування маси посилань

  Наступним важливим кроком став відбір майданчиків для закупівлі посилань. Оскільки домен нашого клієнта вже мав певний статус, нам потрібно було його не втратити.

  Для закупівлі відбиралися незаспамлені трастові майданчики, які аналізувалися за такими показниками:

  • вік домену;
  • відвідуваність сайту-донора;
  • відсоток індексації сторінок у пошукових системах;
  • наявність/відсутність фільтрів від пошукових систем;
  • кількість вихідних посилань сторонні ресурси з головної сторінки;
  • спамність;
  • загальна кількість вихідних посилань з усього сайту (як із головної, так і з внутрішніх сторінок);
  • представленість майданчика на сторонніх посилальних біржах та агрегаторах.

  Немаловажним фактором була тематика ресурсу-донора. Ми враховували, як співвідноситься з концепцією клієнта.

  Крок 3. Технічне доопрацювання ресурсу

  У процесі аналізу було виявлено майже 8000 дублів. Це пояснювалося наявністю копій сторінок із фільмами у трьох мовних версіях. Додатковою проблемою було те, що сторінки відрізнялися кількістю інформації у різних варіантах.

  Було вирішено відібрати найбільш актуальні та налаштувати на них 301 редирект. Додатково ввели меню англійської версії ресурсу.

  Технічне доопрацювання ресурсу

  Проведено роботу зі збільшення швидкості завантаження сайту на мобільних пристроях.

  Збільшили швидкість завантаження сайту на мобільних пристроях

  Коментар від нашого експерта

  Для онлайн-сервісу було важливо утримати існуючі позиції в топ-3 і вийти на перші позиції за найчастішими ключовими запитами з назвами популярних телевізійних каналів, наприклад, 2+2, 1+1 та інші. На мій погляд, із поставленим завданням наша команда впоралася. Крім того, ми надали клієнтові доступ до персонального кабінету з усією звітністю, щоб він міг відстежити KPI за проектом та за потреби зв'язатися зі спеціалістами.

  Коломоєць Марина , менеджер проекту

  Результати проекту

  За час нашої співпраці щодо кількості візитів на сайт ми не лише зберегли існуючі позиції, а й забезпечили 10-відсотковий приріст. На 8% побільшало переходів з пошукових систем. На 60% збільшився показник тривалості візитів.

  Кількість переглядів стабільно продовжує зростати щомісяця.

  Результати проекту

  За просуванням за окремими ключовими запитами позиції покращилися на 37,95%.

  За окремими ключовими запитами позиції покращилися

  Висновки та подальші плани щодо проекту

  Виконання завдань щодо просування унікального порталу онлайн-кінотеатру дало можливість нашій команді проявити свою експертність під час роботи у специфічній тематичній ніші. Ми продовжуємо співпрацю з клієнтом та спланували щомісячну роботу так, щоб не лише утримати позиції серед сильних конкурентів, а й обійти їх. У перспективі — виконання завдань щодо покращення посилання, розміщення посилань в рамках крауд-маркетингу, робота з вебмайстрами Google, написання та внесення текстів на сайт, регулярний плановий технічний аналіз ресурсу.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом