0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Кейс просування у соціальних мережах компанії Forostina: майже 40 тисяч переходів на сайт

Поділіться
Зміст

  Налаштували таргетовану рекламу та організували ведення сторінок у соціальних мережах для заводу-виробника парканів, фасадів, дахів та водостічних систем. Отримали понад 1200 активних дій, близько 40 тисяч переходів на сайт та майже 7 тисяч – на профіль.

  Загальна інформація щодо проекту:

  Назва компанії : Forostina

  Мета клієнта : підвищення впізнаваності бренду, набір передплатників та збільшення залученості на сторінці, залучення бізнес-партнерів за допомогою соціальних мереж, зростання продажів

  Тематика : завод-виробник парканів, фасадів, дахів, водостічних систем

  Послуга : налаштування таргетованої реклами та ведення соціальних мереж

  Регіон : Україна / Львівська обл.

  Результат роботи : отримали високі показники конверсії, збільшився трафік на сайт та на профіль

  Приватне підприємство Forostina спеціалізується на виробництві будівельних матеріалів для дахів та огорож. В асортименті представлені металочерепиця, профнастил, водостічні системи. Для оформлення фасаду споживач може вибрати стінові панелі та стовпчики з євроштакетника для швидкого монтажу сучасної огорожі.

  Більш ніж за 20 років своєї роботи компанія зарекомендувала себе як надійний партнер, який готовий за допомогою чітко розробленої структури логістики поставити замовлену продукцію у зазначені терміни. Тут для будівельників та архітекторів запропонують спеціальні умови, для постійних клієнтів гнучку систему знижок.

  Приваблює замовників та високу якість продукції ПП Forostina. Компанія співпрацює з надійними постачальниками, у своїй роботі використовує лише міцний метал, стійкий до вигоряння. Серед основних досягнень цього підприємства — перша в Україні розробка бетонних стовпчиків, що швидко монтуються, з імітацією клінкерної цегли.

  На додачу до успіхів у виробничій сфері ПП Forostina поставило собі завдання збільшити свою присутність в інтернеті, підвищити конверсію сайту за рахунок залучення клієнтів через соціальні мережі. З цією метою представники компанії звернулися до нас.

  Загальна інформація щодо проекту

  Які цілі та завдання були поставлені

  На момент початку роботи з нашою командою у клієнта вже був профіль в «Інстаграмі» та «Фейсбуку». Для їх розкручування поставлено такі завдання:

  • оформити сторінки відповідно до корпоративного стилю компанії;
  • наповнити їх якісним контентом;
  • підвищити впізнаваність бренду.

  Паралельно потрібно було збільшити кількість лідів та продажів із сайту.

  Стратегічна мета — розвиток підприємства, тож згодом потрібно було знайти не лише покупців для товару, а й бізнес-партнерів, дистриб'юторів для отримання продажу у більшій кількості.

  Які цілі та завдання були поставлені

  Які роботи з проекту було виконано

  Крок 1. Оформлення публічної сторінки у «Фейсбуку» та наповнення її інформацією

  У цьому напрямі наші спеціалісти виконали такі роботи:

  • зробили нову обкладинку сторінки у корпоративному стилі;
  • підготували рекомендації щодо фотоконтенту та матеріалів для сторіс;
  • налаштували автовідповіді та вітальне повідомлення;
  • створили шаблони для публікацій.

  Крім цього, було розроблено детальний контент-план, розпочато активне наповнення сторінки.

  Крок 2. Покращення профілю компанії у Instagram

  Для цієї соцмережі важливим є чітке позиціонування, оскільки Instagram вже перестав бути місцем для розміщення фотографій, а є майданчиком для пошуку необхідних товарів та послуг, де можна знайти все. Для того, щоб споживач швидко відшукав потрібного продавця, у останнього має бути правильно оформлена шапка профілю. Цим насамперед зайнялися наші спеціалісти.

  Наступним кроком стало створення хайлайтс для сторіс. Тут планувалося розмістити контактні дані ЧП Forostina, розповісти про особливості продукції. Це дало нам змогу закріпити найважливішу інформацію на початку стрічки.

  Покращення профілю компанії в Instagram

  Крок 3. Налаштування таргетованої реклами

  Наші фахівці створили Mind-карту з бюджетами, аудиторіями та планом робіт із таргетованої реклами. Це дозволило їм сегментувати ЦА, виділити окремо потенційних покупців продукції, ймовірних бізнес-партнерів та дистриб'юторів, що у перспективі дозволило налаштувати для цих груп показ різних оголошень. Інтелект-картки дали нам можливість не прогаяти деталей, скласти чіткий план маркетингових кампаній та ефективно витрачати запланований бюджет.

  Наступним кроком стало створення рекламних креативів та текстових офферів. Ми постаралися зважити на потреби різних груп замовників і налагодити з ними комунікацію через пости.

  Далі наші спеціалісти попрацювали у рекламному кабінеті. Там вони зібрали аудиторії та налаштували таргетовану рекламу за такими цілями:

  • "Трафік на сайт";
  • "Повідомлення";
  • "Залучення на сторінку";
  • "Трафік на профіль";
  • "Генерація лідів";
  • "Конверсії на сайті".

  Використання різних цілей дало можливість нашій команді опрацювати різні аудиторії, залучити нових відвідувачів на ресурс та розкрутити сторінки у соціальних мережах. Клієнт хотів отримувати ліди та продажі з сайту, тому паралельно налаштовували рекламу з цілями, що продають.

  Для налагодження ефективної комунікації зі споживачами ми співпрацювали у тандемі з менеджерами замовника, допомогли відповісти на повідомлення та запитання на сторінках, опрацювали коментарі.

  Налаштування таргетованої реклами

  Крок 4. Аналіз результатів та тестування нових напрямків

  Це був не менш важливий етап нашої роботи, в процесі якого ми побачили, як реагують різні аудиторії на демонстрацію оголошень, що більше і менше подобається користувачам.

  Наші фахівці протестували нові кампанії, у тому числі ретаргет та Look a like, що дозволило сформулювати рекомендації щодо утримання клієнтів.

  Коментар нашого експерта

  Особисто я завжди вважала, що будівельні матеріали та заводи зрозуміліші для чоловіків, але в процесі роботи над цим проектом дійшла висновку, що немає нічого неможливого. Спочатку було важко скласти тексти та придумати креативи, адже потрібно розуміти, які саме деталі чи елементи зображені на фото, необхідно їх описати, намалювати сам банер, до того ж креативний. Ще складніше продавати верстати для виготовлення черепиці та огорож, здавалося, що у соціальній мережі їх ніхто не купить. Але у нас все вийшло.

  У такій тематиці важливу роль відіграє комунікація з клієнтом, його бажання взаємодіяти з нами, інформувати про особливості УТП, описувати портрет покупця в найдрібніших деталях, знімати відео, робити якісні фото, розповідати, як і що називається. Коли сам клієнт «горить» своїм проектом, ми ще більше хочемо працювати, щоб дати максимальний результат.

  Дробікова Юлія , Strong Middle таргетолог

  Аналіз результатів та тестування нових напрямків

  Які результати проекту

  Проведена робота дала добрі результати, це означає, що ми були на правильному шляху. Багато показників зросли, у нашого клієнта збільшилася кількість покупців, стала вищою і відвідуваність сайту. Статистика з рекламного кабінету свідчила про те, що бюджет не було витрачено марно. Вартість переходу на сайт або профіль варіювалася від 3 до 9 центів.

  Ціль реклами

  Трафік на сайт

  Трафік на профіль

  Кліки за посиланням

  39 096

  6 858

  Ціна за клік

  0,03 $

  0,09 $

  Була досить високою та результативність у напрямі активних дій споживача. Люди залишали контактну інформацію, робили замовлення, писали повідомлення.

  Ціль реклами

  Генерація лідів

  Конверсії на сайті

  Повідомлення

  Кількість лідів/конверсій/повідомлень

  913

  159

  131

  Ціна за лід/конверсію/повідомлення

  2,28 $

  10,94 $

  2,21 $

  Високою виявилася залученість на сторінку. За час проведення рекламних кампаній позначки "Подобається" поставили 12012 користувачів. Ціна за реакцію - всього 7 центів за загального бюджету 940 $.

  Сумарно нам вдалося охопити майже 1,5 млн. користувачів. Рекламні оголошення було продемонстровано понад 5 млн разів.

  Які результати проекту

  Висновки та подальші плани щодо проекту

  На наш погляд, цей проект має великий потенціал та багато шляхів для свого розвитку. Співпраця з представниками виробничої сфери показала, що просування у Facebook, Instagram є ефективним для багатьох напрямків. Наша команда продемонструвала готовність просувати будь-який новий товар, який запропонує клієнт. Зі збільшенням кількості бізнес-партнерів масштаби продажу можуть зрости в рази.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом