0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Кейс із просування в соціальних мережах «Слален і Юта»: 9 тисяч переходів на сайт та на профілі

26 липня 2021
2395
0
Поділіться
Зміст

  Виконали завдання, поставлене нашим новим клієнтом — мережею стоматологічних клінік «Слален і Юта», за просуванням компанії в Facebook та Instagram, отримали реакції від 240 тисяч нових користувачів.

  Кейс SMM-просування Слален та Юта

  Загальна інформація щодо проекту:

  Назва компанії : « Слален і Юта »

  Мета клієнта : підвищення впізнаваності бренду, залучення нових пацієнтів

  Тематика : мережа стоматологічних клінік

  Послуга : Smm-просування

  Регіон : м. Київ

  Результат роботи : отримали велике охоплення аудиторії за ефективного витрачання рекламного бюджету

  У «Слален та Юта» надають своїм пацієнтам усі види стоматологічної допомоги.

  У переліку послуг є найрізноманітніші напрями: терапія, протезування, імплантологія, дитяча та хірургічна стоматологія, ортодонтія та інші. Перевагою мережі клінік є те, що кожному клієнту пропонують індивідуальну лікувальну програму з урахуванням особливостей організму.

  Пацієнти мають можливість дізнатися про стан здоров'я порожнини рота, оскільки в клініках встановлено сучасну діагностичну апаратуру — Planmeca ProOne (виконується ортопантомограма), Planmeca (комп'ютерний томограф). Досвідчені лікарі оцінюють отримані дані та пропонують схему лікування.

  Загальна інформація щодо проекту

  Стоматологія — це напрям послуг, який споживач зазвичай обирає ретельно, орієнтуючись багато чинників. По-перше, для клієнта важливо, щоб із ним працювали досвідчені фахівці. По-друге, має значення стан обладнання та використання нових технологій — останнім часом медицина зробила крок далеко вперед, лікуватися старими методами вже ніхто не хоче. І насамкінець, цінується підхід до кожної людини та якісний сервіс. Все це готові запропонувати у мережі стоматологічних клінік «Слален та Юта».

  Як правило, детальну інформацію про послуги майбутній пацієнт отримує на офіційному сайті організації, але величезне значення для вибору має те, які відгуки залишають клієнти, які вже скористалися послугами компанії. У цьому найбільше досягли успіху соціальні мережі. Коли йдеться про персональні послуги, то люди більше довіряють цьому каналу комунікації. Тому в «Слален та Юта» ухвалили рішення про необхідність просування в соціальних мережах і звернулися до нас.

  Цілі та завдання проекту

  Цілі та завдання проекту

  До звернення до нас у мережі стоматологічних клінік «Слален і Юта» вже було оформлено профіль в Інстаграм, але сторінка не розкручена та контент на ній розміщений не надто якісний. Публічного сайту Фейсбук у нашого клієнта не було зовсім.

  Перед початком проекту перед нашою командою поставили такі завдання:

  • оформити обліковий запис у мережі «Фейсбук»;
  • наповнити якісним контентом існуючий профіль в Інстаграмі;
  • зробити впізнаваним цей бренд для київських мешканців.

  Стратегічна мета клієнта, яку поставили перед нашою компанією, — залучити нових пацієнтів до клініки.

  Роботи з проекту

  Роботи з проекту

  Крок 1. Створення публічної сторінки у «Фейсбуку» та наповнення її якісним контентом

  На цьому етапі фахівці зайнялися створенням нової корпоративної сторінки популярної соцмережі. Були виконані такі роботи:

  • розроблено макет для обкладинки та затверджено із замовником;
  • налаштовані автовідповіді та вітальне повідомлення;
  • створено шаблони для публікацій;
  • дано рекомендації щодо фотоконтенту та матеріалів для сторіс.

  Далі було розроблено контент-план, розпочато роботу з наповнення сторінки корисною інформацією.

  Крок 2. Оновлення профілю мережі клінік у Instagram

  Щоб викликати інтерес користувачів до профілю в Інстаграмі, потрібно було створити для нього оригінальний фірмовий стиль. Роботу над цим напрямком ми розпочали з оформлення шапки корпоративного облікового запису. Далі ми підготували хайлайтс для сторіс Instagram.

  Окремо подбали про створення рубрикації та визначили, що у профілі нашого клієнта чергуватимуться такі теми:

  • інформація про види стоматологічних послуг;
  • нові пропозиції, в т. ч. опис сучасних технологій та апаратури, що застосовуються;
  • позитивні відгуки пацієнтів;
  • стан зубів до та після проведення процедур;
  • корисні поради щодо догляду за порожниною рота.

  Особливу увагу СММ-фахівцям довелося привернути до себе естетичну візуалізацію. Робота над просуванням медичних послуг вимагала коректності дизайнера.

  Оновлення профілю мережі клінік у Instagram

  Крок 3. Налаштування таргетованої реклами у Facebook та Instagram

  Для планування чіткої стратегії наші спеціалісти створили Mind-карти. У такий спосіб їм вдалося структурувати інформацію про різні сегменти цільової аудиторії, визначитися з бюджетом, скласти план робіт із таргетованої реклами, спрямованої на кожну групу.

  Потім створили рекламні креативи та текстові оффери. Наступним кроком стала робота у рекламному кабінеті. Були зібрані аудиторії за окремими параметрами. Таргетовану рекламу налаштували за цілями: "Трафік на сайт", "Повідомлення", "Залучення на сторінку", "Трафік на профіль".

  У нас була організована тісна взаємодія зі стоматологами «Слален та Юта», за допомогою яких оброблялися коментарі, повідомлення та питання на сторінках у соцмережах.

  Після запуску рекламних кампаній наші фахівці аналізували аудиторії та тестували нові, у тому числі ретаргет та Look a like.

  Налаштування таргетованої реклами у Facebook та Instagram

  Коментар нашого експерта

  Робота зі стоматологічною клінікою вимагає від нас особливого креативного підходу. З одного боку, соціальні мережі повинні мати гарний віжуал, давати точну корисну інформацію клієнтам та бути одночасно цікавими та зрозумілими для користувача. З іншого боку, стоматологічні процедури та послуги бувають різні, і вони не завжди естетично виглядають, а креативи не повинні порушувати «Правила рекламної діяльності щодо особистого здоров'я» на Facebook, не можна наголошувати на персональних проблемах людини та її зовнішності. Деякі картинки, наприклад, зображення «До» та «Після» послуги, результати після операцій все ж таки відхилені модерацією, тому ми намагалися дотримуватися подібних обмежень. Нашій команді було цікаво здобути нові знання, навіть стати трохи експертами у стоматології.

  Дробікова Юлія , Strong Middle Таргетолог

  Результати проекту

  Статистика, яку ми отримали у рекламному кабінеті, підтвердила, що обрана стратегія виявилася правильною. Результат - понад 7 тис. переходів на сайт, при цьому ціна кліка становила всього 4 центи.

  Ціль реклами

  Трафік на сайт

  Трафік на профіль

  Охоплення

  65 425

  65 265

  Кліки за посиланням

  7173

  1698

  Ціна за клік

  0,04 $

  0,17 $

  Витрачено

  260 $

  290 $

  Зворотний зв'язок із користувачами в соціальних мережах теж був налагоджений. Потенційні клієнти активно реагували на публікації, підписувалися на сторінки, ставили позначки "Подобається". На наш погляд, рекламний бюджет витрачався ефективно – ціна за взаємодію становила від 3 до 16 центів. Розпочали діалог у повідомленнях із 235 потенційними клієнтами.

  Ціль реклами

  Залучення на сторінку

  Залучення на публікації

  Охоплення

  70 193

  35 152

  Відмітки «Подобається»/ Взаємодія з публікаціями

  3067

  5010

  Ціна за реакцію

  0,16 $

  0,03 $

  Витрачено

  485 $

  173 $

  Висновки та подальші плани щодо проекту

  Наразі робота над проектом ведеться далі. Наразі поставлене завдання — збільшити впізнаваність бренду у соціальних мережах. Надалі плануємо повернутися до цілей реклами із залученням клієнтів, хочемо протестувати нові аудиторії та креативи, оптимізувати рекламні показники.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом