Поділіться
Зміст

  Google Аналітика — незамінний інструмент для вебмайстрів та оптимізаторів, за допомогою якого можна аналізувати поведінку відвідувачів сайту. Наприклад, ви можете побачити кількість сторінок, відвіданих користувачами, кількість сесій, статистику, географію аудиторії, її активність та інші дані з лічильників Google.

  Як і більшість сервісів пошукового гіганта, аналітика має функцію спільного доступу, що дуже зручно для командної роботи над проєктом. У цій статті ми розповімо і покажемо, як надати доступ до Google Analytics, як керувати доступами інших користувачів, як у разі необхідності швидко скинути права інших учасників. Почнемо!

  відкрити доступ до Google Аналітики

  Як надати доступи до акаунта Google Analytics?

  Після реєстрації на платформі Google Аналітика ви потрапите на основну сторінку сервісу. Зверніть увагу на «шестірню» в нижньому лівому кутку, при наведенні курсору на яку з'являється напис Адміністратор:

  Як надати доступ до облікового запису Google Analytics

  Після натискання на неї ви будете перенаправлені на сторінку з інструментами Google Аналітики, де, крім іншого, є пункти керування доступом.

  Важливо! Ви можете надати іншим користувачам доступ до акаунта або ресурса. Будьте уважні та не переплутайте ці пункти. Вони надають різні права іншим учасникам.

  Управління доступом

  При натисканні на пункт Керування доступом з'явиться вікно зі списком підключених акаунтів. Спочатку тут буде лише ваш акаунт Google Analytics. Клікнувши на плюс праворуч угорі вікна, ви зможете додати нових учасників або відразу групу користувачів (у цьому випадку необхідно зв'язати ваш акаунт із організацією в сервісі Google Платформа для маркетингу).

  Додати користувачів

  Відкриється нове вікно, де потрібно ввести email людини, якій ви хочете надати доступ (або кілька адрес через пробіл). Зверніть увагу на налаштування доступу. За замовчуванням вибрано Читач, але ви можете його змінити, а також встановити галочки в чекбоксах Обмеження даних.

  Обмеження даних

  Переконайтеся, що всі адреси електронної пошти введені правильно, вибрані потрібні рівні доступу. Якщо все правильно, залишається натиснути кнопку Додати. Користувачі матимуть відповідні доступи. Якщо ви вибрали чекбокс про повідомлення на email, їм надійдуть листи електронною поштою.

  Звичайно, у майбутньому ви зможете надати доступ іншим особам, обмежити можливості або виключити зі списку учасників. Всі ці маніпуляції здійснюються тут же (в пункті Управління доступом до ресурсу/акаунту ).

  Як скинути права на Google Аналітика?

  Усі учасники, яких ви підключили, будуть відображені у вигляді списку у пункті Керування доступом. Тут же вказано рівень для кожного з них.

  Ви можете заблокувати доступ для будь-якого учасника буквально в два кліки: натисніть три крапки та Закрити доступ:

  Як скинути права у Google Аналітиці

  Другий варіант — клацнути на блоці певного користувача, щоб відкрити додаткове меню налаштувань. Тут можна змінити доступ до Google Analytics, розширивши або звузивши перелік повноважень, а також закрити доступ. У верхньому правому куті розташована відповідна кнопка.

  змінити доступ до Google Analytics

  У будь-якому випадку з'явиться спливаюче вікно підтвердження закриття доступу, де потрібно буде підтвердити дію або скасувати її.

  спливаюче вікно підтвердження закриття доступу

  Висновки

  Як бачите, процес надання доступу до статистики Google Аналітики гранично простий і в цілому інтуїтивно зрозумілий. Можливості цього безкоштовного інструменту великі. Він корисний для будь-якого вебмайстра та SEO-фахівця.

  Якщо ви працюєте в команді, Google Аналітика є незамінною платформою для спільних операцій над вебсайтом, його модернізації. І все це пропонується безкоштовно — користуйтесь!

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом