Поділіться
Зміст

  Чітка стратегія, професійний підхід та злагоджена робота команди фахівців дозволили досягти дворазового збільшення відвідуваності сайту клієнта. Крім того, виріс конверсійний трафік, за багатьма запитами вдалося вийти з третьої десятки у пошуку в ТОП-10 та ТОП-5.

  Загальна інформація щодо проекту:

  Бізнес : винотека

  Мета клієнта : збільшення конверсійного трафіку

  Особливості ніші : сезонність, пік активності відвідувачів припадає на грудень та січень.

  Результати : у 2 рази збільшили приплив клієнтів із пошуку, покращили конверсію

  Відомий бренд у сфері алкоголю пропонував своїм клієнтам ексклюзивну продукцію. В асортименті були представлені найкращі світові торгові марки. Унікальність бренду, його основні відмінності від супермаркетів та більшості винних бутиків полягали в тому, що компанія обладнала спеціальні роздрібні та складські приміщення. Там підтримувалися температурні умови та необхідна вологість. Це гарантувало найкраще збереження ексклюзивних алкогольних напоїв.

  Загальна інформація щодо проекту

  Серед інших пріоритетів компанії:

  • неухильне дотримання законів щодо продажу алкоголю;
  • лояльність до постійних клієнтів;
  • 100% гарантія якості продукції;
  • професійний підхід до складання асортименту товарів.

  Оскільки компанія працювала безпосередньо з постачальниками, націнка на продукцію, представлену в каталозі, була мінімальною. Діапазон цін на 5–20% нижчий від середньоринкових.

  Для збільшення своєї присутності в інтернеті та підвищення конверсії сайту компанія звернулася до нас, замовивши послугу SEO-просування сайту .

  У чому складності проекту

  У чому складності проекту

  Первинне порівняння із сайтами конкурентів показало, що веб-ресурс нашого клієнта відстає за багатьма позиціями. Показники конверсії були низькому рівні. При цьому нам довелося розпочати боротьбу за місце в пошуковій видачі з такими сайтами, які мали розгорнутий профіль, високу видимість ключових фраз і відвідуваність.

  Головними цілями клієнта були збільшення загального пошукового трафіку та підвищення конверсії.

  Наша стратегія

  Тільки комплексний підхід, чітка взаємодія з клієнтом та всередині команди, ретельно розроблена стратегія забезпечили б успіх. Наша робота будувалася за такими напрямами:

  1. Первинна оптимізація сайту та аналіз конкурентів. На цьому етапі нам необхідно було виділити які інтернет-магазини працювали в тематиці нашого клієнта. Наступні кроки – чітке відбудова бренду та покращення комерційних факторів веб-ресурсу. Дані популярних інструментів SerpStat, Ahrefs, Spymetrics, WebArch допомогли скласти чітку картину видимості сайту у пошукових системах. Ми визначили позиції ресурсу серед інших тематичних майданчиків на підставі таких показників, як профіль, відвідуваність у різні періоди, вік домену.
  2. Створення нових посадкових сторінок на основі опрацьованого СЯ . Для досягнення мети збільшення пошукового трафіку потрібно ретельно пропрацювати семантичне ядро сайту, врахувати динаміку зміни ключових запитів користувачів. Наступним кроком могло стати коригування структури каталогу, щоб забезпечити логічність, усунення дублів. Після цього стане видно, які посадкові сторінки, які ключі потрібно додати. Важливо простежити, щоб ключові слова були рівномірно розподілені ресурсом без переспаму.
  3. Зовнішня оптимізація сайту . Це один з найважливіших етапів просування, тому що від якості посилання профілю багато в чому залежить його ранжування в пошукових системах. Видача на сторінці пошуку будується з огляду на популярність сайту на інших майданчиках.

  Виявлені слабкі місця клієнта

  Основними проблемами, які були виявлені у нашого клієнта, виявились:

  • низькі показники видимості окремих сторінок у пошукових системах (порівняно з сайтами-конкурентами). У нашого клієнта в ТОП-20 вийшли лише 0,78% ключових запитів. А в інших ресурсів показники були 44,14%, 35,5% та ін.;
  • нерозвинений посилальний профіль. Кількість доменів, що посилаються на ресурс, була найменшою (порівняно з найближчими конкурентами);
  • низькі показники відвідуваності.

  Все це вимагало впровадження нашої стратегії розкрутки сайту клієнта.

  Наші рішення

  Крок 1. Актуалізація структури сайту та збирання семантики

  У процесі роботи над проектом було підібрано найбільш підходящі ключові слова, які відповідають тематиці. Запити збиралися із різних джерел (Google Adwords, пошукові підказки, загальна видимість сайту, фрази конкурентів).

  Усі зібрані ключі були об'єднані у смислові групи. Для кожного блоку призначили відповідну релевантну посадкову сторінку. Наступним етапом стала підготовка технічного завдання копірайтерам на написання текстів для сторінок, що просуваються.

  Наші рішення

  Крок 2. Усунення технічних помилок та покращення показників юзабіліті

  Погана видимість у пошукових системах багато в чому пояснювалася поточним станом сайту. Були проведені роботи зі збільшення швидкості завантаження, адаптації під мобільні пристрої, усунення битих посилань.

  Щоб підвищити зручність для користувачів, переформатували головне меню, внесли зміни до структури, деякі сторінки перемістили до інших категорій.

  Усунення технічних помилок та покращення показників юзабіліті

  Наші технічні фахівці простежили, щоб все це було відображено в новій карті сайту, згенерованій у форматі XML, що підвищувало видимість ресурсу в пошукових системах.

  Крок 3. Зовнішнє просування веб-ресурсу

  Під час роботи над проектом було виконано якісний аналіз маси посилань. При цьому звертали увагу на низку параметрів. Це динаміка зростання посилальної маси, частота вживання точних і розбавлювальних анкорів (ключові слова в текстах посилань), посилань у nofollow і dofollow, тематичність донорів, що посилаються, а також інші показники, що визначають якість зовнішньої посилальної маси. Для закупівлі посилань було ретельно відібрано незаспамлені трастові майданчики.

  Коментар нашого експерта

  Робота нашої команди призвела до добрих результатів для підвищення відвідуваності сайту. Складністю було те, що ми працювали з категоріями товарів, які мали обмеження щодо продажу в інтернеті. По-перше, за віком, по-друге, за законом. Тому що продавати алкогольну продукцію дистанційно можна лише оптовим покупцям. Однак нам вдалося досягти підвищення впізнаваності бренду та збільшити конверсію ресурсу.

  Чекаючи Євген , Project Manager Department

  Результати проекту

  За рік роботи з цим клієнтом наша команда досягла збільшення припливу покупців з пошуку майже вдвічі. На старті було близько 13 тисяч осіб на місяць, а стало 26 тисяч. Зросла і конверсія. Кількість замовлень досягла 161 на місяць. Змінилися позиції ключових запитів:

  Ключовий запит

  Позиція у пошуку на початку просування

  Позиція у пошуку через рік роботи над проектом

  коньяк хо ціна

  22

  2

  купити гранатове вино

  20

  5

  мартель коньяк ціна

  34

  5

  купити білий коньяк

  7

  3

  Спостерігалася сезонність у покупках. Нам вдалося підвищити кількість візитів у піковий період, якщо порівняти з аналогічним минулого року:

  Результати проекту

  Приклад динаміки пошукового трафіку:

  Приклад динаміки пошукового трафіку

  За час роботи збільшилася кількість сторінок, що посилаються, покращився посилальний профіль:

  Кількість сторінок, що посилаються

  Коментар клієнта

  Ми вибрали команду Elit-web для просування свого ресурсу, бо ще на етапі формування комерційної пропозиції компанія продемонструвала, що її фахівці розуміють специфіку різних тематичних ніш, готові поринути у тему, індивідуально підбирають форми роботи з кожним клієнтом. Великим плюсом була наявність досвіду просування у нашій тематиці.

  Висновки та подальші плани щодо проекту

  Як на свій погляд, так і за оцінками клієнта, ми впоралися з поставленими завданнями: розширили представлений на сайті асортимент, сформували та впровадили ефективну стратегію просування з урахуванням сезонності та особливостей товарів.

  На даний момент проект закрито, оскільки його поглинув партнер. Розширена структура сайту клієнта стала частиною сильнішого порталу.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
  категорії блогу
  Останні статті
  Скільки коштує реклама в «Інстаграм»
  Іванина Роман
  21 жовтня 2022
  Просування сайтів у Німеччині
  Іванина Роман
  20 жовтня 2022
  У вас проект у цій ніші і ви хочете таких самих результатів?