Поділіться
Зміст

  Просування з виведенням та закріпленням у топ-3 сайту міжнародної торгово-виробничої компанії KRONAS. Готовий кейс розкручування за високо- та середньочастотними ключами.

  Загальна інформація щодо проекту

  Назва компанії клієнта : KRONAS

  Мета : виведення сайту в топ видачі за ключами

  Дата реєстрації домену : 5.03.2004

  Послуги : SEO-просування сайту , виконання робіт з KPI в межах статичного списку високо- та низькочастотних ключів, які надав клієнт

  Тематика бізнесу : матеріали та фурнітура для меблевої промисловості

  Ніша : інтернет-магазин з активною конкуренцією

  Регіони просування : вся Україна, у пріоритеті міста: Київ, Маріуполь, Запоріжжя, Одеса, Житомир, Краматорськ

  Результат просування : +23%, виведення за запитами в топ-3 (+223 ключових слова)

  загальна інформація щодо проекту

  Розбираємо біль клієнта

  Насамперед було проведено аналіз динаміки ключових запитів у пошукових системах. Результати показали певну стагнацію трафіку, відчутні стрибки динаміки. Картина добре простежувалася в Google.

  розбираємо біль клієнта

  На підставі результатів вивчення даних було виявлено 2 основні напрямки для подальшої роботи з просування:

  1. Стабілізація показників та виключення перепадів трафіку, які існували на той час.
  2. Доопрацювання пріоритетних запитів за переліком, наданим клієнтом.

  За рахунок вирішення цих завдань вдалося нормалізувати графік, забезпечити сайту стабільний потік трафіку. Визначившись із цілями, ми розпочали створення плану робіт з урахуванням індивідуальних особливостей бізнесу клієнта.

  Ключові пункти стратегії

  Згадані вище напрямки – це узагальнені завдання. За фактом для виведення сайту в топ потрібно виконати комплекс з різних заходів, спрямованих на підвищення ефективності просування. Під час розробки стратегії було виконано такі работы:

  1. Аналіз конкурентів та первинна оптимізація.
  2. Складання семантичного ядра, розширення структури сайту.
  3. Технічний аудит та аналіз посилань, розробка стратегії щодо їх нарощування.
  4. Перевірка юзабіліті, усунення недоробок.
  5. Внутрішня перелінковка.
  6. Заповнення унікальним оптимізованим контентом.
  7. Оптимізація CTR.
  8. Аналіз поведінки ЦА на сайті.

  Однак, перш ніж переходити до активних дій, нам потрібно було уважно розібратися в поточних проблемах, виявити слабкі точки сайту KRONAS. Звісно ж, вони були.

  Проблеми клієнта

  Проведений аналіз показав досить великий перелік недоробок. Деякі були критичними та серйозно погіршували позицію сайту в рейтингу. Серед таких:

  1. Дублі сторінок.
  2. Відсутність мікророзмітки.
  3. Некоректна робота перелінкування, биті сторінки.
  4. Низька швидкість завантаження.
  5. Канібалізація ключових запитів (коли одному слову відповідає відразу кілька сторінок).
  6. Помилки всередині HTML структури.
  7. Наявність посадкових сторінок без оптимізації під ключами НЧ.
  8. Відсутність певних елементів, необхідні комерційного ранжування.

  За результатами комплексного аналізу було розроблено план дій, спрямований на усунення недоробок.

  проблеми клієнта

  Наше рішення

  Вивчивши інформацію про ЦА та конкурентів, а також взявши до уваги результати аналізу сайту клієнта, ми розробили поетапну стратегію щодо усунення помилок та подальшого розвитку ресурсу. Розглянемо план робіт.

  Пункт 1: Вивчення ніші у цільовому сегменті

  На цьому етапі було проведено зведений аналіз веб-сторінок та категорій сайтів-конкурентів. Ми порівняли контент, сервіс, семантику, розібрали переваги та позначили слабкі місця.

  Пункт 2: Виконання технічного аудиту

  Ми перевірили поточну оптимізацію, сформували перелік доробок (наприклад, Page experience, корекцію помилок у вебмайстрах та оптимізації сторінок пагінації тощо).

  виконання технічного аудиту

  Пункт 3: Юзабіліті

  На основі інформації, отриманої в результаті аналізу на першому етапі, ми виконали детальний аудит факторів EAT і оптимізації комерційних показників ранжування веб-сторінок. На цій стадії також були опрацьовані кошики, форми захоплення, а також збирання заявок, побудови діалогу з відвідувачами.

  Пункт 4: Робота зі статистикою з семантики + масштабування СЯ

  Роботи були спрямовані формування файлу з повним переліком ключів, розбитих на категорії. Основною метою був прожим пріоритетних запитів, тому документ поділено на першорядну семантику та суміжну. За результатами робіт ми отримали інформацію щодо позицій, релевантності ключів, переходів на сайт, дані для подальшого масштабування.

  робота зі статистикою з семантики + масштабування СЯ

  Пункт 5: Точкове опрацювання кожної сторінки

  Виконання цього кроку має циклічний характер. Роботи велися в наступних напрямках:

  • розібрані ключі в метаданих та всередині текстів;
  • вивчено актуальність та конкурентоспроможність контенту у певному кластері ключів, тональності видачі. Запити переглядалися (на користь тонкого сегмента) або сторінки доповнювалися відсутніми;
  • пророблено ключі в топ-20 та метаданих з урахуванням CTR.

  Окрім перелічених завдань, були виконані деякі дрібні заходи, спрямовані на підвищення позицій сайту KRONAS у рейтингу пошукової видачі.

  Пункт 6: Дії оптимізації мобільної версії

  Ці роботи були спрямовані на покращення ергономіки сторінок. У ході оптимізації сайту під мобільні пристрої також вдалося закрити проблеми, що призводили до високого відсотка відмов.

  дії щодо оптимізації мобільної версії

  Коментар експерта нашої компанії

  Для нашої компанії просування сайту KRONAS стало унікальним досвідом. Незвичайність полягала в тому, що ми застосували спеціально розроблений локальний підхід до вирішення нетипових ситуацій, тим самим уникнувши напрацьованих шаблонів. Одним із ключових факторів, завдяки якому вдалося реалізувати задумане, стала злагоджена робота з клієнтом. «Симбіоз» дій дозволив максимально сконцентруватися на проблемах та підібрати оптимальні рішення.

  Євген Шепель , SEO Team Lead

  Результати клієнта

  Зрозуміти, наскільки була правильною та успішною складена нами стратегія просування проекту KRONAS, можна змінити ключові показники.

  Перше – ми підняли видимість сайту за ключовими запитами. На початковому етапі співпраці цей показник був на рівні 64%. Після оптимізації – 73% (пік 77%) та його зростання триває:

  результати клієнта

  Друге – помітно побільшало цільових запитів. При зверненні до нас у замовника у топ-3 було 603 ключі. Після робіт з оптимізації – понад 800 (якщо точно – 826).

  Третє – зростання органічного трафіку. Був 43776/міс., після оптимізації – 59485. Для послідовного відстеження додаємо скрін графіка:

  зростання органічного трафіку

  І, нарешті, ми вирівняли динаміку трафіку. До співпраці з нами вона була хвилеподібною, після запуску робіт із просування просідання зникли. Динаміка стала стабільно позитивною:

  вирівняли динаміку трафіку

  Фактично нам вдалося повністю вирішити виявлені під час аналізу проблеми сайту клієнта, усунути недоробки та неточності. Результат говорить сам за себе – сайт компанії KRONAS швидко вийшов і закріпився у топ видачі пошукової системи.

  Наші висновки та план подальших робіт

  Проект KRONAS став для нашої команди цікавим досвідом та навіть викликом. Нам вдалося створити та успішно реалізувати індивідуальну стратегію, досягти високих результатів просування. Сайт клієнта закріпився у топ-3:

  наші висновки та план подальших робіт

  Основні критичні проблеми подолано, але на досягнутому результаті ми не зупинилися. Продовжуються роботи над масштабуванням сайту, виконуються косметичні правки, які впливають на досвід користувача, поглиблено проробляються канали отримання локального трафіку, розвивається блог та ін.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
  категорії блогу
  Останні статті
  Скільки коштує реклама в «Інстаграм»
  Іванина Роман
  21 жовтня 2022
  Просування сайтів у Німеччині
  Іванина Роман
  20 жовтня 2022
  У вас проект у цій ніші і ви хочете таких самих результатів?