Поділіться
Зміст

  Чітко спланована робота з акаунтами компанії, що займається автобусними перевезеннями, дозволила збільшити число продажів. Завдяки запуску таргетованої реклами охоплення зросло на 4750%.

  Загальна інформація з проєкту:

  Назва компанії: Yucom Chop

  Сторінки у Facebook та Instagram

  Мета клієнта: збільшення кількості продажів

  Тематика: міжнародні автобусні перевезення

  Послуга: просування в соціальних мережах

  Особливості ніші: висока конкуренція в тематиці

  Результат роботи: за місяць — 59 запитів, збільшення охоплення на 4750%. 

  Компанія Yucom Chop займається міжнародними автобусними перевезеннями з 2003 року. Основний напрямок, який вона обслуговує, — це щоденний регулярний міжнародний рейс Ужгород — Чоп — Ньїредьгаза — Будапешт. Крім цього, компанія пропонує на професійному рівні розв’язати практично будь-яке питання, пов'язане з автобусами та транспортуванням. Це може бути оренда або придбання транспорту, замовлення перевезення будь-яким маршрутом, ремонт і техобслуговування автобусів.

  На сьогодні компанія Yucom Chop має у власності сучасні автобуси туристичного класу, випущені на виробничій лінії голландської компанії BOVA. Для зручності пасажирів салони автобусів обладнані комфортабельними сидіннями з LED-підсвічуванням кожного місця. Безліч інших деталей роблять поїздку зручною та комфортною.

  Кредо Yucom Chop — турбота й повага до своїх партнерів і клієнтів.

  Компанія звернулася до нас із метою налагодити взаємодію з клієнтами через соціальні мережі.

   

  Цілі та завдання проєкту

  Стратегічна мета, яка була поставлена перед нами, — збільшення кількості продажів через соціальні мережі Facebook та Instagram. Цей канал комунікації був вибраний, оскільки він може забезпечити тісніший контакт із цільовою аудиторією, розуміння того, що цікавить клієнтів.

  Як додаткові завдання були визначені:

  • підвищення впізнаваності бренду;
  • отримання цільових лідів через соціальні мережі;
  • збільшення кількості переходів на сайт.

  Усе це в перспективі давало можливість отримати більше заявок.

  Наша стратегія

  Для реалізації поставлених завдань нашою командою була розроблена детальна стратегія. Нам належало виконати низку дій.

  Покращити візуальний образ компанії в акаунтах у Facebook та Instagram

  Для просування в соцмережах і підвищення залученості користувачів велике значення має візуальний образ бренду. Причому важливо, щоб усі його складові (оформлення шапки профілю, шаблони та дизайн постів, розкладка у стрічці й багато іншого) були в гармонії. Чітко пророблена візуальна концепція дасть можливість виділитися серед конкурентів, підкреслить переваги бренду, викличе бажання зробити замовлення.

  На основі УТП та вивчення ЦА сформувати контент-план

  Для поліпшення позицій бренду в соцмережах важливо використовувати пости різних тематичних напрямків. Ми запланували впровадити рубрики та використовувати різні формати. Так у нашої команди з'явиться більше можливостей розповісти про особливості бренду, про новинки в галузі автобусних перевезень, підкреслити авторитетність й експертність нашого клієнта.

  Запустити таргетовану рекламу

  Можливості платного просування в соціальних мережах дозволяють залучити більше підписників до профілів, розширити охоплення, підвищити впізнаваність бренду. У процесі налаштування параметрів ми планували сформувати групи аудиторій з урахуванням інтересів, території, віку, статі й інших характеристик.

  Наше рішення

  Крок 1. Оформили акаунти у єдиному візуальному корпоративному стилі

  До старту співпраці акаунти у Facebook та Instagram не були оформлені в одному стилі. Тому ми приступили до роботи над правильним оформленням сторінки в Інстаграмі:

  • додали ключові слова в назву акаунту, щоб користувачі легко знаходили сторінку в системі;
  • включили в опис профілю СТА (заклик до дії) — купувати квитки онлайн на сайті;
  • розробили рубрики та стилістику хайлайтс.

   

  Також ми сформували корпоративну стилістику в постах, сторіс і Reels, яка збігається з оформленням основного сайту для підвищення впізнаваності бренду.

   

  Аналогічні зміни внесли на сторінці у Facebook.

  Крок 2. Сформували актуальний контент-план і наповнили сторінки

  Ми поділили пости, сторіс і Reels на різні рубрики — комерційну (акції, відгуки, послуги), корисну (добірки, поради), інформаційну (послуги, про компанію) і розважальну (факти, порівняння). У постах використовували різні формати — відео, анімаційні банери, живі фото та серії фото. Також ми регулярно стежили за виставленням публікацій, щоб підвищити активність на сторінці.

  Крок 3. Організували рекламне просування

  У своїй роботі ми використовували безплатні та платні методи просування — підібрали релевантні хештеги в постах, запустили таргетовану рекламу. Наші фахівці ретельно пропрацювали групи ЦА із застосуванням різних цілей. У процесі роботи регулярно контролювали ефективність кожної кампанії й кожного оголошення.

  Коментар нашого експерта

  Щоб залучити користувачів, ми постаралися змінити зовнішній вигляд акаунтів і працювати у стилістиці сайту компанії. Крім постів в Instagram, публікували сторіс і Reels, також стежили за регулярністю додавання контенту. Усі ці дії допомогли підвищити активність підписників.

  Ще однією важливою частиною нашої роботи став моніторинг. Ми стежили за тим, на які теми краще реагували користувачі, і вносили невеликі корективи в наш контент-план. Такий підхід дозволив домогтися високих результатів охоплення та підвищення продажів.

  Результати проєкту та подальші плани

  Завдяки рекламному просуванню та публікації якісного контенту в Instagram покращилася взаємодія з акаунтом.

   

  Значно зросли показники активності аудиторії (ER) та співвідношення середнього охоплення постів до кількості підписників (Reach Rate).

  Результати роботи в Instagram

   

  На старті роботи

  Через місяць

  Кількість підписників

  448

  503

  ER (показник активності аудиторії)

  0,441%

  0,982%

  Reach Rate (співвідношення середнього охоплення постів до кількості підписників)

  19,24%

  26,50 %

  Охоплення

  6

  26 089

   

  Результати роботи у Facebook

   

  На старті роботи

  Через місяць

  Кількість підписників

  20 388

  20 398

  ER (показник активності аудиторії)

  0,013%

  +35,71 %

  Reach Rate (співвідношення середнього охоплення постів до кількості підписників)

  0,00%

  6,56%

  Охоплення

  2444

  36 065

  Загальна кількість запитів у Месенджері та директі для консультації — 59 шт. Загалом запуск таргетованої реклами й оновлення контенту дозволили залучити нових клієнтів для компанії Yucom Chop та підвищити впізнаваність бренду.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом