0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Кейс SMM-просування студії перманентного макіяжу Brow Esteline в Торонто

Поділіться
Зміст

  Професійний підхід до ведення акаунтів студії перманентного макіяжу в Торонто дозволив створити бренд, який дійсно продає. За час нашої співпраці кількість охоплених акаунтів зросла на 593%, а залучених — на 280%.

  Загальна інформація щодо проєкту:

   

  Назва компанії: @browesteline

  Мета клієнта: збільшення продажів, створення бренду, що продає

  Тематика: перманентний макіяж

  Послуга: просування в соціальних мережах

  Вік акаунта: 5,5 років

   

  Результат роботи: зростання охоплення аудиторії на 593%, взаємодія з акаунтом збільшилася на 280%

  Студія професійного перманентного макіяжу Brow Esteline працює в Торонто (Канада) вже понад 5 років. Її місія — дати можливість кожній жінці щодня почуватися впевненою та красивою. Компанія надає такі основні послуги:

  • перманентний макіяж губ та брів;
  • лазерне видалення татуювань;
  • ламінування брів;
  • лазерне лікування грибка нігтів;
  • корекція рубців, видалення шрамів та інші.

  Усі процедури виконуються на сучасному обладнанні з застосуванням новітніх технологій. Одна з інновацій компанії — лазерна методика, яка нині є найбезпечнішою та найефективнішою.

  Для того щоб оптимізувати роботу в соціальних мережах та залучити нових відвідувачів, засновники студії Brow Esteline звернулися до нас. Для beauty-сфери такий канал комунікації, як взаємодія з потенційними клієнтами, є провідним, тому саме йому варто приділити особливу увагу.

   

  Цілі та завдання проєкту

  Для студій краси особливо актуально мати презентабельні робочі акаунти у Facebook та Instagram. Саме через ці канали здебільшого користувачі знаходять компанію та замовляють косметологічні послуги, тому просування сторінок у соціальних мережах для beauty-бізнесу — це першочергове завдання. Головна мета, яка була поставлена ​​перед нами клієнтом, — збільшення продажів та створення бренду, що продає.

  Наша стратегія

  Для просування компанії на закордонному ринку, збільшення охоплення та зростання замовлень у короткий термін наша команда склала детальну стратегію. Було визначено основні напрями.

  Візуальне оформлення акаунтів в Instagram

  Для студії, яка займається перманентним макіяжем, актуально показати потенційним клієнтам зразки своєї роботи, детально розповісти про послуги. Причому зробити це потрібно стильно й так, щоб відрізнятись від інших аналогічних брендів. Для збільшення впізнаваності важливо працювати в єдиному стилі та звернути увагу на візуальний образ. Якісні фотографії робіт наочно показують, що можуть зробити майстри студії.

  Регулярна публікація постів

  Наступний напрям, яким ми планували зайнятися, — це складання контент-плану та регулярна публікація постів. Основні тематичні напрями, які нам потрібно було висвітлити в акаунті нашого клієнта, — послуги, корисні поради, розповідь про історію бренду та інші. Такий діалог із користувачами дозволяє налагодити конструктивні відносини, вплине на ухвалення рішення про замовлення послуги перманентного макіяжу.

  Запуск таргетованої реклами

  Для того щоб збільшити продажі, необхідно не тільки взаємодіяти з постійними клієнтами, а й залучати нову аудиторію. Один із найефективніших способів вирішення цього питання — запуск реклами у Facebook та Instagram. Можливості алгоритмів дозволяють створити аудиторії за інтересами, за місцем розташування студії.

   

  Наше рішення

  Крок 1. Поновили візуальну складову акаунта в Instagram

  До старту співпраці з нами акаунт клієнта не мав єдиного стилю, була неякісно оформлена шапка профілю. Тому на першому етапі ми виконали такі роботи:

  • додали в опис акаунта ключові слова, щоб користувачі легко знаходили сторінку в пошуку Instagram;
  • включили до шапки профілю СТА (заклик до дії) — запрошення писати в WhatsApp;
  • розробили рубрики та стилістику хайлайтс.

  Також наші фахівці запропонували варіанти для візуального оформлення постів, аби сторінка виглядала цілісно.

  Крок 2. Структурували контент для різних типів постів

  Ми сформували корпоративну стилістику в постах, сториз та Reels для підвищення впізнаваності бренду серед аудиторії. Виділили різні тематичні рубрики:

  • комерційна інформація (акції, відгуки, послуги);
  • корисна (добірки, поради);
  • інформаційна (послуги, відомості про майстра);
  • розважальна (опитування, порівняння).

  У постах використовувалися такі формати, як відео, анімаційні банери, живі фото. Крім того, ми регулярно постили контент, щоб підвищити активність на сторінці.

   

  Крок 3. Оформили сторінку у Фейсбуці в корпоративній стилістиці

  Наш клієнт і раніше вів сторінки в цій соціальній мережі. Для підвищення впізнаваності студії перманентного макіяжу ми оновили дизайн обкладинки, запропонували шаблони для публікацій з урахуванням особливостей аудиторії Facebook.

   

  Крок 4. Налаштували таргетовану рекламу

  У процесі виконання цього етапу ми актуалізували налаштування в рекламному кабінеті, зібрали аудиторії за інтересами та місцем розташування, запустили рекламу. Крім того, використовували можливості безкоштовного просування за допомогою хештегів.

  Коментар нашого експерта

  Ми постарались максимально урізноманітнити контент-стратегію нашого клієнта. Крім фото, додали на сторінки пости про історію бренду, корисні поради щодо догляду, розповідь про те, як майстер виконує роботи, інформацію про тренди. Все це дозволило «показати обличчя» студії, налагодити діалог із користувачами. Також ми постаралися зробити більш сучасним візуальний образ акаунтів та опрацювати їх у корпоративній стилістиці. Все це сприяло покращенню впізнаваності бренду.

  Тетяна Папенчак, Head of SMM

  Результати проєкту та подальші плани

  За короткий проміжок часу ми змогли досягти хороших показників збільшення охоплення та залучення. Зокрема, середній показник Reach Rate становив:

  • за постами — 36,9;
  • за сториз — 9.

  За Reels ми отримали в середньому 296 охоплень.

  Завдяки рекламному просуванню та розміщенню якісного контенту охоплення сторінки досягло цифри 1 366 користувачів. У порівнянні з попереднім періодом цей показник зріс на 593%. Крім того, взаємодія з акаунтом також збільшилася на 280%.

   

  За час роботи з нами клієнт отримав 18 повідомлень у месенджері та в директі. Зросла також кількість підписників.

  Практика рекламного просування у Facebook та Instagram доводить, що для отримання високих результатів охоплень недостатньо просто постити гарні фото. Потрібно вивчити особливості бренду та вигідно продемонструвати його історію в постах, що й зробила наша команда для студії перманентного макіяжу, яка працює в Канаді.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом