Поділіться
Зміст

  Якщо SEO для вас не просто професія, а улюблена справа та основний джерело заробітку, то в цій статті ви дізнаєтесь, як отримати ще більше користі від просування сайтів на Захід у 2021 році та залишити конкурентів позаду.

  Отже, перед вами повний гайд SEO на західний ринок, з якого ви дізнаєтесь:

  • які труднощі просування сайтів за кордоном вас чекають у 2021 році
  • які інструменти використовувати для швидкого та ефективного SEO на Захід
  • у чому специфіка SEO у «буржунеті»
  • які фактори враховуються пошуковими системами під час ранжування сайту в SERP
  • які етапи просування на Захід
  • як зробити топ у 2021 році та залишити позаду конкурентів

  Західний ринок під SEO — це передусім Євросоюз, США, Великобританія, Канада, Австралія та інші розвинені країни. Незалежно від ніші, цільова аудиторія тут дуже платоспроможна, а це означає, що розкрутка сайтів за кордоном може приносити високі заробітки, незрівнянні із SEO під СНД. Але є нюанси, які потрібно знати, інвестуючи гроші у SEO-просування на Заході. Про них і багато іншого ви і дізнаєтесь прямо зараз.

  просування сайтів за кордоном

  Принципи просування сайтів на Захід такі самі:

  • усунути всі можливі технічні помилки на сайті;
  • оптимізувати usability;
  • додати цікавий контент;
  • прокачати посилальний профіль якісними беклінками.

  Але важливо враховувати, що на Заході технології пошукових систем випереджають наші, а отже, там діють особливі вимоги та є свої нюанси щодо ранжування сайтів.

  На що звернути увагу

  Основні пошукові системи, які дають леву частку органічного трафіку, це Google, Bing, Yahoo. Серед них найбільший потенціал у його залученні має, звичайно, Google. Тому радимо формувати стратегію просування сайтів за кордоном на вимогах пошукової системи Google.

  Незважаючи на те, що пошукачі, по суті, одна, особливості SEO для кожної західної країни відрізняються. Просуваючи сайт на Захід, будьте готові до місцевих правил гри. Це важливо, якщо ви вирішили вийти на міжнародний ринок та розраховуєте залучити платоспроможну цільову аудиторію з Європи, США чи Канади.

  Міжнародне SEO: що це та в чому його особливості?

  Міжнародне SEO — це процес оптимізації сайту під різні країни та мови з метою залучення аудиторії з різних регіонів і трафіку з пошукових систем, популярних на цих територіях.

  Ми вже не раз розповідали, що просування сайту на Заході — процес більш складний і дорогий, ніж на українському ринку. І причин тому багато, починаючи з великої конкуренції, закінчуючи використанням різних пошукових систем. В Україні переважна більшість людей віддають перевагу Google Пошуку, але у країнах Європи та США також популярні Bing, Yahoo! й інші системи. Це важливо враховувати!

   

  Комплексне просування закордонних сайтів передбачає безліч напрямків роботи:

  • таргетування за мовою та країною;
  • формування правильної структури URL: вибір домену, субдомену й підкаталогу;
  • використання hreflang із зазначенням мови та регіону для кожної сторінки;
  • створення локалізованого контенту з адаптацією тексту, зображень, валюти тощо;
  • розміщення на серверах ближче до цільової аудиторії, що нерідко робить просування сайту за кордоном дорожче;
  • нарощування зворотних посилань з локальних майданчиків;
  • недопущення типових помилок, як-от дублювання контенту, неправильного використання тегів hreflang, недостатньої локалізації тощо;
  • комплексне відстеження результатів: аналіз позицій, трафіку, конверсій та інших метрик за кожним регіоном і мовою.

  Отже, ми бачимо, що просування міжнародного сайту дійсно має деякі серйозні відмінності. А тому й довіряти цю задачу потрібно фахівцям із відповідним досвідом.

  З чого розпочати просування за кордоном?

  з чого розпочати просування сайтів за кордоном

  Західна аудиторія відрізняється від СНД-шної насамперед тим, що користувачі інакше взаємодіють із сайтом, приймають рішення, керуючись багатьма факторами. Крім того, у нас різний менталітет, відповідно, інше сприйняття рекламних прийомів та УТП. Це також важливо враховувати під час розкручування сайтів на західний ринок.

  Іноді доводиться мати справу з різними юридичними проблемами. Наприклад, Google може забанити або не опублікувати рекламне оголошення або заблокувати обліковий запис за порушення законодавства країни просування. Часто закон держави безпосередньо впливає на бізнес у цілому. Наприклад, якщо у вас інтернет-магазин в Німеччині та ви збираєте персональні дані користувачів, доведеться перенести сайт на німецький сервер, оскільки тут діє закон про конфіденційність персональних даних мешканців країни на цій території.

  Таким чином, перший етап у розкручуванні сайту на Захід – це не збір семантичного ядра чи оптимізація структури ресурсу, а аналіз ніші та ринку загалом.

  У нашій компанії ми часто стикаємося із ситуацією, коли у клієнта виникли проблеми та великі труднощі з просуванням сайту через те, що він не провів аналіз аудиторії перед виходом на закордонний ринок. В результаті - втрата часу і набагато більше складнощів для SEO-фахівців.

  Як приклад наведемо наступний кейс. У нас замовила аудит відома на теренах СНД фінансова організація. Клієнт схотів вийти на західний ринок. Насамперед вирішили просуватися в Німеччині, потім розширити географію розкрутки сайту. У компанії не було бюджету на кол-центр, який міг би обробляти дзвінки в різних часових поясах та різними мовами. В результаті ухвалено рішення працювати із замовленнями онлайн, використовуючи мінімум людських ресурсів. Створили сайт, де розмістили потрібну інформацію, зробили функціонал для замовлення та онлайн-розрахунку вартості послуг. Зібрали та впровадили фішки конкурентів, витратили чимало коштів та годин на розробку.

  Однак результат не виправдав очікування: тривалість сесій на сайті виявилася мінімальною, зафіксовано високий відсоток відмов — користувачі майже відразу закривали сторінку. Конверсій на сайті та цільових звернень було мінімум.

  91% клієнтів надзвичайно задоволені нашими результатами.

  Elit Web допоміг багатьом компаніям розширити свій бізнес не лише в Україні, а й у США.

  image

  Ми проаналізували можливі перешкоди на шляху цільової аудиторії до конверсії. З'ясувалося, що користувачам важко взаємодіяти із ресурсом. Складний розрахунковий функціонал виявився незрозумілим, а юзабіліті сайту вимагало оптимізації.

  Ще проблема полягала в тому, що це одна з провідних компаній у країнах СНД, але за кордоном вона ще не стала популярною, рівень довіри до неї низький. При розробці сайту орієнтувалися на великих конкурентів, на розкручені бренди, але не врахували, що відомі компанії можуть сильно не морочитися з функціоналом, достатньо щоб він працював коректно, а для нового сайту на ринку кожна дрібниця в плані юзабіліті це дуже важливо. Ідеально простий, зрозумілий функціонал – необхідність.

  Через такий непродуманий старт компанія втратила багатьох клієнтів. Наші фахівці провели аудит цільової аудиторії за участю реальних користувачів, зробили сайт максимально зручним для них, покращили контент, посилили основні комерційні сторінки якісними посиланнями – і сайт одразу почав зростати та приносити прибуток.

  Цей приклад демонструє, що не завжди можна бездумно копіювати рішення конкурентів, адже іноді не зрозуміло, як вони працюють і чому роблять саме так. Потрібно дивитися глибше. Щоб успішно стартувати на новому ринку, потрібно грамотно оцінити попит на послугу у кожному регіоні просування, проаналізувати нішу та цільову аудиторію. Радимо не заощаджувати на цьому етапі ні коштів, ні годин.

  Особливості SEO на західний ринок у 2023

  Ключові аспекти та труднощі у просуванні у «буржунеті» — це:

  • мовний бар'єр;
  • специфіка ринку та менталітет цільової аудиторії;
  • висока конкуренція практично у кожній ніші;
  • великі бюджети на витрати;
  • тривалість процесу розкручування проекту – у середньому 1,5–2 роки.

  Звучить трохи жахливо, але насправді все абсолютно реалізовано. Дотримуйтесь підказок далі і ставайте справжнім гуру SEO під західний ринок!

  Просування сайту в іншій державі може бути успішним за умови:

  • знання мови країни просування проекту на рівні B1/B2;
  • розуміння того, що витіснити великих гравців ринку з топ-10 за короткий термін нереально, але згодом і з правильним підходом «завоювати» топ під силу кожному;
  • детального вивчення культури, цінностей та потреб цільової аудиторії країни розкрутки сайту;
  • інвестування у просування локального проекту десятків тисяч доларів, тому що лінкбілдинг та копірайтинг під бурж — це від $100 за посилання і не менше за написання та редагування тексту;
  • тривалості розкручування від 1,5 року.

  особливості SEO на західний ринок у 2021

  Просування у буржунеті вимагає максимум зусиль, оскільки алгоритми пошукових систем постійно удосконалюються, а нові апдейти виходять дедалі частіше.

  Для оптимізатора просування сайту за кордоном, алгоритми «Гугла» – серйозний виклик та перевірка професійних умінь. Завжди потрібно бути напоготові, стежити за тенденціями у SEO і мати можливість вчасно зреагувати. Щоб вивести ресурс у топ-позиції, забезпечити йому високий рейтинг та закрити вимоги цільової аудиторії, важливо враховувати актуальні тенденції SEO, застосовувати ефективні канали та інструменти просування, мати аналітичне мислення, стійку самоорганізацію та наполегливість у вирішенні проблем. За багаторічний досвід у SEO наші фахівці здобули всі необхідні знання та навички, щоб гарантувати позитивний результат.

  Провести аналіз зарубіжного сайту

  Адреса сайту

  Відмінності просування за кордоном від SEO під СНД

  Працюючи над просуванням сайтів на Захід, слід розуміти особливості процесу, знати підводні каміння на шляху до обходу конкурентів.

  Відмінності розкручування на Захід від SEO під СНД дуже значні:

  1. Google є лідером серед пошукових систем на Заході. «Гугла» має свої правила, тому просування сайту на Захід необхідно виконувати відповідно до вимог саме цієї пошукової системи.
  2. Мобільний трафік на першому місці. Залежно від ніші його частка може становити 70–80% від загальної кількості користувачів. Тому адаптація до сайту під мобільні пристрої – необхідність, а не додаткове рішення.
  3. Велика частка трафіку за низькочастотними запитами. Кількість переходів по ключовиках із п'яти і більше слів буде дуже значною. Голосовий пошук Google – це підтвердження. Відповідно, робота із семантичним ядром теж відрізняється.
  4. SEO під конкретний регіон (місто чи штат). Це підвищує шанси на вихід у топ-позицію пошукової видачі.

  відмінності просування за кордоном від seo під снг

  Основні фактори ранжирування, які не можна ігнорувати

  Існує понад 200 факторів ранжування Google, але найбільш значущими вважаються такі:

  1. Якість зворотних посилань — небезпідставно найважливіший чинник ранжування. Вони формують основу PageRank, що є ознакою популярності та довіри до сайту. Відповідно, це відображається на ранжируванні ресурсу.
  2. Достовірність та корисність контенту – Google ранжує справжні, точні результати по кожному пошуковому запиту та показує найкорисніший контент. Важливо у змісті охопити те, що відвідувач хоче дізнатися. Крім тексту, враховуються інші види контенту: графічні елементи, зображення, відео та інше.
  3. Швидкість завантаження сторінок та адаптивність під мобільні пристрої – вплив цих факторів досить великий, сторінки повинні завантажуватись менше ніж за три секунди. Важливо зробити так, щоб сайт був максимально швидким і під час підключення через Wi-Fi, і в мобільному інтернеті, щоб не викликати негатив у користувачів. Для перевірки даних параметрів використовуються спеціальні інструменти: PageSpeed Insights , GTMetrix та « Перевірка оптимізації для мобільних ».
  4. Технічна оптимізація – сюди входять такі параметри, як наявність протоколу HTTPS, додавання sitemap.xml, налаштування robots.txt, видалення дублів сторінок, правильне кодування URL-адрес сторінок сайту. Все це потрібно коректно налаштувати та адаптувати під Google.
  5. Відсутність шкідливого та небажаного програмного забезпечення — Google перевіряє ресурси на наявність програмного забезпечення або виконуваних файлів, які можуть завдавати незручності користувачам. Тому важливо переконатися, що сайт не порушує правила щодо небажаного ПЗ.

  Крім того, весь контент має бути унікальним на ресурсі, не дублюватись у ньому та не спамлюватись ключовими словами. Те саме стосується і метатегів.

  image
  Бажаєте підвищити швидкість завантаження сайту?
  Докладніше

  Усі перераховані вище фактори ранжирування спрямовані на те, щоб:

  • дати користувачам на 100% ті, що вони шукають;
  • переконатися, що сайт коректно відображається на різних пристроях;
  • розміщувати тільки точну та корисну інформацію;
  • отримувати зворотні посилання з авторитетних ресурсів;
  • регулярно оновлювати контент;
  • забезпечити цільову аудиторію максимальний комфорт під час користування сайтом.

  Етапи просування SEO на західний ринок

  1. Аналіз ніші та конкурентів

  Все починається з ретельного аналізу. Саме цей етап визначає успіх чи провал проекту. В результаті робіт встановлюється оцінка рівня конкуренції, вибудовується стратегія просування, визначаються пріоритетні завдання. Ці фактори вивчаються максимально скрупульозно.

  При цьому аналізуються:

  • структура сайтів-лідерів у видачі;
  • семантичне ядро шкірного із явних конкурентів;
  • тип контенту, який використовується у суперників;
  • органічний трафік лідерів топу;
  • якість та обсяг посилальної маси конкурентів;
  • технічна складова та інші параметри шкірного конкурентного веб-ресурсу.

  аналіз ніші та конкурентів

  Зокрема, маса посилань аналізується за такими критеріями:

  • кількість та якість доменів-донорів;
  • кількість та якість беклінків;
  • мова та тематика сайтів-донорів;
  • кількість нових та втрачених доменів-донорів;
  • розподіл доменів-донорів країнами;
  • анкори беклінків, що вказують на сайт чи URL;
  • кількість відсотків ненаступних посилань.

  аналіз маси посилань

  Щодо аналізу органічного трафіку сайтів-конкурентів, то робити це рекомендуємо за допомогою сервісів semrush.com або pro.similarweb.com.

  аналіз органічного трафіку - semrush

  аналіз органічного трафіку - similarweb

  При дослідженні контенту варто звернути увагу на такі складові, як тексти, графічні та інтерактивні елементи, якість та кількість зображень. Зокрема, під час аналізу текстів враховується корисність, структурування, повнота розкриття тематики. Також враховується періодичність публікацій та наявність чи відсутність інформаційних розділів на кшталт блогу чи новин.

  Після завершення цього етапу ви зможете сформувати стратегію просування ресурсу в іншій країні, визначити обсяги витрат на її реалізацію.

  2. Складання семантичного ядра сайту

  Це найбільш трудомісткий етап, до якого потрібно підійти з особливою серйозністю. Підібрати високо-, середньо- та низькочастотні запити допоможуть спеціальні інструменти. Саме такі ключі становитимуть основу семантики сайту. З «помічників» при збиранні семантичного ядра можна виділити планувальника ключових слів , app.kwfinder.com , ahrefs.com/keywords-explorer та ін.

  складання семантичного ядра сайту - планувальника ключових слів

  складання семантичного ядра сайту - app.kwfinder

  складання семантичного ядра сайту - ahrefs

  Щоб максимально охопити семантику у ніші, корисно зібрати пошукові підказки, які мають реальний піт. Їхнє головне перевага полягає в тому, що немає сміттєвих та автоматично згенерованих запитів. Щоб збирати підказки, потрібний парсер.

  На перших етапах краще сконцентруватися на середньо- та низькочастотних запитах. Вони набагато конверсійніші, їх простіше вивести у топ. За кордоном практично у всіх сферах дуже велика конкуренція, тому не варто розраховувати на швидке просування та топові позиції з високочастотних запитів.

  Роль семантичного ядра сайту дуже важлива, на його підставі визначається і будується структура ресурсу, формуються метатеги, пишеться контент, підбирається метод перелінкування, встановлюються особливості зовнішньої оптимізації. Семантика ресурсу безпосередньо впливає на всі аспекти SEO, тому важливо не поспішати та використовувати при її формуванні більше інструментів.

  3. Кластеризація семантики

  Даний етап передбачає розбиття семантики на групи фраз, кожну з яких можна розмістити на відповідних сторінках сайту. Приклад:

  кластеризація семантики - приклад

  Кластеризація потрібна для того, щоб правильно розподілити пошукові запити між сторінками. Під час їхньої обробки використовують спеціальні інструменти, такі як Serpstat, Just Magic, Pixelplus. За допомогою цих програм ви зможете провести кластеризацію максимально точно та ефективно.

  4. Створення та оптимізація контенту

  Не менш важливий етап, ніж попередні. Тут існує низка правил, яким потрібно слідувати для досягнення максимального результату:

  1. Оскільки контент створюється на іноземному мові, то написанням чи принаймні перевіркою текстів повинен займатися носій мови.
  2. Необхідно, щоб контент був справді якісним. Крім граматичної складової, важливою є експертність розкриття тематики. Копірайтер зобов'язаний не тільки знати граматику ідеально, а й бути експертом у тій тематиці, якою пишеться стаття.
  3. Структуризація, відсутність «води» та зміст візуальної складової – важливі принципи, за якими створюється контент для сайту. Текст не повинен бути у вигляді полотна – важливо зробити сторінку максимально привабливою візуально.
  4. Ключові слова потрібно вписати до статті у природному вигляді. За потреби запити можна розбавляти. Завдання копірайтера – зробити текст читабельним та простим для сприйняття.

  створення та оптимізація контенту

  Раціональним рішенням буде створення перших етапів невеликого обсягу контенту. Сайти, що просуваються на Захід, іноді можуть мати лише кілька сторінок.

  5. Зовнішня оптимізація

  Посилальна цитованість - один із найважливіших факторів ранжирування в Google. Тут діє правило: чим більше сайтів і сторінок посилається на конкретний документ, тим ціннішим він виглядає в очах пошукових систем. Але при цьому найважливішим критерієм залишається якість зворотних посилань. Чим авторитетніший домен-донор, тим більше «трасту» отримує сайт-акцептор.

  Лінкбілдинг, як і робота з контентом, вимагає експертного підходу. Тут важливо враховувати такі нюанси:

  1. Нарощування маси посилань необхідно здійснювати поступово, без різких стрибків. Процес придбання зворотних посилань має мати природний вигляд. Якщо посилання для ресурсу будуть закуповуватися нерівномірно, тим більше, якщо вони низької якості, майже напевно це призведе до попадання сайту під фільтр.
  2. На початковому етапі варто взяти до пріоритету каталоги, форуми, відгуки, блоги, соцмережі. Отримувати зворотні посилання дуже авторитетних сайтів потрібно поступово.
  3. Як анкори зворотних посилань слід використовувати основні ключові слова, за якими просувається сайт.
  4. Вибираючи майданчики для розміщення, аналізуйте їх за такими критеріями, як трафік з пошукових систем (чим більше, тим краще), кількість сторінок в індексі, максимально високі показники Alexa Rank, Domain Rating, Trust Flow, Citation Flow.
  5. Домені-донори повинні відповідати тематиці просувається ресурсу та географічній спрямованості сайту-акцептора.

  зовнішня оптимізація

  зовнішня оптимізація - домені-донорі

  Щодо питань про те, які посилання ефективні в тій чи іншій ніші, яку їх кількість потрібно використовувати, то однозначної відповіді тут немає. У цьому випадку керуйтеся принципами:

  1. Посилання із найпопулярніших сторінок потужніше.
  2. Цінність посилань в унікальному контенті вища, ніж у тих, що знаходяться в інших шаблонних елементах сторінки.
  3. Ефективність посилань, що знаходяться вище в рамках контенту, є результативнішою. В ідеалі їх розміщують у першому абзаці тексту.
  4. Посилання з релевантним анкором найбільш значущі пошукової системи. Елемент веб-сторінки з нерелевантним анкором робот проігнорує.
  5. Посилання з різних доменів більш ефективні, ніж з одного й того самого.
  6. Зовнішні посилання вагоміші, ніж внутрішні. Відповідно, що більше зовнішніх посилань, то краще.
  7. Посилання з нових сторінок є гарним показником для Google.
  8. Посилання на авторитетні ресурси підвищують цінність ресурсу.
  9. JavaScript-посилання також передають вагу, але на їхнє сканування потрібно понад годину.
  10. Згадка про бренд без посилань позитивно впливає на авторитетність сайту.

  Як бачите, нюансів, які слід враховувати при лінкбілдингу, досить багато, тому такою роботою має займатися досвідчений фахівець.

  Пошук та усунення технічних помилок

  Якщо на ресурсі містяться ті чи інші технічні помилки й недоробки, це може істотно ускладнити просування. Тому розкрутка сайтів за кордоном завжди повинна передбачати пошук та усунення проблем:

  • перевірку коду HTML на відповідність актуальним стандартам;
  • перевірку правильності заповнення та використання метатегів;
  • перевірку швидкості завантаження сайту на різних пристроях;
  • перевірку посилань, помилок 404 та переходів на неробочі сторінки;
  • пошук і видалення дублів контенту;
  • перевірку структури сайту, навігації, посилань і меню;
  • аналіз безпеки ресурсу, перевірку наявності SSL-сертифіката, захисту від шкідливого ПЗ й хакерських атак;
  • перевірку наявності XML-карти сайту;
  • у разі потреби — доопрацювання мікророзмітки.

  І це насправді лише мала частина технічних заходів, без яких просування сайтів за кордоном практично неможливе. Тому, якщо вас цікавить розкрутка сайтів за кордоном, будьте готові приділити саме «технічним» аспектам особливу увагу.

   

  Робота з UX-складовою

  Просування сайту в буржунеті часто передбачає й комплексну роботу з UX:

  • дослідження поведінки користувачів на ресурсі;
  • глибше вивчення цільової аудиторії, її потреб та інтересів;
  • перевірку зручності використання сайту на різних пристроях;
  • оптимізацію контенту з урахуванням потреб і переваг цільової аудиторії;
  • поліпшення дизайну вебресурсу й надання йому сучаснішого вигляду;
  • перевірку та впровадження адаптивного дизайну;
  • оптимізацію процесу оформлення замовлення (для інтернет-магазину або іншого «продавального» сайту);
  • тестування й аналіз отриманих результатів.

  Пам'ятайте, що користувальницький досвід — вкрай важливий параметр будь-якого сучасного вебресурсу. Особливо коли ми розглядаємо просування сайту за кордоном, де аудиторія може бути вкрай вимогливою.

   

  Помилки в розкрутці закордонних проєктів

  Очевидно, що просування сайту в іншій країні — це свого роду випробування. Не маючи належного досвіду й не знаючи специфіки розкрутки, ви ризикуєте допустити деякі з поширених помилок:

  1. Неправильний вибір ринку, через що на продукт просто не буде попиту.
  2. Недостатнє знання культури та мови. І, як наслідок, нерозуміння своєї цільової аудиторії, її інтересів і потреб.
  3. Помилковий вибір каналів просування, що призводить лише до марної трати часу та коштів.
  4. Ігнорування аналітичних даних і неефективне відстеження результатів просування.
  5. Недостатня увага до конкурентів, що призводить до неможливості виділитися на ринку.

  Якщо вже ви приймаєте рішення вийти на міжнародний ринок і хочете дізнатися, як просунути сайт за кордоном, підходьте до цього питання комплексно! Пам'ятайте, що просування іноземних сайтів багато в чому відрізняється від розкрутки в Україні. І сліпо використовувати ті самі методи точно не варто!

  Умовно безкоштовні джерела трафіку

  До умовно безкоштовних джерел непошукового трафіку відносяться Reddit та Pinterest. Ці майданчики займають третє та четверте місця у рейтингу після Facebook та Twitter. Зокрема, Pinterest – це прямий шлях до платоспроможної цільової аудиторії.

  умовно безкоштовні джерела трафіку

  Просування в цій соціальній мережі має особливості:

  1. 80% на майданчику складатимуть піні. Відповідно контент тут неунікальний, але він миттєво поширюється між користувачами.
  2. Будь-який пін може містити посилання.
  3. У середньому активність пінів становить 4 місяці. За цей період відбувається інтенсивне залучення трафіку на сайт.
  4. Для пінів підходять усі тематики, які насамперед цікаві для жіночої аудиторії.

  Алгоритм просування на Pinterest досить простий: створюється один обліковий запис, вливаються кошти в його просування, власник ресурсу отримує трафік на свій сайт із розкрученого облікового запису. Також можна створити велику кількість облікових записів та переливати з них трафік на свій ресурс. Але така "сіра" схема часто супроводжується ризиком блокування профілів.

  Інше, не менш ефективне напрямок для залучення трафіку – Reddit.

  залучення трафіку - reddit

  Фундаментом майданчика вважаються сабреддіті, які є аналогами груп у соціальних мережах. Просування тут здійснюється так, як і у випадку з Pinterest: публікується сабреддіт і стає доступним для всіх його учасників. Він також може містити посилання.

  Важливо розуміти, що для роботи з Pinterest і Reddit сайт потрібно попередньо підготувати, тому що сплеск відвідуваності може досягати показників 15 тисяч людей на добу. Відповідно слід оптимізувати ресурс на великі навантаження.

  Вартість просування сайту на Захід

  Ключові критерії, на підставі яких формується вартість розкручування веб-ресурсу, є:

  • оплата праці спеціалістів;
  • супутні витрати (посилання + контент).

  Щодо іншого чинника, то можна орієнтуватися на такі суми: від 100$ — за посилання на авторитетному ресурсі, від 50$ до 120$ — за 1000 слів статті на іноземному мові. Необхідна кількість посилань та текстів розраховується індивідуально (на підставі комплексного аудиту просувається ресурсу).

  Ціна SEO-просування сайту на Захід за місяць для кожного проекту визначається окремо, залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Це виправдано наступним: по-перше, на вирішення більшої кількості завдань витрачається багато годин, по-друге, складні завдання вимагають залучення більш кваліфікованих професіоналів, вартість однієї години роботи яких вища, ніж у пересічних фахівців.

  Ви можете прямо зараз переглянути результат роботи нашої команди з просування на Захід і переконатися, що вартість послуг на 100% відповідає їх якості.

  Кейс просування закордонного сайту диспетчерської служби

  Клієнтом Elit-Web була компанія Dispatcher 360, що надає послугу диспетчеризації транспорту по всьому світу. Завдання полягало у збільшенні трафіку та кількості заявок на сайті. Зробити це було непросто, тому що компанія працювала в дуже вузькій специфічній ніші. Але Elit-Web вдалося підвищити показники відвідуваності у 23 рази. На момент старту роботи над сайтом трафік становив усього 24 переходи на місяць. А через вісім місяців – 535 користувачів.

  Для цього були виконані:

  • розширення структури сайту;
  • оптимізація контенту на посадкових сторінках;
  • розроблення стратегії зовнішньої оптимізації.

  Також експертам вдалося домогтися збільшення кількості цільових запитів. На початку робіт заявок через сайт не було взагалі. Через 8 місяців Dispatcher 360 змогла отримувати 22 запити за місяць.

  Кейс №1: Просування інтернет-магазину меблів Великобританією

  Кейс №2: Як збільшити трафік у 5 разів за 9 місяців просування інтернет-магазину меблів у США

  На закінчення

  Отже, просування сайту там супроводжується певними труднощами (мовний бар'єр, значні грошові вливання, висока конкуренція, особливості менталітету цільової аудиторії). Проте, дотримуючись рекомендацій з цієї статті, докладаючи максимум зусиль до розвитку проекту, ви досягнете результату, незрівнянного з тим, що чекає на вітчизняному ринку.

  Просуваючи сайт на Захід, ви отримуєте:

  • стабільне зростання продажів за рахунок виходу на нові ринки та розширення потенційної аудиторії;
  • збільшення конверсії та повторного продажу;
  • лояльну вартість. З більшою ймовірністю запропоновані ціни на закордонному ринку будуть нижчими, ніж у конкурентів. До того ж, демпінг на початковому етапі — це відмінна стратегія для новачків у боротьбі за клієнтів;
  • покращення іміджу компанії та бренду в очах цільової аудиторії.

  Просувати сайт за кордоном складно і витратно, але результат того вартий!

  Цей гайд із SEO на західний ринок у 2021 році створений для того, щоб ви не просто знали, як просувати проект на Захід, а й вміли успішно це робити.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
  категорії блогу
  Останні статті
  Скільки коштує реклама в «Інстаграм»
  Іванина Роман
  21 жовтня 2022
  Просування сайтів у Німеччині
  Іванина Роман
  20 жовтня 2022
  Отримайте детальний прорахунок бюджету для ефективного просування вашого сайту