0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Кейс Elit-Web з просування сайту Будинок ігор: Як отримати 100 000 відвідувачів на місяць та обійти Розетку

22 березня 2021
3391
4
Поділіться
Зміст

  Сьогодні ми розповімо, як вивели сайт «Дім ігор» у топ пошукової видачі за ключовими запитами менш ніж за півроку, використовуючи лише стандартні методи просування та оптимізації.

  Назва компанії: Будинок ігор

  Цілі клієнта : обігнати трафік попереднього року, зупинити просадку трафіку/позицій поки не розпочався сезон

  Реєстрація домену: 2013 рік

  Послуга : комплексне просування сайту

  Тематика компанії : настільні ігри

  Особливість ніші : тематика охоплює широку вікову категорію

  Регіон : вся Україна

  Результати роботи : покращено видимість сайту за ключовими запитами (ресурс вищий за всіх конкурентів), перевиконано прогноз відвідуваності

  кейс з просування сайту – будинок ігор

  Основна проблема клієнта

  «Будинок ігор» — інтернет-магазин настільних ігор, що фізично розташований у місті Дніпрі, але здійснює свою бізнес-діяльність на всій території України. Хоча ніша не є найбільш конкурентною, але в ній є сильні гравці. Крім того, є великі маркетплейси, їх також потрібно враховувати в гонці за клієнтами.

  основна проблема клієнта

  Домен domigr.com.ua був зареєстрований у 2013 році, і з цього моменту сайт планомірно розвивався, нарощуючи клієнтську аудиторію та трафік. Однак останнім часом, порівняно з попередніми періодами, спостерігалися помітні просадки трафіку та позицій. Клієнт звернувся до Elit-Web, щоб скористатися послугою оптимізації та просування сайту для зміцнення позицій у пошуковій видачі та забезпечення подальшого зростання.

  Наша стратегія

  Оскільки сайт «Будинок ігор» почав просідати на тлі зростання конкурентів, нашим першорядним завданням було вивчення їх точок зростання. Слід було визначити, які інструменти та підходи ми зможемо використовувати у поточному завданні, яких помилок припускалися конкуренти, як нам їх не повторити.

  Друге важливе завдання – провести комплексний аудит сайту в контексті внутрішньої та зовнішньої оптимізації. Як показує наш досвід, корінь проблеми зазвичай потрібно шукати саме тут.

  Виявлення проблем та слабких місць клієнта

  Перша і, мабуть, головна проблема, яку ми виявили, — слабкий профіль. Причому як за обсягом, так і якістю донорів. Це не вперше, коли ми помічаємо, що посилальний профіль ресурсу недооцінюють. Зовнішні посилання – один із ключових факторів ранжирування. Погляньте на результати дослідження Moz:

  виявлення проблем та слабких місць клієнта

  На першому місці саме зовнішні посилання: вхідні анкори, кількість доменів, що посилаються, їх авторитетність і т. д. Природно, ми повинні були врахувати це в подальшій роботі.

  Другий серйозний момент — помилки в мікророзмітці, відсутність атрибутів alt і title на зображеннях, а також тегів noindex, follow на пагінації та ін. запити.

  Останній важливий фактор — повільне завантаження сторінок, що погіршує досвід користувача, негативним чином позначається на ранжируванні.

  Наші дії

  Отже, основні проблеми визначено! Тепер було важливо побудувати грамотну стратегію та вирішувати їх у міру важливості. Відповідно, ми поділили подальшу роботу на 5 кроків.

  Крок 1. Побудова стратегії нарощування маси посилань

  Ми вибрали найбезпечніший спосіб — розміщення посилань на трастових ресурсах з розбавкою анкор-листа безанкорними крауд-посиланнями.

  ДОВІДКА! Крауд-посилання — це лінки, які залишають реальні користувачі на форумах, в соцмережах, розділах з відгуками, на дошках оголошень і т.д. залишать звичайні люди.

  побудова стратегії нарощування маси посилань

  Крок 2. Усунення помилок у технічній оптимізації

  Ми усунули всі виявлені помилки технічного характеру. Вони безпосередньо чи опосередковано заважали коректній індексації сайту. Крім того, видалили дублі сторінок та помилки з відповіддю сервісу 404.

  ДОВІДКА! Помилка 404 означає, що користувач перейшов на сторінку, де в даний час відсутній контент. Тобто, на неіснуючий URL. Така помилка часто виникає при видаленні сторінки, її перенесенні в іншу категорію або після коригування назви, внаслідок чого змінюється URL-адреса, з'являється помилка.

  усунення помилок у технічній оптимізації

  Крок 3. Аналіз структури сайту та семантичного ядра

  У ході порівняння сайту «Дім ігор» з конкурентами ми виявили великий пул релевантних ключових запитів, які не використовуються, проте з них можна отримувати трафік. Тож зайнялися створенням нових посадкових сторінок. Ціль – збір додаткового трафіку.

  ДОВІДКА! Релевантні ключові запити – це пошукові слова та фрази, які відповідають наповненню сторінки сайту. Тобто, ввівши в пошуковій системі запит «купити настільні дитячі ігри в Києві», користувач повинен потрапити на відповідну сторінку сайту «Будинок ігор». Це і є релевантність.

  аналіз структури сайту та семантичного ядра

  Крок 4. Проведення робіт із наповнення сайту контентом

  На основі зібраного семантичного ядра (ключові слова та фрази) ми написали нові оптимізовані тексти, а також склали та внесли всі необхідні мета-теги.

  ДОВІДКА! Мета-теги — частини програмного HTML-коду, які не видно користувачеві на сторінці, але повідомляють важливу інформацію в пошуковій системі. Це title, description, багаторівневі заголовки, keywords та ін.

  проведення робіт з наповнення сайту контентом

  Крок 5. Наповнення профілю в Google Business

  Ми внесли у профіль Google Business товари, категорії, новини, фото — все те, що має значення не тільки для пошукових систем, а й для кінцевого споживача.

  ДОВІДКА! Google Business – це інструмент, який дозволяє зручно керувати інформацією про компанію у пошуковій системі, а також на Google Картах. По суті це особистий профіль вашого бізнесу.

  наповнення профілю в google business

  Коментар нашого експерта

  Особливих труднощів у просуванні сайту «Будинок ігор» не виникло. Помилки були цілком типові, тому і стратегію просування обрано класичну — ретельне опрацювання внутрішньої оптимізації та нарощування посилальної маси. Це безпрограшний підхід, який завжди дає позитивний результат, незалежно від ніші. Ми у своїй роботі часто на нього орієнтуємося.

  Сергій Прохоренков , SEO optimizer

  Результати проекту

  Найкраще можна оцінити ефективність виконаної роботи на графіку відвідуваності сайту «Будинок ігор»:

  результати проекту

  Якщо з 1 вересня 2019 р. по 29 лютого 2020 р. пікове значення кількості відвідувачів становило 70–75 тисяч осіб на місяць, то після проведення заходів щодо оптимізації та просування ця цифра вже досягла 100 тисяч користувачів. Особливо активне зростання відвідуваності ми побачили у листопаді-грудні. Тобто у передсвятковий сезон.

  Напевно, ви звернули увагу на спад активності користувача в січні–лютому. Це зумовлено особливостями ніші, в якій працює Будинок ігор. Найбільший попит на продукцію спостерігається напередодні свят, після чого завжди йде на спад.

  Ще більш показовою є видимість ресурсу «Будинок ігор» порівняно з конкурентами:

  видимість ресурсу

  У контексті видимості нам навіть удалося обійти найбільший інтернет-магазин України «Розетка», а найближчі прямі конкуренти залишилися щонайменше на кілька позицій позаду. У відсотковому співвідношенні багато хто з них відстає вдвічі.

  Висновки та подальші плани щодо проекту

  Спочатку в планах було просування сайту «Будинок ігор» протягом 6 місяців. За цей час команді Elit-Web вдалося добре зміцнити позиції ресурсу, збільшити відвідуваність та, відповідно, продажі.

  Клієнт залишився задоволений результатами нашої роботи, тож ми продовжили співпрацю з переходом на підтримку. Ми маємо ще багато ідей, які ми плануємо реалізувати в цьому проекті для його просування.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
  категорії блогу
  Останні статті
  Скільки коштує реклама в «Інстаграм»
  Іванина Роман
  21 жовтня 2022
  Просування сайтів у Німеччині
  Іванина Роман
  20 жовтня 2022
  У вас проект у цій ніші і ви хочете таких самих результатів?