Зв'язатися

Просування сайту

Email
Телефон
URL сайту

Просування та розкрутка сайтів від Elit-web

Просування сайту – це комплекс заходів, завдання яких – збільшити відвідуваність та видимість веб-сайту в результатах пошуку Google та Bing. Комплексний підхід заснований на методах оптимізації сайту, які відповідають рекомендаціям пошукових систем, з підключенням реклами та соціальних мереж.
12
РОКІВ ДОСВІДУ
Роботи в сфері IT-бізнесу
Вибудовуємо ефективну систему продажів в інтернеті
SEO просування
Розширюємо кількість релевантних запитів, опрацьовуємо семантичне ядро та допомагаємо сайту вийти в ТОП
Контекстна та медійна реклама
Робимо ваш web ресурс більш прибутковим і менш витратним, збільшуємо середній чек клієнта та кількість покупок
Маркетинг у соціальних мережах
Підвищуємо впізнаваність вашого бренду в соцмережах та вибудовуємо ефективну комунікацію з аудиторією
Просування на закордонні ринки
Допомагаємо розширити географію вашого сайту та вийти на більш прибуткові закордонні ринки
Нас обирають
Отримати консультацію по вашому проекту
Email
Телефон
URL сайту

Ключові етапи просування сайту

Аналіз конкуренції

Пошукове просування сайту – не процедура у вакуумі. Щоб робота була ефективною та результативною, необхідно виконати аналіз конкурентів, зрозуміти методи просування, які вони використовують, за якими словами вийшли у ТОП та як із ними ефективно конкурувати. Важливо зробити так, щоб слова не просто вели користувача до вас на сайт, але й допомагали оминати конкурентів

SEO аудит

На початку наш спеціаліст проводить ретельний аудит вашого сайту, аналізує структуру сайту, його зміст, відповідність стандартам Google та інші елементи, які впливають на видимість у пошуковій системі. Використовуючи докладний аналіз, ми можемо підготувати стратегію оптимізації та спланувати роботу з просування сайту в ТОП.

Формування семантичного ядра

Одним із основних елементів просування є підбір ключових слів. Аналізується галузь, а також пропоновані товари та послуги. По них відбираються ключові слова, які з ними пов'язані. Вони складаються з 5, 10 та більше слів. Структуроване та оптимізоване семантичне ядро ​​– одна з базових складових зростання позицій сайту. Ми не просто підбираємо пул слів та фраз, але й кластеризуємо ключові фрази та розподіляємо їх за структурою ресурсу

Внутрішня оптимізація сайту

Внутрішня seo оптимізація веб-сайту стосується адаптації сайту до вимог алгоритмів Google, Bing та потреб користувачів. Ми вводимо ряд заходів щодо оптимізації: покращення логічної структури сайту, оптимізація мета тегів, підготовка відповідної структури заголовків текстів, оптимізація швидкості завантаження сторінок, модифікація краулінгового бюджету тощо.

Отримання посилань на сайт

Дуже важливою залишається зовнішня оптимізація, точніше кажучи — зовнішня посилальна маса, яка може бути позитивним фактором ранжування. Ми перевіряємо посилання та оптимізуємо профіль вашого ресурсу та готуємо індивідуальну стратегію його розширення (прес-релізи, закупівля посилань тощо)

Покращуємо поведінкові фактори

Робота з поведінковими факторами спрямована на адаптацію контенту до потреб користувача та цільової аудиторії загалом. Google оцінює якість сайту через призму користувача, зокрема, користувача мобільних пристроїв. Такі аспекти, як правильне відображення контенту та функціональність на смартфоні, впливають на ранжування сайту

Наші тарифи

Базовий
Оптимальний
Комплексний
Повне опрацювання структури сайту
Первинна оптимізація та аналіз конкурентів
Технічний аудит + ТЗ на доопрацювання
Аудит маси посилань + стратегія маси посилань
Щомісячна звітність в особистому кабінеті клієнта
Юзабіліті аудит сайту + ТЗ на доопрацювання
Створення нових посадкових сторінок
Внесення контенту на посадкові сторінки
Результат по тому (місяців до перших результатів)
9-12
6-9
4-6
Трудовитрати команди спеціалістів
до 20 год
до 30 год
до 50 год

Чому Вам варто замовити послугу просування сайтів у нашій агенції?

Наша агенція інтернет-маркетингу створена командою експертів, які дбають не лише про високу якість послуг SEO/SMM/PPC, але й про індивідуальний підхід та підтримку хорошого контакту з клієнтом. На кожному етапі ви можете розраховувати на нашу професійну пораду, рекомендацію кращих рішень або пояснення раніше невідомих процедур. Які ще переваги свідчать на користь використання пропозиції нашої агенції?
Індивідуальний підхід до кожного партнера
Кожен партнер для нас у пріоритеті, за бізнес якого ми щиро переживаємо та відчуваємо радість за наші спільні досягнення. Ми занурюємося в бізнес кожного нашого клієнта та ділимося своєю експертизою у конкретній ніші
Небайдужа команда
Залученість усієї команди. Над вашим проектом працює ціла команда спеціалістів (програміст, копірайтер, менеджер, SEO-спеціаліст, інтернет-маркетолог...), з якою ви маєте пряму комунікацію
Експертність, підтверджена досвідом
За час існування ми здобули унікальні знання у просуванні сайтів, виняткові навички досягнення цілей у заявлені терміни, колосальний досвід вирішення найскладніших та нестандартних завдань
Гарантії досягнення результатів
Гарантуємо дотримання всіх зазначених термінів та виконання заявлених робіт з просування повною мірою. Все закріплено договором. Ви отримуєте доступ до особистого кабінету з вичерпною інформацією щодо робіт у online режимі.

Що кажуть наші клієнти

Подивіться, що люди говорять про наші унікальні та ефективні методики.
sonceprom.com
jobs.ua
Dybok.ua
Makintour.ua
ЄвроДиван
Сarmor
Бюро перекладів Калина

Розкрутка сайтів у пошукових системах

Пошукова розкрутка сайту в органічних результатах в даний час є одним із найефективніших способів інтернет-маркетингу. Оскільки більшість користувачів інтернету починають пошук потрібного товару із введення певного пошукового запиту в пошуковій системі, позиція серед отриманих результатів є надзвичайно важливою.

Seo просування сайту - перелік робіт, які проводять усередині ресурсу та за його межами, щоб підвищити видимість у пошуковій видачі. Для кожного інтернет-ресурсу подібний список доробок може сильно відрізнятися, оскільки залежить від типу сайту, ніші, в якій він працює, його масштабу, якості первинної оптимізації та багатьох інших факторів. Тому ще одна важлива складова перед початком роботи над просуванням сайту – аналіз, який дозволить сформувати індивідуальний перелік завдань щодо його оптимізації.

Комплексне просування сайту не одноразова послуга, а складний процес, що складається з аналізу багатьох факторів на вашому сайті та за його межами. Для ефективності просування сайтів дуже важливо знати специфіку цієї галузі та наміри користувачів. Ми можемо підготувати ефективну стратегію та поступово збільшувати потенціал сайту.

Комплексне просування сайтів у Elit-Web

Розкрутка сайту від компанії Elit-Web - це завжди комплексні рішення та прогнозовані результати, незалежно від ваших цілей та бюджету. Особливий підхід до кожного клієнта дозволяє розробляти персональні стратегії просування інтернет-ресурсів у кращому співвідношенні ціна-якість. А найголовніше - дає можливість працювати з проектами будь-якої складності: від невеликих інтернет-магазинів і стартапів-початківців до найбільших корпоративних ресурсів і функціональних web-порталів.

На початку співпраці ми проводимо інтерв'ю з вами. Ми хочемо дізнатися якнайбільше про ваш бізнес, з'ясувати, які послуги та товари ви пропонуєте, які вам важливі найбільше, а які найменше. Ми дізнаємося про ваші очікування, які потім включаємо в нашу стратегію. В результаті просування інтернет-магазину сайту орієнтоване на конкретний результат і є точною відповіддю на потреби вашої компанії.

Ми просуваємо сайти з ентузіазмом та повною віддачею. Ви бажаєте замовити просування вашого сайту? Довірте це нам і ви обов'язково залишитеся задоволені результатами нашої роботи. Ми якісно та професійно подбаємо про розвиток вашого іміджу в мережі. Збільшуючи цінний веб-трафік, ви отримаєте перевагу перед конкурентами. Наш SEO-спеціаліст розробить для вас найкращу стратегію просування сайту.

Просування сайту у Києві

Пошукова розкрутка в Києві є максимально результативним рішенням для компаній, які планують активно залучати клієнтів з пошукової системи Google і таким чином розвивати бізнес. Локальна розкрутка орієнтована використання розширених механізмів, які визначають географічне розташування великої частини запитів, пов’язаних з містом і галуззю.

Проведення процесу просування сайтів потребує професійних знань та займає багато часу. Тому найкраще довірити це завдання фахівцям нашого агентства, які комплексно покращать якість та збільшать видимість сайту. Пошукова оптимізація сайту повинна проводитися постійно, що обумовлено ринком, що постійно змінюється, і алгоритмами пошукових систем.

Ми пропонуємо SEO просування сайтів у пошукових системах

Ефективно використовуючи пошукові системи, можна розширити рекламний простір, на якому може з'явитися ваша компанія. Правильно оптимізований сайт може не тільки інформувати про послуги, що пропонуються компанією, але й підтримувати процес створення експертної позиції в даній галузі та підвищувати впізнаваність бренду. Просування сайтів у Google сумісне з іншими маркетинговими заходами і дає ефект не лише безпосередньо під час рекламної кампанії, але й тоді, коли це необхідно потенційному клієнту.

Недостатньо лише запустити сайт та наповнити його контентом. Без пошукової оптимізації та просування сайту просто не знайдеться місця на перших сторінках Google. Конкуренція практично у всіх нішах величезна. І вона тільки зростатиме. Відповідно, в майбутньому просування сайтів у пошуку стане ще складнішим і більш затратним.

Просування сайту в нашій роботі – це увага до всіх деталей та поєднання різних методик роботи, завдяки чому ми гарантуємо високу ефективність сайту та збільшення відвідуваності.

Переваги ефективного просування сайту

 • Приріст видимості сайту. Правильно виконані дії з розкручування призводять до підвищення позицій по найважливішим фразам для бізнесу
 • Збільшення кількості відвідувачів сайту. Комплексне просування сайту в пошукових системах – можливість залучити більше потенційних клієнтів. Число відвідувань сайту безпосередньо впливає на конверсію сайту.
 • Конверсії. Завдяки пошуковому маркетингу сайт починає приносити реальний дохід, тому що трафік на добре оптимізованому ресурсі призводить до зростання конверсії і, отже, доходів компанії.
 • Популяризація бренду. Довгострокова мета, яка врешті-решт призведе до зміцнення компанії на ринку за рахунок становища сайту в пошукових системах.
 • Набуття переваги перед конкурентами. Високі позиції у пошуку також є відмінним способом підвищити вашу конкурентоспроможність у галузі та додати плюсів до управління репутацією. Чим більше ключових фраз у топі, тим більше відвідувань користувачів, які починають ідентифікувати сайт із конкретним товаром чи послугою.
 • Зниження вартості залучення клієнтів. Порівнюючи пошукове просування сайтів із цінами на платну рекламу у ЗМІ, ви отримуєте набагато кращу рентабельність інвестицій та коефіцієнт конверсії.

Як замовити просування сайту у місті Київ?

Щоб замовити розкручування сайту, Вам необхідно зателефонувати за номером, вказаним на сайті, або скористатися формою та заповнити її. Початок співробітництва відбувається так:

 1. Проводимо експрес-аналіз сайту та вашого бізнесу, який допоможе розрахувати бюджет просування.
 2. Обов'язково після цього докладно обговорюємо основні цілі просування, терміни, перелік завдань і закріплюємо договором.
 3. Ми збираємо команду фахівців для проекту.
 4. Виставляємо рахунок на оплату seo просування.

Часті питання

01

Що відрізняє Вас від інших компаній?

Ми займаємося просуванням сайтів з 2009 року, працюємо з клієнтами як з України, так і зарубіжжя. Для робіт над сайтом формуємо команду спеціалістів, яка працює над ним, а не перемикається між проектами протягом дня, тижня чи місяця. За підсумком — більш швидкий, планомірний та прогнозований розвиток сайту
02

Який термін розкручування сайту?

Термін може варіюватися в межах 3-9 місяців, або навіть виходити за ці рамки. У старих доменів зростання позицій у пошуку зазвичай спостерігається через 2-3 місяці. Протягом півроку 50% ключових слів виходять на першу сторінку пошуку. Щоб вивести в ТОП-10 до 80% пошукових запитів, потрібно в середньому 8-12 місяців
03

Скільки коштує просування веб-сайту?

Бюджет на просування залежить від таких факторів: технічний стан сайту, рівень конкуренції, тематика, розмір та тип ресурсу, вік домену. Розрахунок вартості просування формується на основі аудиту сайту. На основі отриманих даних ми формуємо повний список роботи та оцінюємо вартість просування
Контакти
 • Україна
 • США
 • Польща
Телефон

0-800-330-521

Адреса

м. Київ, вул. Драгомирова, 2а 440 (секція 2, 23 поверх)

Адреса

4131 Pheasant Trail Ct #5 Arlington Heights, IL 60004

Адреса

53-238, Wrocław, ul. Ostrowskiego 7/414

Напишіть нам