Поділіться
Зміст

  Завдання зі збільшення відвідуваності інтернет-магазину з наручними годинниками на ринку в Казахстані було виконано в заплановані терміни. За 3 тижні роботи над проєктом трафік зріс у 4 рази. Роботи з подальшого SEO-просування продовжилися.

  Загальна інформація по проєкту:

  Тематика компанії: продаж наручних годинників

  Мета клієнта: за короткий час досягти хороших результатів за позиціями та трафіком

  Регіон просування: Казахстан

  Послуга: SEO-просування

  Особливості проєкту: просування у вузькій тематиці на зарубіжному ринку

  Результат роботи: приріст трафіку в 4 рази за 3 тижні роботи над проєктом, розширення числа запитів у ТОП Google

  Інтернет-магазин наручних годинників на ринку в Казахстані пропонує великий асортимент брендових виробів. Компанія уважно стежить за виходом нових моделей та намагається їх запропонувати споживачам. Особливості пропозиції — висока якість виробів, оперативна доставка, сучасний сервіс.

   

  Власник компанії поставив перед нами завдання за короткий час досягти високих результатів щодо трафіку та позицій у пошуку.

  Цілі та стратегічні завдання клієнта

  Клієнт поставив перед нашою компанією завдання виведення на високі позиції щодо окремих груп товарів. Далі у планах було просування за іншими категоріями та планомірний розвиток проєкту.

  Основними цілями було:

  • збільшення відвідуваності інтернет-магазину;
  • зростання конверсії вебресурсу;
  • нарощування посилального профілю.

  Вийти на цілі можна було за допомогою впровадження комплексної стратегії SEO-оптимізації.

  Наша стратегія

  Стратегія просування для інтернет-магазину з продажу наручних годинників у Казахстані полягала в опрацюванні пріоритетних розділів сайту та окремих груп товарів. Перед нашою командою стояло завдання зробити акцент спочатку не на весь сайт, а тільки на ті категорії продукції, яка цікавила клієнта в першу чергу. У перспективі планувалося доопрацювати контент у інших розділах. Також наголошувалося на закупівлі вічних посилань на пріоритетні розділи та крауд-маркетинг. Основними напрямами просування були наступні.

  Роботи з семантичним ядром сайту

  Для того щоб користувач зміг перейти на сайт, необхідно, щоб вебресурс опинився на верхніх позиціях у пошуковій видачі за ключовими запитами. Роботи щодо розширення семантичного ядра істотно збільшують шанси показу сторінок вебресурсу зацікавленим споживачам. Тому ми створили детальний план розвитку цього напряму.

  Внутрішня оптимізація сторінок сайту

  На цьому етапі від нашої команди потрібно було виконати роботи з оновлення контенту вебресурсу, технічної оптимізації сторінок, впровадження метатегів, настроювання перелінкування. Від якості цього етапу залежало питання покращення видимості сайту пошуковими алгоритмами.

  Зовнішня оптимізація вебресурсу

  Репутація сайту в пошуковій системі багато в чому залежить від кількості посилань, які ведуть на сторінки проєкту, що просувається, із зовнішніх ресурсів. Перед нашою командою було поставлено завдання виконати аудит посилання, видалити неякісні посилання, плавно наростити посилальну масу. Це мало вплинути на авторитетність вебсайту та на його ранжування у пошуку.

   

  Наше рішення

  Крок 1. Оновили структуру сайту, розширили семантичне ядро

  ​​Враховуючи характер та особливості тематичної ніші, а також з урахуванням результатів аналізу сайтів-конкурентів було сформовано нову структуру сайту. Після чого було створено семантичне ядро, запити збиралися з різних джерел (Google Adwords, пошукові підказки в Google, загальна видимість сайту за даними пошукових систем, а також фрази конкурентів).

  Крок 2. Оптимізували зміст сторінок

  У процесі роботи було проведено аналіз сторінок сайту, що просувається, а також порівняльний аналіз сторінок сайтів конкурентів у ТОП-10, визначено оптимальну кількість ключових запитів для сторінки, їх щільність, загальний обсяг тексту для однієї сторінки.

  Після цього було сформовано ТЗ для копірайтерів та розпочато роботу з оновлення контенту. Спочатку працювали з пріоритетними розділами, далі — з іншими текстами.

  Окрім роботи над контентом, приділили увагу перелінковці, роботі з метатегами.

  Крок 3. Впровадили стратегію нарощування посилальної маси

  На підставі аудиту посилального профілю склали стратегію нарощування посилальної маси. У роботі було враховано вживання необхідних запитів/анкорів, співвідношення точних/розбавочних запитів, темпи нарощування зовнішніх посилань, відбиралися якісні майданчики для розміщення посилань.

  Запустили крауд-маркетинг на спеціальних сервісах, закупили трастові посилання на біржі. Всі ці роботи дали зростання за позиціями та трафіком.

  Коментар нашого експерта

  Під час роботи над цим проєктом наголошувалося на опрацюванні пріоритетів, написанні текстів та нарощуванні посилальної маси. Ці роботи дали основне зростання за позиціями та трафіком за 3 тижні зі старту просування. Ціль була досягнута максимально швидко. Клієнт був задоволений співробітництвом та продовжив його. У процесі роботи над сайтом ми вирішили зробити акцент на логічній зрозумілій структурі, звернути увагу на візуальну привабливість сайту і на якість технічної складової проєкту.

  Результати проєкту

  Через 2 тижні роботи позиції показали дуже гарне зростання.

   

  Трафік вже через 3 тижні почав показувати дуже хороше зростання, збільшився майже вдвічі, в середньому став 140–150 сеансів на добу і продовжує стабільно зростати.

   

  Посилальна маса також показала позитивну динаміку зростання. Невеликий спад пішов, оскільки почали знімати та видаляти сміттєві посилання.

   

  За позиціями спостерігаємо позитивну динаміку. За таблицею помітно, як зросла кількість ключових запитів, що перебувають у ТОП Google

  Запитів у ТОП Google

  На старті роботи над проєктом

  Через 2 тижні

  Через 3 місяці

  ТОП 3

  32 (3%)

  43 (3%)

  155 (15%) +5%

  ТОП 10

  158 (13%)

  237 (19%) +6%

  522 (39%) +10%

  ТОП 30

  306 (25%)

  433 (35%) +10%

  762 (78%) +10%

  Висновки та подальші плани щодо проєкту

  Комплексні роботи з внутрішньої та зовнішньої оптимізації вебресурсу дозволяють досягти високих результатів трафіку за короткий термін.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом