Поділіться
Зміст

  Реалізували мету, поставлену нашим клієнтом, — компанією ReeRich, яка займається продажем за кордоном нерухомості від забудовника. Просування на різних каналах було результативним: 581 новий підписник на каналі в YouTube, понад 72 тис. взаємодій у Facebook та Instagram, досягнуті конверсії в контекстній рекламі при зниженні вартості конверсії в 1,8 раза.

  Загальна інформація щодо проєкту:

  Назва компанії: ReeRich

  Ціль клієнта: зростання органічного трафіку на різних каналах комунікації; підвищення впізнаваності бренду

  Тематика: продаж нерухомості від забудовників

  Послуга: комплексне просування

  Особливості ніші: вузький сегмент цільової аудиторії, геотаргетинг на різні країни

  Результат роботи: збільшення охоплення — понад 72 тис. взаємодій у Facebook та Instagram, 581 новий підписник на каналі у YouTube

   

  Вже понад 12 років компанія ReeRich займається продажем інвестиційної та курортної нерухомості на Північному Кіпрі. Фахівці пропонують своїм клієнтам інвестувати у квартири з високим рівнем прибутковості – до 25% річних. Інші переваги компанії:

  • офіційна реєстрація бізнесу на Північному Кіпрі;
  • наявність понад 400 юридично перевірених об'єктів на Кіпрі вартістю від 55 тис. євро;
  • можливість дистанційно подивитися об'єкти нерухомості, які цікавлять, за допомогою сучасних засобів комунікації (Zoom або WhatsApp);
  • допомога в отриманні ПМП та ВНП.

  Менеджери компанії, які мешкають на Кіпрі та знають про життя на острові буквально все, готові допомогти адаптуватися до умов проживання тут, оформити необхідні документи. Серед окремих напрямів діяльності компанії — допомога в отриманні кредиту на нерухомість на вигідних умовах та укладання безпечної угоди з забудовником.

  Для того щоб залучити вузький сегмент цільової аудиторії, що проживає в Україні, Узбекистані, Таджикистані, Казахстані, Ізраїлі та деяких інших державах, вирішили зайнятися комплексним просуванням різних каналів комунікації. Зокрема, було вибрано SMM-розкрутку акаунтів у соцмережах, просування каналу на YouTube та запуск контекстної реклами для сайту. З цими завданнями представники компанії ReeRich звернулися до нашої агенції.

   

  Цілі та завдання проєкту

  Перед нашою командою поставлено стратегічну мету — розширення числа потенційних клієнтів компанії ReeRich у різних країнах. Цільова аудиторія бренду була однорідною, тому для комплексного впливу обрали різні канали комунікації. Для кожного ми сформулювали конкретні завдання.

  SMM

  Акцент на просуванні в соціальних мережах зроблено з метою точково розповісти про пропозицію компанії зацікавленим особам. Основними завданнями було визначено:

  • отримання цільових лідів через Facebook, Instagram та інші соціальні мережі;
  • підвищення охоплення ЦА;
  • залучення на сайт.

  Досягнення поставленої мети давало можливість у перспективі налагодити тісну взаємодію з потенційними клієнтами.

  YouTube

  Оскільки пропозиція компанії ReeRich про інвестиції в нерухомість на Кіпрі була досить новою для багатьох, потрібно було розповісти детальніше, у т. ч. за допомогою інформаційних роликів. Також залишався актуальним ситуаційний маркетинг, в основі якого — переїзд на Кіпр і переведення грошових активів до цієї країни. Ключові цілі просування через YouTube були такі:

  • збільшення охоплення аудиторії;
  • підвищення впізнаваності бренду.

  PPC-реклама

  У цьому напряму наша команда мала всього 5 місяців до запуску нового сайту, тому вирішила максимально використовувати наявний, вже непогано розкручений вебресурс. Для контекстної реклами визначили основні цілі:

  • отримання максимального охоплення російськомовного населення країн колишнього СНД, Латвії, Ізраїлю, Німеччини;
  • залучення англомовних клієнтів із Європи;
  • запуск кампаній та просування на івриті.

  Вирішення цих завдань вимагало створення різних мовних версій рекламних оголошень, коректного використання налаштувань геотаргетингу.

  Наше рішення щодо роботи в соціальних мережах

  Крок 1. Аудит корпоративних акаунтів компанії у Facebook, Instagram та складання рекомендацій щодо їх ведення

  У роботі SMM-фахівця цей етап досить важливий, оскільки дозволяє зрозуміти стартові позиції клієнта та знайти точки зростання. Серед пропозицій, сформульованих нами в результаті аудиту, основними були такі:

  • для покращення позиціонування бренду — оновити логотип компанії, оформити обкладинку та аватар у фірмових кольорах;
  • з метою підвищення довіри — урізноманітнити тематику та формат публікацій, регулярно публікувати сториз;
  • для «підняття постів», збільшення охоплення та результативності контенту — на сторінці використовувати таргетовану рекламу.

   

  Крок 2. Підготовка до запуску таргетованої реклами.

  Особливістю цього проєкту є орієнтування на аудиторію, яка проживає в різних країнах. Для кращої результативності вирішили протестувати різні оффери в групах ЦА. Це в перспективі допомогло зібрати дані про реакції, оптимізувати налаштування та домогтися зниження ціни за клік.

  На цьому етапі склали медіаплан для просування в регіонах, підготували креативи та оффери. Також зібрали аудиторії, які цікавляться тематиками «Нерухомість», «Інвестиції», «Подорожі», «Бізнес-клас» та ін.

  Крок 3. Аналіз результатів рекламного просування

  Щоб чітко відстежити ефективність таргетованої реклами, ми вибрали основні критерії для контролю. Для мети «Трафік на сайт (конверсії)» контрольним показником було визначено «Кліки за посиланням», для мети «Залучення до публікацій» — «Взаємодія з публікацією».

  Результати проєкту та подальші плани

  Головна мета рекламних кампаній була досягнута: побільшало переходів на сайт. Найкращі результати показало просування в таких країнах:

  Країна

  Кількість переходів на сайт

  Казахстан

  82

  Ізраїль

  40

  Литва + Латвія

  26

  За залученням результати були такими:

  Країна

  Кількість взаємодій

  Ціна за результат

  Ізраїль

  14 014

  0,27 TL

  Казахстан

  58 771

  0,05 TL

   

  Загалом запуск таргетованої реклами допоміг підвищити впізнаваність бренду, знайти нових перспективних клієнтів.

  Наше рішення щодо роботи на YouTube

  У цьому напряму від нас вимагалося залучити якомога більше людей. Для реалізації цього завдання ми виконали такі роботи.

  Крок 1. Аналіз попередніх відеокампаній.

  Наші спеціалісти перевірили результати показів, налаштування, провели аналіз конкурентів. У результаті було ухвалено рішення розширити ГЕО на інші країни, оптимізувати ролики. Крім того, розробили рекомендації щодо тем для відео на основі ситуаційного маркетингу.

  Крок 2. Налаштування та запуск нових рекламних кампаній.

  Наша команда відкоригувала локацію зйомок для відео на YouTube-каналі клієнта, підготувала 30–45-секундні відео для відеокампаній In-Stream. Також були створені нові аудиторні таргетинги та оптимізовані поточні відеокампанії.

  Серед актуальних тем для YouTube-каналу виділені такі:

  • «Еміграція: куди виїхати з країни — Близька Грузія, гостинна Туреччина, розкішний Дубай»;
  • «Як виїхати, коли візи під забороною? Еміграція на Кіпр».

  Теми для Інстрім-відео сформульовані так:

  • «Оффер для тих, хто хоче емігрувати та змінити громадянство»;
  • «Оффер для інвестиції в нерухомість»;
  • «Оффер — комплекс переваг переїзду на Кіпр у сучасних реаліях».

  Результати проєкту

  За 3 місяці, поки тривав проєкт, нам вдалося досягти високих показників охоплення. Усього ролики були показані 982 856 раз. За цей короткий час ми отримали 581 нового підписника завдяки рекламному та органічному просуванню. 483 користувачі позитивно відреагували та поставили позначку «Подобається», а 387 людей переглянули відео вдруге.

  Демографічна картина була такою:

   

  Роботи з налаштування контекстної реклами

  Крок 1. Коригування налаштувань систем вебаналітики та рекламного кабінету

  Фахівцям доводилося враховувати особливості тематичної ніші клієнта. Їм було зрозуміло, що йдеться про високі ставки на рекламне просування, тому цей етап був дуже важливим для оптимізації витрат загалом.

  Крім того, проаналізовані результати попередніх рекламних кампаній та відкориговані такі налаштування:

  • ставки рекламних кампаній;
  • ставки за віком, статтю;
  • ставки за пристроями.

  Також були відключені низькоефективні кампанії, налаштовані цілі та нові аналітики під квізи.

  Крок 2. Збір семантики та налаштування рекламних кампаній для нових аудиторій

  Для виходу на новий ринок у Німеччині було підготовлено ТЗ для фахівців із розробки нового лендингу. Паралельно проведені роботи зі збирання семантичного ядра та складання офферу для рекламних оголошень. Також оцінили частотність запитів та спрогнозували можливий дохід. Отримані дані використовували під час налаштування та запуску кампаній.

  Результати проєкту

  Динаміка результатів свідчить про правильність нашої стратегії.

  Результати

  За лютий

  За травень

  Кількість кліків

  9770

  14 937

  Вартість кліку

  0,44 $

  0,12 $

  Вартість конверсії

  77,63 $

  42,16 $

   

  Ми спостерігали зниження вартості конверсії в 1,8 раза при аналогічному підвищенні охоплення. У подальших планах — поступове збільшення бюджету та оптимізація реклами. Стратегію нерентабельних кампаній плануємо змінити. Тоді ми зможемо здобути більше лідів за оптимальною ціною.

  Коментар експерта

  Основна складність роботи в цій тематичній ніші — «розпорошеність» за територіями та мовами. Це вимагало від наших фахівців із SMM-просування, розкручування в YouTube та контекстної реклами високого рівня експертності.

  У результаті ми змогли допомогти нашому клієнту розширити аудиторію, значно збільшити її залучення. Чітко налаштовані рекламні кампанії в соцмережах та пошуковій системі мали високу віддачу з урахуванням тривалості циклу прийняття рішення в цій тематиці.

  Наш досвід тестування аудиторій та попередній аналіз семантики, особливостей ЦА дозволили досягти зниження вартості показу та ефективності витрачання бюджету.

  У перспективі ми готові продовжувати роботу у висококонкурентній ніші з продажу нерухомості та розширення інвестицій.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом