Поділіться
Зміст

  Щоб розвивати власний бізнес, дуже важливо раціонально застосовувати наявні ресурси. Але скласти правильний план дій іноді набагато важче, ніж його реалізувати. Саме тому попит на консалтингові послуги завжди залишається високим.

  Консалтинг дозволяє застосовувати досвід та знання інших експертів для бізнесу, не наймаючи їх на постійній основі. Таким чином, ви отримуєте цінні рекомендації від професіоналів, а втілюєте їх уже власними силами, що дозволяє значно заощадити бюджет.

  Платні консультації найбільш актуальні для тих сфер, де для навчання та підтвердження знань на практиці потрібні роки. Найяскравіші приклади:

  • управління фінансами,
  • юриспруденція,
  • маркетинг,
  • а також SEO.

  Просто щоб розібратися в основних закономірностях цих ніш, потрібно кілька років інтенсивного навчання на практиці. Отримати статус експерта можуть лише одиниці.

  що таке seo-консалтинг

  Що таке SEO-консалтинг

  Як ви вже, мабуть, здогадалися, SEO-консалтинг – це послуга, яка має на увазі експертні рекомендації для бізнесу у сфері пошукового просування.

  У чому цінність таких рекомендацій? Адже професії оптимізатора не навчають у ВНЗ, а в інтернеті повно чек-листів та рекомендацій щодо SEO у відкритому доступі. Справа в тому, що закономірності SEO дуже швидко змінюються. Знання, здобуті рік тому, можуть бути неактуальними сьогодні. З іншого боку, особливості просування індивідуальні для кожної ніші.

  Тому надати експертні рекомендації щодо SEO може лише постійно практикуючий спеціаліст, який має досвід просування у багатьох нішах. Особливо корисною може бути консультація оптимізатора, який має досвід роботи з проєктами, близькими до вашого.

  Наприклад, порівняємо SEO з юриспруденцією. Юристам також потрібно регулярно актуалізувати знання, адже постійно виходять нові поправки до законодавства. Але суть даних поправок докладно розписана, а зміни пошукових алгоритмів – це система виду «чорна скринька». Про те, як чергове оновлення змінило закономірності ранжування, можна дізнатись лише постфактум. Тому найважливіша частина роботи SEO-фахівця – дослідження видачі та тестування гіпотез практично.

  Що входить у поняття SEO-консалтинг

  Консультації щодо просування у пошуку – це не перелік якихось секретних рекомендацій щодо SEO, відомих лише найдосвідченішим з оптимізаторів. Це сформований план розкрутки ресурсу, що ґрунтується на його індивідуальних особливостях.

  Щоб створити такий план, SEO-фахівець ретельно вивчає особливості самого сайту, його ЦА, а також конкурентів. Саме вміння безпомилково визначати ключові точки зростання інтернет-ресурсів різного типу та тематики робить оптимізатора професіоналом.

  Експертиза сайту

  Експертне дослідження ресурсу (аудит) допоможе виявити основні похибки та недоробки, що уповільнюють просування. Фахівець вивчає:

  • технічну складову – валідність коду, наявність дублів, битих посилань тощо;
  • зручність – навігація та інтерфейс користувача;
  • контент – відповідність загальним стандартам (унікальність, водність тощо), а також релевантність та інформативність;
  • семантичне ядро – повнота СЯ, кластеризація ключів та ефективність їх розподілення по сайту;
  • посилальну масу – динаміка зростання посилань, трастовість сайтів-донорів.

  На основі отриманої інформації оптимізатор формує список першорядних доробок на сайті.

  Персональна консультація з фахівцем з досвідом у вашій ніші

  Обговоріть зі спеціалістом свій проєкт і разом розробіть стратегію вибухового зростання продажів з органічної видачі.

  image

  Формування стратегії просування

  Стратегія розкручування – це довгостроковий план розвитку. Вона ґрунтується на ключових цілях, які ставить перед собою власник ресурсу. Основні види цілей:

  • підвищити кількість продажів або замовлень на сайті;
  • домогтися зростання позицій у ТОП-3 за певними запитами;
  • сформувати постійну залучену ЦА ресурсу;
  • збільшити кількість лідів;
  • створити впізнаваний образ компанії в інтернеті.

  Якщо провести якісний аудит сайту під силу більшості досвідчених оптимізаторів, то створити ефективну стратегію просування можуть тільки професіонали. Дуже важливо передбачити тенденції розвитку вебпроєкту. Для цього потрібно врахувати особливості не тільки просування у пошуку, але й інших маркетингових інструментів, що наводять трафік на сайт.

  seo-аналітика

  SEO-аналітика

  Це пошук найперспективніших шляхів розвитку (точок зростання) для проєкту. Для цього необхідно розуміти індивідуальні особливості просування сайтів у ніші. Аналітика включає SWOT-аналіз бізнесу та конкурентні дослідження.

  SWOT-аналіз дозволяє визначити найвигідніші сценарії розвитку для вашого бізнесу. Його мета – виявити сильні сторони, слабкості, можливості та ризики підприємства.

  Дослідження конкурентів допомагають краще зрозуміти основні правила просування у ніші. Вони дозволяють вивчити досвід просування сайтів, схожих на ваші, та виділити ключові конкурентні переваги вашого ресурсу.

  Складання рекомендацій щодо просування

  Фінальний етап SEO-консультування – підготовка рекомендацій клієнту. Для зручного застосування вони складаються у вигляді поетапного плану розкрутки. Він включає:

  • перелік завдань з базових внутрішніх доопрацювань ресурсу;
  • рекомендації щодо оптимізації контенту, структури та семантики.
  • довгострокову стратегію просування;
  • рекомендації щодо нарощування посилальної маси, що включають критерії вибору доменів, відсоткове співвідношення різних типів посилань та ін.

  Крім цього, консультуючий фахівець проводить кілька особистих зустрічей, дзвінків або відеоконференцій на кожному з етапів. Це дозволяє детальніше обговорити всі особливості розкручування сайту.

  ціна на консультаційні послуги

  Ціна на консультаційні послуги

  Як правило, вартість власних консультацій кожен фахівець призначає самостійно. Тому ціни можуть дуже відрізнятися. У Elit-Web ціна розраховується індивідуально для кожного клієнта. Вона залежить від того, який обсяг даних потрібно вивчити оптимізатору, щоб підготувати працюючі рекомендації.

  На вартість впливає:

  • рівень конкуренції та тематика;
  • тип сайту (інтернет-магазин, інфопортал, корпоративний ресурс тощо);
  • обсяг ресурсу;
  • технічний стан та рівень оптимізації.

  Щоб розрахувати вартість послуг з консультації, ви можете залишити заявку на сайті або зв'язатися з нашими фахівцями.

  Консультант

  Вартість SEO-консультації

  Молодший SEO-фахівець

  Близько $55 за годину

  Керівник SEO

  Близько $85 за годину

  Кому необхідний SEO-консалтинг

  Ця послуга користується найбільшим попитом серед молодих підприємств, які роблять перші кроки у розкрутці сайту. Грамотний консалтинг дозволить максимально ефективно просуватися за умов, коли ресурси на інтернет-маркетинг обмежені.

  кому необхідний seo-консалтинг

  Також професійна SEO-консультація необхідна у таких випадках:

  • у сайту настав період стагнації – з якоїсь причини позиції сайту почали знижуватись;
  • ви тільки розробляєте ресурс – у цьому випадку рекомендації оптимізаторів дозволять створити сайт, підготовлений до пошукового просування;
  • розширення бізнесу – якщо ви плануєте розпочати надавати послуги у нових регіонах/країнах або розпочати роботу з новими сегментами ЦА;
  • SEO не дає результат – ви ведете роботи з оптимізації, але трафік та позиції практично не зростають;
  • сайт потрапив під фільтр – консультація допоможе зняти санкції та прискорити відновлення репутації у пошукових системах.

  SEO-консалтинг – це один із способів підвищити ефективність вашого пошукового просування. Але він підходить лише в тому випадку, якщо у вас у штаті є спеціалісти, здатні виконати всі рекомендації. Якщо ж таких фахівців немає, найкраще звернутися до досвідченого SEO-агентства за послугами з оптимізації, а не лише за рекомендаціями.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
  категорії блогу
  Останні статті
  Скільки коштує реклама в «Інстаграм»
  Іванина Роман
  21 жовтня 2022
  Просування сайтів у Німеччині
  Іванина Роман
  20 жовтня 2022
  Отримайте детальний прорахунок бюджету для ефективного просування вашого сайту