Поділіться
Зміст

  Ефективність роботи сучасного інтернет-магазину безпосередньо залежить від його впізнаваності та позицій у результатах пошукової видачі. Хто знаходиться в топі Google, той отримує більше замовлень. Все просто!

  Але як оптимізувати інтернет-магазин, щоб вивести його в топ?

  • Зберіть і систематизуйте семантичне ядро

  Використовуйте комерційні та некомерційні пошукові запити. Особливу увагу приділіть ключовикам зі словами «купити», «замовити» тощо. Такі запити важливі для залучення «теплої» аудиторії, яка вже націлена на купівлю.

  • Попрацюйте над структурою інтернет-магазину

  Керуйтеся перш за все зручністю для користувача. Віддайте перевагу ієрархічній або деревоподібній структурі. Це найбільш зрозумілі й інтуїтивні для користувача варіанти. Якщо потрібно — додавайте нові сторінки.

  • Оптимізуйте метатеги

  Насамперед пропишіть унікальні Title і Description для кожної сторінки. Уникайте дублів. Намагайтеся, щоб кожен метатег максимально передавав сенс і тематику сторінки, до якої він належить.

  • Налаштуйте картки товарів

  У них має бути максимум основної інформації — опис товару, його характеристики, фотографії, вартість, доступні способи оплати та доставки, оцінки, відгуки тощо.

  • Доопрацюйте функціонал

  Додайте пошук сайтом, фільтри товарів, порівняння позицій. Також обов'язково налаштуйте інтеграцію з різними платіжними системами.

  • Налаштуйте «хлібні крихти»

  Це елемент структури сайту, який допомагає відвідувачу бачити шлях через систему категорій до головної сторінки й тим самим забезпечує зручнішу навігацію. Плюс «хлібні крихти» важливі з погляду ранжування сайту.

  • Додайте оригінальні зображення та тексти

  Графіка та текст — основні складові сторінок інтернет-магазину. Вони повинні бути оригінальними, зрозумілими, корисними для користувача й оптимізованими з погляду SEO та юзабіліті.

  Очевидно, що оптимізація інтернет-магазину — складний і комплексний процес, який неможливо реалізувати за кілька днів. Рекомендуємо виконувати всі перераховані роботи поетапно та підходити до справи комплексно. Для сучасного інтернет-магазину це критично важливо.

   

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом