0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Кейс SEO-просування інтернет-магазину з продажу чохлів для смартфонів

Поділіться
Зміст

  Виведення в топ інтернет-проєкту у вузькій специфічній тематиці — це цілком реально. За час просування онлайн-магазину з продажу чохлів для смартфонів нам вдалося досягти збільшення щоденного пошукового трафіку в 4 рази.

  Загальна інформація з проєкту:

  Тематика компанії: продаж чохлів для смартфонів

  Мета клієнта: збільшити органічний трафік і продажі

  Регіон просування: Україна

  Послуга: SEO-просування

  Особливості проєкту: досить вузька тематика, робота з декількома піддоменами

  Результат роботи: зростання щоденного органічного трафіку в 4 рази

  Інтернет-магазин, з яким ми працювали в цьому проєкті, був одним із лідерів у ніші продажу чохлів для смартфонів. На сайті була представлена величезна колекція виробів на будь-який смак і для різноманітних моделей мобільних телефонів.

  В окремому розділі вебресурсу клієнти мали можливість створити власний дизайн зображення на чохлі за допомогою онлайн-конструктора. Іншими перевагами купівлі в цьому інтернет-магазині є оперативна доставка, допомога в підборі стильного аксесуара, оригінальна якість виробів.

  Компанія виступає як виробником продукції, так і дистриб'ютором. Додатково надає послугу дропшипінгу на індивідуальних умовах.

  Різні напрямки діяльності компанії реалізовувалися на основному сайті, а також за допомогою піддоменів. Перед нами було поставлене завдання з їхнього SEO-просування.

   

  Цілі та стратегічні завдання клієнта

  Крім основного сайту, у нас в роботі були й кілька піддоменів:

  • окремий ресурс під дропшипінг;
  • ресурс, заточений під іменні чохли.

  Перед нами стояло завдання максимально збільшити органічний трафік і продажі клієнта, зайняти провідні позиції за пріоритетними категоріями. Варто враховувати, що ця ніша досить специфічна, потрібно постійно стежити за трендами та новинками, щоб робити акцент на актуальній продукції.

  Отримати високий результат можна було тільки шляхом реалізації комплексної стратегії SEO-просування вебресурсу.

  Наша стратегія

  Нашу роботу ми розпочали з детального аналізу тематичної ніші, виділення унікальності інтернет-проєкту та формування стратегічного плану просування сайту. У нашій роботі були виділені такі ключові напрямки.

  Усунення технічних недоробків

  Для випередження конкурентів було особливо важливо підвищити продуктивність вебресурсу, збільшити його швидкість завантаження, усунути технічні недоробки.

  Збір структури та семантика

  На початку робіт був проведений аналіз поточної структури сайту. Оскільки всі потрібні типи посадкових сторінок на сайті були присутні, було прийняте рішення не розширювати її, а зосередитися на ретельній оптимізації. У цьому проєкті в роботі було близько 2500 посадкових сторінок, число яких постійно збільшувалося, тому що виходили нові моделі телефонів.

  Роботи з зовнішньої оптимізації

  Для підвищення авторитетності інтернет-проєкту й поліпшення ранжування потрібно розробити та впровадити стратегію зовнішньої оптимізації. Для розуміння динаміки нарощування посилальної маси, особливостей, типів майданчиків був запланований детальний аналіз конкурентних майданчиків.

  Наше рішення

  Крок 1. Виконали технічні доопрацювання

  Для успішного SEO-просування на першому етапі підкоригували роботу сайту. Зокрема, було виконане таке:

  • виправили помилки в мікроформаті «хлібних крихт» Breadcrumbs;
  • реалізували мікроформат Product для карток товарів;
  • доопрацювали шаблон сторінки з помилкою 404;
  • внесли правки з юзабіліті (стилізація шрифтів, доопрацювання в картках товарів, кошику, формі зворотного зв'язку, розширення футеру тощо).

  Крім того, значно збільшили швидкість завантаження сайту.

  Крок 2. Зайнялися внутрішньою оптимізацією сторінок

  Крім посадкових сторінок під конкретні моделі телефонів, у цьому проєкті була велика кількість тегованих сторінок. Для їхньої оптимізації ми налаштували коректні шаблони формування метатегів.

  Щодо семантики було прийняте рішення поділити поточну структуру на пріоритети. Запити на першорядні категорії збиралися першою чергою. Далі — менш пріоритетні (наприклад, сторінки з розділу іменних чохлів і виробів з індивідуальним дизайном).

  За весь період роботи ми щомісяця вручну опрацьовували близько 80-100 посадкових сторінок (збір СЯ, оптимізація метаописів, замовлення текстових описів).

  Крок 3. Оновили контент

  На початку робіт ми визначили пріоритети за сторінками та зайнялися оновленням текстових описів товарів. У складанні ТЗ копірайтеру враховувалися обсяг текстів, кількість точних входжень, вживання ключів і, звичайно ж, сенс. Опис має бути грамотно написаним, без зайвої води, допомагати розкривати суть сторінки користувачеві.

  Крок 4. Впровадили стратегію з нарощування посилальної маси

  Нам потрібно було позмагатися у видачі з такими гігантами, як olx.ua, allo.ua, prom.ua. тому грамотна стратегія була важливою для нашого проєкту. Щомісяця проводилися роботи з пошуку якісних донорів для розміщення статей, контентних і крауд-посилань.

  Коментар нашого експерта

  Робота з цим проєктом вимагала від нашої команди чіткості та пунктуальності, оскільки необхідно було поліпшити продуктивність розгорнутого сайту з піддоменами. Загалом нам вдалося досягти запланованих результатів. Динаміка покращення показників була хорошою, але в планах у нас був вихід у топ-1 за основними ключами для пріоритетних моделей. Адже всі ми знаємо, що перші позиції генерують найбільшу кількість трафіку, а відповідно, і прибутку. Для цього ми запропонували попрацювати над поліпшенням поведінкових факторів за допомогою «освіження» дизайну, невеликого перероблення структури для зручності користувачів.

  Результати проєкту

  Впровадження нашої стратегії просування дозволило збільшити органічний трафік сайту в 4 рази — з 700 відвідувачів на добу до 2700.

   

  Також покращилися позиції ключових запитів на пріоритетних сторінках у пошуковій видачі.

   

  Висновки та подальші плани щодо проєкту

  Робота над просуванням цього проєкту показала, що виведення на верхні позиції пошукової видачі вимагало одночасної уваги до внутрішньої та зовнішньої оптимізації. Паралельна робота в цих напрямках дозволила досягти бажаного результату.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом