0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Кейс просування у соціальних мережах послуг адвокатів: успішний кейс компанії ADVA

Поділіться
Зміст

  У цьому проекті ми довели, що у соцмережах можна не лише продавати товари, а й просувати юридичні послуги. Налаштували таргетовану рекламу та розвинули профілі нашого клієнта у Facebook та Instagram. Паралельно працювали над просуванням сайту, розкручуванням мобільного додатку, розвитком сторінок у соцмережах. Домоглися 13639 переходів на сайт, майже 10 тисяч завантажень додатків, 20635 переходів на профіль в Instagram, 28702 позначки «Подобається» на сторінці у Facebook.

  SММ-просування послуг адвокатів

  Загальна інформація щодо проекту:

  Тематика : юридичні послуги, консультації адвоката онлайн

  Мета клієнта : Впізнаваність бренду, залучення передплатників на сторінки, збільшення трафіку на сайт та отримання заявок

  Результат роботи : збільшення кількості переходів на сайт, розвиток акаунтів у Facebook та Instagram

  Послуга : Налагодження таргетованої реклами та ведення соціальних мереж

  Компанія ADVA спеціалізується на наданні юридичної підтримки клієнтам. Її унікальність полягає в тому, що допомога досвідчених адвокатів надається онлайн. Зацікавленим громадянам пропонують вибрати та придбати пакет послуг та одразу отримати консультацію. Серед найпопулярніших пакетних пропозицій:

  • ADVA для бізнесу, що включає допомогу у відкритті своєї справи, роботу зі співробітниками, впровадження касового апарату;
  • АВТОADVA. Це пакетна пропозиція, орієнтована на допомогу власникам транспортних засобів;
  • «Оптимальний», у якому пропонується допомога при складанні документів, усні та письмові консультації.

  Вибрати юридичну послугу можна і у мобільному додатку. Такий підхід до надання правової допомоги є новим на ринку і спрямований на вирішення проблем, що часто зустрічаються, про що важливо було повідомити потенційним клієнтам. З метою просування у соціальних мережах ADVA звернулися до нашої компанії.

  SММ-просування послуг адвокатів

  Основне завдання та цілі проекту

  На момент початку робіт у клієнта було створено публічну сторінку у «Фейсбуку» та профіль в «Інстаграмі». Там було мало передплатників та активності, пости писали самі. Основна стратегічна мета, яку поставили перед нашою командою, полягала в тому, щоб покращити якість контенту та розкрутити сторінки. Це могло збільшити кількість переходів на сайт, збільшити конверсію, сприяти підвищенню впізнаваності бренду та принести додатковий дохід.

  Основне завдання та цілі проекту

  Наші дії

  Наші фахівці зазначали, що продати послугу в соціальних мережах складніше за товар. Для цього потрібно підготувати потенційного клієнта, створити довіру до бренду. Спочатку ми вирішили показати на прикладі, що зараз онлайн можна купувати не лише товари, а й отримати якісну послугу. Для цього постійно проводили короткі безкоштовні консультації у коментарях під рекламою, вели рекламу у блогерів. Загалом усіма методами намагалися показати нашій аудиторії, що отримати послугу в соціальній мережі просто і вигідно — не треба нікуди ходити, чекати в черзі тощо.

  Наші дії

  Крок 1. Оформлення публічної сторінки у «Фейсбуку», профілю в Instagram та наповнення їх інформацією

  Першочерговим завданням було підвищити впізнаваність бренду та зібрати якнайбільше передплатників на сторінках. Для цього наші спеціалісти виконали такі роботи:

  • написали рекомендації щодо фотоконтенту та матеріалів для сторіс у популярних соцмережах;
  • налаштували автовідповіді та вітальне повідомлення;
  • створили дизайнерську обкладинку сторінки у Facebook;
  • оформили "шапку" профілю Instagram;
  • підготували дизайнерські хайлайтс для сторіс Instagram;
  • разом із спеціалістами з візуалізації розробили банери для публікацій.

  Нашою метою було створити максимально живий та креативний профіль, щоб люди повірили у те, що їм можуть реально допомогти онлайн. Для цього всі банери та анімації малювали за допомогою спеціалістів та намагалися витримати єдиний корпоративний стиль.

  Оформлення публічної сторінки у Фейсбуці

  Крок 2. Планування робіт з просування у соцмережах

  Роботу в цьому напрямку ми вирішили розпочати зі створення Mind-карт з бюджетами, аудиторіями та планом робіт із таргетованої реклами. У перспективі це дало нам можливість не прогаяти важливі деталі, чітко сегментувати ЦА і скоригувати ключові повідомлення для різних груп.

  Далі разом із дизайнерами створили рекламні креативи. Наступним завданням було написання текстових офферів з урахуванням поставленої рекламної мети.

  Потім почали розвивати програму та сайт ADVA для залучення цільових клієнтів.

  Планування робіт з просування у соцмережах

  Крок 3. Налаштування таргетованої реклами

  Для початку наші співробітники виконали збір аудиторій у рекламному кабінеті для того, щоб досягти високої результативності. Було вирішено налаштувати рекламу за такими цілями:

  • "Трафік на сайт";
  • "Конверсії на сайті";
  • "Залучення на сторінку";
  • "Трафік на профіль";
  • "Трафік на додаток".

  Використання різних цілей було виправдано у цьому проекті, оскільки різним групам населення була потрібна юридична допомога різного роду, що ми постаралися відобразити в оголошеннях.

  Паралельно разом із клієнтом ми налагодили зворотний зв'язок — швидке реагування на коментарі, повідомлення та запитання на сторінках.

  Через деякий час ми проаналізували аудиторію та її реакції на рекламні оголошення і зайнялися тестуванням нових. Далі предметом нашої уваги став ретаргетинг та Look a like.

  Налаштування таргетованої реклами

  Підбиваючи підсумки активної частини нашого проекту, пов'язаного з налаштуванням таргетованої реклами, ми склали докладні рекомендації щодо подальших робіт із сайтом та додатком для отримання цільових конверсій/установок програми.

  Коментар нашого експерта

  Мені здається, що нам вдалося переконати споживачів у тому, що сьогодні отримати юридичну допомогу просто — потрібно зайти у додаток чи на сайт, сплатити обраний пакет послуг та отримати детальну консультацію для вирішення свого питання. Спочатку стикалися з негативом у коментарях — люди не вірили, що консультацію адвоката можна отримати онлайн, писали, що це розлучення та викачування грошей. Коли ми почали консультувати людей безкоштовно, люди почали писати вдячні відгуки, частіше ставити запитання та захищати нашу компанію. Робота з проектом мені подобається та відрізняється від інших. Завжди рада помічати, як компанія змінюється та розвивається на краще, отримує позитивні відгуки від своїх клієнтів.

  Дробікова Юлія , Strong Middle таргетолог

  Результати проекту

  Налаштовані рекламні кампанії показали високу результативність. Ціна за клік не піднімалася вище за 50 центів, що свідчило про ефективність витрачання бюджету.

  Багато показників сторінок у соціальних мережах зросли, у нашого клієнта стала вищою відвідуваність сайту.

  Результати проекту

  Дані за результатами налаштування реклами, що таргетується, представлені в таблиці.

  Ціль реклами

  Результат (кількість кліків/ переглядів/позначок «Подобається»)

  Ціна за 1 клік/перегляд/позначку «Подобається»

  Трафік на сайт

  13639

  $0,22

  Конверсії на сайті

  874

  $0,57

  Трафік на додаток

  9993

  $0,34

  Залучення на сторінку «Фейсбук»

  28702

  $0,39

  Трафік на профіль «Інстаграм»

  20635

  $0,24

  Висновки та подальші плани щодо проекту

  На даний момент працюємо над розробкою нових категорій сайту, покращенням його зовнішнього вигляду та зручності для користувачів, впровадженням нових послуг, щоб настроювати рекламу безпосередньо на конверсії/покупки. Також продовжуємо розвивати профілі у соціальних мережах, активно ведемо рекламу у блогерів, просуваємо сторінки за допомогою таргету.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом