0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Кейс просування сайту забороненої тематики: Як ми розігнали трафік у 10 разів

Поділіться
Зміст

  Сьогодні у нас кейс з просування послуг еротичного масажу у Лондоні, Великобританія. Не можна сказати, що послуга зовсім заборонена Google, але все ж таки ми зіткнулися з деякими проблемами в процесі роботи. У цьому кейсі ми розповімо, як просували сайт зі специфічною тематикою на закордонний ринок і змогли не лише збільшити трафік у 10 разів, але й вивести сайт на перші позиції пошукової видачі Google за ключовими запитами.

  Кейс із просування послуг еротичного масажу в Лондоні

  Також ускладнює роботу Covid-19. У Великій Британії з початку пандемії практично весь час був суворий карантин, що суттєво позначилося на трафіку всіх сайтів зі сфери послуг.

  Загальна інформація щодо проекту:

  Клієнт : масажний салон

  Регіон : Лондон, Великобританія

  Вік сайту : 3 роки

  Мета клієнта : Підвищити пошуковий трафік та підвищити конверсію

  Тематика компанії : еротичний масаж

  Послуга : Просування сайту на закордонні ринки

  Трафік на старті : 900 осіб на місяць з пошуку

  Особливості ніші : специфічна тематика та наявність серйозних конкурентів

  Реферальні домени : 78 унікальних доменів

  Результат роботи : розігнали трафік з 900 чол. до 8,4 тис. відвідувачів сайту на місяць

  Загальна інформація щодо проекту

  Основна проблема та вимоги клієнта

  Ключовий біль клієнта – застарілий та неоптимізований сайт за наявності великої кількості конкурентів, які приділяють більше уваги просуванню. Внаслідок цього веб-ресурс клієнта погано ранжувався у видачі та отримував недостатньо трафіку. А відсутність потрібної користувачем інформації на сайті призводила до низького показника його конверсійності.

  Виходячи з цього, перед нами стояло завдання: підвищити пошуковий трафік за мінімальних витрат бюджету, збільшити конверсію та допомогти клієнту переробити морально застарілий сайт.

  Нам необхідно було реалізувати складний програмний продукт з великою кількістю нестандартного функціоналу, який буде простим і зрозумілим у використанні, мати високу швидкість завантаження і покаже хороші результати в просуванні.

  Наша стратегія

  Насамперед ми провели комплексний внутрішній аудит сайту, склали перелік технічних помилок. У ході робіт було виявлено основні проблеми ресурсу, позначено основних конкурентів, проведено детальний аналіз структури, семантичного ядра, маси посилань та інших показників. На підставі всього вищепереліченого складено план SEO-просування для проекту:

  1. Технічна оптимізація сайту згідно з поставленими технічними завданнями.
  2. Збір та оптимізація СЯ для перерозподілу ключових запитів відповідно до релевантних сторінок.

  Ми проаналізували нішу, визначили поточні показники сайту та порівняли із сайтами конкурентів. На підставі цих аналізів було ухвалено рішення сконцентруватися на оптимізації структури ресурсу та його посилального профілю. Ну і, звісно, виправити всі технічні помилки сайту.

  виявлені проблеми та слабкі місця сайту клієнта

  Виявлені проблеми та слабкі місця сайту

  Як правило, приймаючи сайт у роботу, ми починаємо з глобального аналізу ніші та конкурентів. Це дозволяє нам розуміти, яка ситуація в ніші в цілому, як виглядають сайти конкурентів, які методи вони використовують, які види посилань і в якій кількості вони їх будують, скільки контенту пишуть, скільки сторінок в індексі і яка у них структура.

  Виявлені проблеми та слабкі місця сайту

  Контент-план сайту

  У ході первинного аналізу ми зрозуміли, що сайт нашого клієнта мала дуже маленьку структуру, недостатню кількість текстів і слабку посилальну масу щодо конкурентів. На сайті було втрачено багато запитів і неопрацьованих сторінок з дівчатами (без опису, без фото). Також були відсутні форми захоплення, а контент не був оптимізований на відміну від конкурентів - тексти дуже короткі, по 100-200 слів проти 700-1000 слів у конкурентів.

  Вивчивши все це та оцінивши точки зростання сайту клієнта, ми сформували наше рішення.

  Наше рішення щодо просування сайту забороненої тематики

  Крок 1. Робота із структурою сайту

  Оцінивши структуру багатьох топових сайтів цієї ніші, ми за допомогою сервісу ahrefs.com переглянули, які станції дають найбільшу кількість трафіку. Ми помітили, що крім сторінок, заточених під високочастотні ключі, великий потік трафіку отримують сумарно вузькопрофільні сторінки (ті, в основу створення яких покладено найнижчі і максимально конкретні запити). Зокрема безліч конкурентів використовували ключі з регіональною прив'язкою під різні райони Лондона.

  Лондон – дуже велике місто, у ньому багато районів, і більшість із них зовсім не маленькі. Логічно, що багато мешканців використовують районну прив'язку у пошукових запитах.

  Що нам дасть залучення районних та інших низькочастотних запитів? Можливість збирати багато трафіку за одразу великою кількістю низькочастотних запитів, у яких конкуренція значно менша, ніж у високочастотних запитів.

  Тут нам допоміг попередній досвід просування сайту ескорт-послуг . Адже ми робили подібне рішення на іншому проекті, збираючи багато трафіку за рахунок НЧ зв'язок ключів містами. Єдина різниця в тому, що тут потрібно було використати вже не міста, а райони.

  Олександр Олександр , SEO Team Lead

  Отже, ми згенерували велику кількість сторінок під кожен район Лондона. Зібрали під кожну сторінку свою семантику. І додали навігацію по них у футер сайту.

  наше рішення щодо просування сайту забороненої тематики

  Потрібно було також врахувати, що послуги клієнта надаються не в усіх районах, відповідно деякі були відкинуті нами на момент формування структури та ядра.

  Ця фішка дозволила нам у перспективі збирати трафік за низькочастотними запитами, який добре конвертувався у задоволених клієнтів.

  Крок 2. Технічні роботи

  Після проведення комплексного аудиту було виявлено низку технічних проблем, які суттєво заважали просуванню сайту. Наші подальші технічні роботи були спрямовані на вирішення цих питань.

  Насамперед ми оптимізували швидкість роботи сайту та мікророзмітку. Потім врахували потреби користувачів з мобільних пристроїв та доопрацювали адаптивність сайту. Після цього прописали всі тексти для картинок, пропрацювали всі заголовки, title і description. Почистили сайт від сміттєвих сторінок, видалили сторінки, які віддавали 4xx та 3xx відповідь серверу, а також оптимізували редиректи.

  технічні роботи

  Що ще важливо – у сайту не був налаштований SSL-сертифікат, а цей фактор суттєво псує рейтинг ресурсу під час ранжування.

  Крок 3. Робота з масою сайту

  Оскільки бюджет клієнта був досить обмежений, то ми використовували різні типи посилань у недорогому сегменті, а саме:

  • PBN (Private Blog Network);
  • недорогі тематичні дроп-домени (працювало непогано, але спочатку);
  • крауд на форумах та у коментарях;
  • каталоги.

  робота з масою сайту

  Незважаючи на дуже обмежений бюджет, ми спрацювали максимально ефективно – розміщували посилання точково та в малій кількості, але ретельно підбирали майданчик та брали якістю.

  Зараз дуже важливо стежити за якістю та кількістю зворотних посилань для сайту. Велика кількість вхідних посилань з авторитетних ресурсів підвищує авторитет сайту, що просувається, в очах пошукових систем і, відповідно, позиції у видачі, від яких безпосередньо залежать продажі.

  У процесі аналізу конкурентів було виявлено, що значну частку посилань, які ведуть такі ресурси, становлять крауд-посилання і переважно посилання з форумів. Цей фактор враховувався і для нашого сайту в ході робіт з оптимізації профілю профілю. Почалося поступове ручне розміщення природних посилань з тематичних форумів або їх гілок, сайтів-відгуків, де відбувалося обговорення подібної тематики. Іншими словами, було проведено роботи з крауд-маркетингу.

  Також в результаті аналізу маси посилань сайтів-конкурентів було визначено, що слід «прокачати» посилальний профіль посиланнями з трастових майданчиків, які, у свою чергу, збільшать «вагу» сайту в цілому і категорій, що просуваються зокрема.

  Складність полягала у тому, що з ресурсу у цій тематиці дуже важко знайти якісних донорів для вічних посилань. Тематика сайту є суто інтимною, а ключові фрази багатьма веб-майстрами сприймаються неприйнятними для використання на майданчиках.

  Проте ретельна робота наших SEO-фахівців та аутрич-менеджера дала свої плоди. Посилальний профіль сайту почав активно зростати, позитивно впливаючи на рейтинг домену, його позиції в пошуковій видачі та реферальний трафік.

  Оптимізація профілю посилання

  Аналіз посилальної маси сайту

  Проект був цікавий, і складність полягала у його тематиці. Наприклад, були проблеми з додаванням до Google Business. Але, використавши свій досвід і якусь хитрість, нам удалося вирішити і цю проблему: ми провели маніпуляції з адресою та зміною номера телефону, і все запрацювало.

  Олександр Олександр , SEO Team Lead

  Результати проекту з SEO сайту еротичного масажу

  Завдяки всім виконаним роботам з оптимізації та щомісячної роботи з просування, сайт на піку отримав близько 9000 людей з пошуку на місяць. До початку проекту їх було лише трохи більше 900 осіб.

  Також у результаті виконаної роботи з SEO-оптимізації сайту було досягнуто запланованого результату, а саме – підняття позицій у топ 10 і вище за середньочастотними та високочастотними запитами для пріоритетних категорій сайту.

  Підняття позицій у топ 10 і вище

  Піковий трафік клієнта на старті робіт та на пікових точках:

  результати проекту з SEO сайту еротичного масажу

  Враховуючи такий маленький бюджет на просування та таких сильних конкурентів, результатом клієнт залишився задоволеним. І ми продовжуємо працювати над цим проектом досі.

  Звичайно, навесні 2020 р. з настанням жорсткого карантину в Лондоні і, як наслідок, падінням попиту на цю послугу трафік сайту суттєво просів. Але ми продовжуємо роботи з його просування та утримуємо трафік на рівні 4–5 тисяч відвідувачів на місяць. Основні роботи, що проводяться зараз, це:

  • актуалізація семантики;
  • підключення додаткових джерел трафіку;
  • робота над збільшенням конверсії.
  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
  категорії блогу
  Останні статті
  Скільки коштує реклама в «Інстаграм»
  Іванина Роман
  21 жовтня 2022
  Просування сайтів у Німеччині
  Іванина Роман
  20 жовтня 2022
  У вас проект у цій ніші і ви хочете таких самих результатів?