0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Як правильно налаштувати рекламу в Інстаграмі. Проста інструкція до дії

Поділіться
Зміст

  Соцмережі, по суті, сформували сучасний світ. Вони створили принципи суспільної репутації, дали можливість людям з невеликими бюджетами просувати свої послуги і таланти.

  Інстаграм, якому вже 12 років, на сьогоднішній день є сьомим за відвідуваністю сайтом у світі. У 2021 році мережа показала особливо велике зростання і стала четвертою за популярністю соціальною платформою. Ці факти — прямі докази того, наскільки цінною є присутність в Інстаграм для вашого бізнесу.

  Реклама Інстаграм

  Чому реклама в Інстаграм є невід'ємною частиною вашої маркетингової стратегії? Причин декілька:

  1. Соцмережу відвідує близько 500 млн активних користувачів на день. Це говорить про велику популярність Instagram і величезну аудиторію.
  2. Візуальний контент має переваги. Вся суть Instagram — гарна історія через картинку та інтерактивний контент. А, як відомо, сьогодні такий тип інформації люди сприймають найкраще.
  3. Хештеги допомагають просувати та знаходити аудиторію. Вони стали невід'ємною частиною Instagram. Ідеально поєднують величезну аудиторію через загальний досвід та інтереси.
  4. Є широкі рекламні можливості. Рекламу в Instagram можна запускати зокрема через платформу Facebook Ads Manager. Одночасний запуск ваших рекламних кампаній на обох платформах є унікальною перевагою.
  5. Instagram простий у використанні. Бізнес-профіль створюється та підтримується так само, як і звичайний профіль користувача.

  Великий охоплення та відмінний відгук

  Користувачі Instagram – це дуже активна та максимально залучена аудиторія. Тому реалізувати успішну рекламу на цій платформі не так і складно. Люди тут уже готові робити покупки. Але знати основні нюанси все ж таки важливо, так що давайте в них розберемося.

  Що стоїть за визначенням «реклама в Інстаграм»?

  Користувачі Instagram бачать рекламу у своїх стрічках та історіях, тобто там же, де вони дивляться контент, опублікований акаунтами, на які підписані, і пов'язаний з хештегами, що їх цікавлять.

  Рекламні публікації схожі на звичайні, але завжди містять позначку «реклама», а також мають більше функцій: посилання, кнопки і т. д.

  Як виглядає інстаграм-реклама і де вона показується

  На що працює реклама в соцмережі Інстаграм:

  1. Підвищення впізнаваності бренду. Якщо ви створюєте новий бізнес, Інстаграм – чудовий спосіб зібрати свою цільову аудиторію. Якщо ваш бізнес вже якийсь час існує, Instagram — це можливість більше розповісти про свій бренд, товар чи послугу, стати ближче до клієнта. Спочатку постарайтеся не зосереджуватись на кількості продажів. Попрацюйте над тим, щоб люди знали, хто ви, що пропонуєте.
  2. Великі охоплення. Завдяки можливостям таргетингу Instagram з його мільярдною базою користувачів є однією з найкращих соціальних мереж для охоплення вашої цільової аудиторії. Якщо ви ще не зовсім точно визначили, хто є вашою ЦА, не поспішайте, використовуйте дані, які ви отримуєте від кожного оголошення, щоб на основі результатів зробити наступне оголошення кращим.
  3. Красива самопрезентація. Інстаграм – це розкішна можливість розповісти про себе за допомогою привабливої картинки. Хороша історія, фото чи відео в Instagram переконують краще, ніж тисяча слів. Надихайте свою аудиторію!
  4. Продажі. Успішно продавати в Інстаграм може навіть той, хто не має сайту. В Інстаграм реклама дає можливість вести прямий продаж. Для малого бізнесу це найдоступніший і найпростіший спосіб просувати свій продукт. Особливо якщо є те, що можна гарно подати: кондитерські вироби, одяг, взуття, продукція дизайн-бюро, фотосалонів та ін.

  Відгук від реклами в Instagram, якщо правильно її налаштувати та запустити, у 50–60 разів вищий, ніж у Facebook. Через простоту інтерфейсу та акцент на візуальний контент платформа в десятки разів ефективніша.

  Види реклами в Інстаграмі з прикладами

  Рекламувати товари та послуги в Instagram можна за допомогою:

  • органічної реклами;
  • таргетованої реклами;
  • реклами в інфлюенсерів;
  • реклами, купленої на біржі

  Кожен бізнес або бренд починає просування в Instagram зі збільшенням своєї аудиторії. Регулярне створення цікавого контенту – те, без чого не отримати підписників на свій профіль. По суті, кожна сторінка починає з органічної реклами і займається нею завжди.

  Звичайно, ви очікуєте, що результати вашого просування в Інстаграм постійно покращуватимуться. До того ж у вас з'являються додаткові цілі. Очікування від вашого облікового запису зростають. Тоді вам слід ефективніше використовувати рекламні інструменти соцмережі.

  Читайте також

  Просування в Instagram

  Таргетована реклама в Instagram

  Йдеться про оголошення, розраховані на конкретну аудиторію, їх покази налаштовані відповідним чином. Для таргетованої реклами в Інстаграм ви відбираєте користувачів за статтю, віком, місцезнаходженням, інтересами та іншими параметрами. Ваша рекламна публікація демонструється ним.

  Така реклама платна. Просування контенту можна запустити зі свого власного Інстаграм-акаунта або з прив'язаного рекламного кабінету Facebook.

  Таргетована реклама у Instagram

  Як створювати публікації для таргетованої реклами? Ви можете просувати свої опубліковані раніше пости або створювати нові публікації у Facebook Ads Manager.

  Якщо якесь з ваших вже існуючих оголошень отримує високу залученість, можна легко перетворити його на пост, що просувається, за допомогою налаштувань у самому профілі. Таким чином, воно буде додано до стрічки людей, які ще не підписані на вас, але є вашими потенційними клієнтами.

  У Facebook Ads Manager набагато більше налаштувань, щоб краще сегментувати аудиторію. Є доступ до детальної статистики та аналітики, щоб покращувати результати.

  Отже, таргетована реклама має чимало переваг: гнучкі налаштування, швидкий запуск, детальна статистика.

  Реклама у блогерів та лідерів думок

  Користувачі виявляють більше лояльності до людей, яким вони довіряють, яких сприймають як своїх друзів. А ось із просто красивою картинкою вже складніше. Вона останнім часом викликає «банерну сліпоту» в онлайн-аудиторії.

  Блогер не просто показує рекламу. Він рекомендує продукт своєї аудиторії, і це дуже впливає на результати рекламного повідомлення.

  Реклама у блогерів та лідерів думок

  Реклама у блогерів може працювати на різні цілі:

  • розширення аудиторії;
  • підвищення впізнаваності та лояльності до бренду;
  • інформування про акції;
  • приведення нових клієнтів.

  Основні формати співпраці рекламодавця та блогера: пост у стрічці, Stories, амбасадорство.

  Пошук лідерів думок для рекламодавця – це відповідальна робота. Потрібно багато часу на те, щоб домовитись з інфлюенсером, погодити з ним матеріал, отримати звітність. Але в той же час цей тип реклами в інстаграмі дуже популярний, так як зазвичай він дуже добре працює.

  Наші професіонали покажуть Вам, як заробляти у Instagram

  Адреса сайту

  Реклама через інстаграм-біржу

  Біржі — це майданчики, де покупці знаходять продавців рекламних площ. Покупці — це ті, хто хоче просувати свій товар/послугу або власний профіль в Instagram. Продавці продають рекламні місця.

  По суті, це платформа-посередник між блогерами та рекламодавцями.

  Реклама через інстаграм-біржу

  Для покупців реклами біржа дуже корисна:

  1. Можна відстежувати статистику за своїм обліковим записом та рекламними креативами, щоб визначати ефективність купленого місця на біржі.
  2. Можна використовувати інструмент пошуку. Серед тисяч PR-майданчиків без проблем вийде знайти потрібну.
  3. Можливе отримання гарантії виконання замовлення. Але ефективність рекламної кампанії залежить від розуміння вами своєї цільової аудиторії та вдало обраного рекламного місця.

  Ось кілька популярних інстаграм-бірж: Epicstars, Labelup, Plibber, Storiesgain, Adstamer, Socialjet та ін.

  Слід також сказати про комісію, яку беруть біржі і з рекламодавців, і з замовників реклами. Але витрати цілком окупаються, незалежно від того, блогер ви чи замовник.

  Читайте також

  Як знайти цільову аудиторію в Instagram?

  Вимоги до реклами у Instagram

  Перед публікацією рекламний матеріал проходить модерацію на відповідність до правил мережі. За часом це приблизно одна доба.

  Що перевіряє система? Налаштування таргетингу, текст, зображення, посадкову сторінку.

  Усі вимоги до форматів – в офіційному посібнику Facebook. На сайті соціальної мережі також можна переглянути, які допустимі максимальні розміри тексту, картинок, відео.

  Під час підготовки рекламних публікацій важливо правильно спрогнозувати реакцію цільової аудиторії. Для цього слід вивчити її поведінку та переваги. Якщо самотужки вам зробити це складно, можете скористатися онлайн-сервісом Popsters.ru. З його допомогою аналізуйте дані як із власних пабликів, так і конкурентів, визначтеся з активністю, найвигіднішими часовими діапазонами для публікацій, оцінюйте контент.

  Способи налаштування таргетованої реклами в Інстаграмі

  Налаштування таргетингу в Instagram доступні з бізнес-аккаунта — перейдіть на нього в налаштуваннях своєї сторінки.

  Є два варіанти запуску таргетованої реклами в Instagram:

  • з Інстаграм-профілю;
  • з Facebook ADS Manager.

  Так, запускати рекламу постів, що вже опубліковані в обліковому записі, набагато простіше. Під кожним є функція «Просувати публікацію», ви визначаєте кілька параметрів — і реклама в Інстаграмі готова. Такий варіант цілком підійде, якщо у вас мало часу, ви новачок або вам потрібні охоплення для конкретних оголошень.

  Набагато більше можливостей ви отримуєте, коли створюєте оголошення у менеджері реклами Фейсбук. Там ви можете більш детально виставити налаштування таргетингу, в тому числі просувати сайт, лендінг, тобто будь-який зовнішній ресурс.

  Коли приєднали свій Інстаграм-аккаунт до облікового запису у Facebook, наступний крок — вибір рекламного кабінету. Тут два варіанти: Business Manager або Ads Manager. Бізнес-менеджер є більш функціональним. Там є можливість працювати з кількома аккаунтами, пікселями, аудиторіями, вимагати та надавати доступ до цього всього іншим компаніям.

  Далі розберемо способи, як налаштувати рекламу в Instagram.

  Як налаштувати рекламу в Інстаграмі через профіль

  Запуск реклами через профіль — простий і швидкий процес, хоч і можливостей у такому разі менше. Це ідеальний спосіб рекламуватись, якщо у вас поки що невеликі охоплення, і ви хочете зрозуміти, хто ваша основна аудиторія, які у неї запити та вподобання.

  Якщо ви запускаєте рекламу зі свого облікового запису з програми Instagram, то зробити це зможете тільки з бізнес-акаунта.

  Налаштування таргетованої реклами через профіль Instagram

  Переключення профілю Інстаграм на бізнес-аккаунт

  Бізнес-профіль — це комерційний розділ в Instagram, який є можливість прив'язати до акаунту компанії в Фейсбуці.

  Щоб перейти на бізнес-профіль, відкрийте в «Налаштуваннях» розділ «Акаунт», виберіть «Переключитися на професійний акаунт». Далі вам потрібно вибрати категорію: «Автор» чи «Бізнес». Якщо ви зібралися розвивати власний бренд або стати блогером, то використовуйте перший варіант. Якщо пропонуватимете послуги чи товар — то другий.

  Публікація постів та Stories для просування

  Щоб запустити в рекламу якусь із своїх публікацій, переконайтеся, що вона відповідає всім вимогам Інстаграма. Клацніть по кнопці «Просувати», виберіть мету реклами та працюйте з налаштуваннями.

  Рекламу в Stories можна запустити одразу у додатку: публікуємо історію, відкриваємо її, у правому нижньому кутку вибираємо «Ще» та «Просувати».

  Таргетовану рекламу в Instagram Stories запускаємо так само, тільки при виборі плейсментів потрібно прибрати значення «Стрічка».

  Не забувайте про особливості платформи. Якщо ви хочете зробити свій контент інформативним, то краще, якщо він буде максимально простим, навіть веселим. Перевірений спосіб знайти зв'язок зі своєю аудиторією у соціальних мережах — спілкуватися з нею невимушено.

  Визначення мети рекламної кампанії

  Налаштування реклами Instagram передбачає три типи цілей:

  1. Збільшити кількість відвідувань профілю.
  2. Збільшити відвідуваність сайту.
  3. Збільшити кількість повідомлень та звернень.

  Поставити мету рекламної кампанії

  Щоб допомогти собі визначитися з метою, перейдіть по кнопці «Просувати» під своєю публікацією та виберіть пункт «Дізнайтеся, як вибрати ціль».

  Налаштування Instagram реклами за типами оголошень

  Налаштування реклами в instagram відрізняється можливістю дуже точно вибрати свою ЦА, якій демонструватимуться ваші рекламні оголошення.

  Який тип оголошення в Instagram ви можете вибрати:

  • реклама у Stories;
  • фотореклама;
  • відеореклама;
  • реклама з кільцевою галереєю;
  • реклама з добіркою;
  • реклама у розділі «Цікаве».

  Вивчайте статистику, стежте за конверсією та ROI своїх рекламованих публікацій, щоб розуміти, який тип оголошень працює найкраще.

  Вибір цільової аудиторії

  ЦА – це група користувачів, зацікавлених у вашому реченні. Всі вони можуть стати реальними клієнтами і забезпечать вам окупність рекламних витрат.

  Як визначити свою ЦА? Складіть портрет свого клієнта, знайшовши відповіді на такі питання: якої він статі та віку? Звідки він? Яке у нього хобі? Доповнюйте цей портрет, вивчайте результати своїх рекламних кампаній та запити користувачів.

  Настроюючи аудиторію під час запуску рекламного поста, ви зіткнетеся з вибором: автоматично сформувати аудиторію для реклами, довірившись внутрішнім алгоритмам Інстаграма, або створити її вручну, самостійно вибравши налаштування.

  Звичайно, доцільніше самостійно визначити аудиторію для показів. Тоді ваші шанси на цільові дії від користувачів будуть вищими.

  Визначити цільову аудиторію

  Налаштування бюджету та графіка рекламної кампанії

  Ви маєте вибрати добовий бюджет, валюту, а також вказати термін дії.

  Коли ви змінюєте налаштування, загальний бюджет вашої РК та прогнозоване охоплення аудиторії будуть розраховані автоматично.

  Налаштувати бюджет та тривалість рекламної кампанії

  Попередній перегляд рекламних матеріалів

  Стрілка «Далі» поведе вас на вкладку з переглядом та вибором способу оплати. Будь ласка, перевірте всю інформацію щодо вашого рекламного оголошення.

  Подивитися, як виглядатиме ваше оголошення

  Проходження модерації

  Переконайтеся, що з вашим оголошенням все гаразд, і натисніть «Створити акцію». Креатив піде на модерацію, де пробуде від однієї години до двох днів.

  Збір статистики та базової аналітики

  Метрики результативності реклами в Instagram будуть доступні після початку показу оголошень. У своєму бізнес-профілі знайдіть кнопку «Подивитися статистику» та відстежуйте такі основні метрики:

  1. Охоплення. Дані про кількість унікальних користувачів, які переглянули вашу публікацію, допоможуть вам зрозуміти, в яку суму обійшовся один унікальний показ вашої реклами. Зіставивши цей показник з іншими метриками, ви зробите висновок, чи вигідним виявилося співробітництво.
  2. Покази. Показник допоможе розрахувати коефіцієнт клікабельності вашого оголошення. Від нього залежить, наприклад, скільки ви заплатите за рекламу по CPM.
  3. Кліки. Показують, чи цікаво користувачам ваше рекламне оголошення, скільки людей перейшло за кнопками чи посиланнями на ньому.
  4. Цільові дії. Параметр покаже, скільки користувачів потрібним вам чином взаємодіяло з вашою рекламною публікацією.

  Завжди рахуйте ROI. Це коефіцієнт рентабельності ваших вкладень. Розрахувавши його, побачите, чи окупилася реклама в Інстаграмі. Вкладені інвестиції будуть вважатися покритими, а співробітництво можна назвати вигідним, якщо ROI становитиме понад 100%.

  Відстежувати ефективність націлення в Instagram

  Як запустити рекламу в Інстаграм через профіль Facebook

  Повноцінне налаштування реклами Instagram можливе лише після підключення бізнес-профілю до рекламного кабінету Facebook.

  Реклама в Instagram через Facebook відкриває доступ до багатьох можливостей: ретаргетинг, динамічні креативи, глибока аналітика.

  Як працює реклама в Інстаграмі? Вона таргетована, тобто ви підбираєте ЦА за набором характеристик, а Інстаграм саме таким користувачам показує вашу рекламу. Тому перш ніж запустити рекламне оголошення, ви повинні добре знати свою аудиторію та попрацювати з налаштуваннями.

  Підготовка рекламної кампанії

  Перед публікацією першого рекламного посту добре опрацюйте стратегію та ключові нюанси, на яких ґрунтуватиметься ваша РК:

  • Розрахуйте рекламний бюджет
  • Сума витрат на залучених користувачів не повинна перевищувати маржу.
  • Розробіть формат контенту

  Інстаграм передбачає кілька типів контенту, і він може стати рекламним. Тестуйте різні креативи та за результатами визначайте найбільш успішний варіант. Вимоги до рекламних форматів є в офіційному посібнику Facebook.

  Налаштування рекламного кабінету

  Створіть Інстаграм-акаунт та прив'яжіть його до Business Manager. Для роботи через кабінет Ads Manager вам потрібні права адміністратора Facebook-сторінки, до якої прив'язаний обліковий запис.

  Як запустити рекламу в Інстаграм через Ads Manager

  Зайдіть на свою фейсбук-сторінку. Знайдіть у правому верхньому кутку кнопку у вигляді перевернутого трикутника, натисніть її та перейдіть до розділу «Створити рекламу».

  Як налаштувати рекламу в Instagram через Facebook Ads Manager

  Визначте мету рекламної кампанії

  Вибір мети важливий, оскільки він задає логіку алгоритмів показу реклами. Цілі визначені категоріями «Впізнаваність» (якщо ви плануєте розповісти про свій продукт), «Розгляд» (ви хочете, щоб користувач провзаємодіяв з рекламним оголошенням), «Конверсії» (ви очікуєте певної дії від користувача, що побачив вашу рекламу).

  Виберіть мету рекламної кампанії

  Налаштуйте бюджет та графік показів

  У нижній частині ви можете уточнити один із варіантів оптимізації РК. Спліт-тест дає можливість запустити відразу кілька оголошень та оцінити ефективність кожного з них. Оптимізація бюджету потрібна для того, щоб розподіляти гроші днями та різними оголошеннями в межах однієї рекламної кампанії.

  Вкажіть бюджет та графік демонстрації реклами

  підказки допоможуть зорієнтуватися та виконати все правильно

  Налаштування цільової аудиторії

  Аудиторію вибирайте з урахуванням того, куди буде направлено ваш трафік: на сайт, додаток і т. д. Краще вручну налаштувати цей таргет, виходячи з нюансів своєї ЦА. Згрупувати цільових користувачів можна за віком, статтю, географією, інтересами та іншими параметрами.

  Налаштуйте аудиторію

  Зрозуміло, що до цього етапу у вас вже має бути готовий портрет вашої ЦА.

  опрацюйте портрет цільової аудиторії

  Вибір місць розміщення (плейсментів)

  Визначтеся з плейсментами — майданчиками, де ви хочете показувати свою рекламу. Якщо вам потрібен лише Instagram, приберіть позначки з усіх інших. Крім того, визначтеся, це стрічка або Stories в Інстаграм (або обидва варіанти).

  Виберіть розташування

  Створіть рекламне оголошення

  Вказівка бюджету та графіка показу

  Найкраще запускати РК в Інстаграмі не менше ніж на три дні, щоб алгоритми мали час на вивчення вашої аудиторії. Бюджет теж краще виставляти не найменший, щоб отримати хоч якесь охоплення.

  Підготовка рекламного оголошення

  Визначтеся з форматом рекламного оголошення: одне зображення чи відео, кільцева галерея, добірка. Для додавання картинок та відео є розділ «Медіаоб'єкти». Ще вам потрібно буде вказати тип посилання для оголошення, написати текст, додати url сайту та ін.

  Усі вимоги до файлів є в кабінеті налаштувань.

  Намагайтеся не рекламувати абсолютно аналогічні креативи у стрічці та в Stories. Ви можете побачити, як буде показано ваше оголошення, натиснувши «Попередній перегляд просування». Кнопкою «Створити акцію» ви відправите свою публікацію на модерацію.

  Оплата та запуск реклами через Інстаграм

  У процесі налаштування рекламної кампанії ви вибираєте, за яку дію користувача відбуватиметься списання бюджетних коштів. Ви можете платити за покази, натискання на посилання, перегляди цільових сторінок.

  Щоб сплачувати свої РК, внесіть потрібні дані картки або облікового запису PayPal, перейдіть в «Оплату», вкажіть країну та платіжні реквізити.

  Вартість реклами в Інстаграм

  Чим більш конкурентна галузь, чим більше брендів бореться за увагу вашої аудиторії, тим більше ви платитимете. Таргетована реклама в Інстаграмі може досягати 3,5 долара за клік.

  Вартість реклами в Instagram відрізняється. На ціни впливають зокрема налаштування РК у Facebook. Наприклад, ціни за клік будуть відрізнятися для різних вікових груп.

  Важко сказати, скільки вам коштуватиме реклама у блогера, оскільки вивести якусь середню цифру проблематично. Слід більше орієнтуватись на правильність вибору. Вдалий підбір інфлюенсеру дасть вам максимально «підігріту» аудиторію, готову купувати.

  Пам'ятайте, що всі витрати на рекламу в Instagram слід розглядати з точки зору конверсії та позитивного ROI.

  Що ще важливо знати про рекламу у блогерів

  Починати співпрацю з блогером в Instagram потрібно з дослідження його аудиторії та статистики. Можете запросити цікаві для вас дані. Наприклад, статистику з охоплень і показів. Це потрібно ще й для того, щоб оцінити запропоновану ціну, зрозуміти, чи виправдає вона результати роботи.

  Переконайтеся, що аудиторія є активною. Окрім аналізу самої сторінки блогера, можна скористатися сервісом Socialblade.com, який показує графік приросту підписників. Якщо лінія стрибкоподібна, можливо, були накрутки підписників.

  Як замовити Instagram рекламу у блогерів та інфлюенсерів

  Рекламою у більшості великих інфлюенсерів зазвичай займається менеджер. Як правило, контакти для зв'язку вказані в біо.

  Іноді умови співпраці розміщені у вкладці «Актуальні історії» під назвою «Реклама» або PR. Там буде вся актуальна інформація щодо розміщення: ціна, як і куди подавати заявку.

  Буває, що потрібні додаткові дані. Тоді напишіть у директ, особливо якщо блогер з невеликою аудиторією, початківець. У такому разі обговорити співпрацю через директ — цілком нормальна тактика.

  Де знайти блогерів для реклами

  Найпростіше почати шукати прямо в Instagram. Згадайте, хто є лідером думок із вашої сфери, спробуйте пробити когось по хештегах.

  Ось кілька способів, як знайти інфлюенсера:

  1. Шукати по хештегам чи геотегам.
  2. Подивитись на Інстаграм-біржах.
  3. Підібрати за допомогою телеграм-ботів.

  Ви повинні знати портрет своєї цільової аудиторії, щоб оцінювати підписників на пабліки блогерів за критерієм відповідності. Якщо ви бачите, що достатній відсоток аудиторії є вашими потенційними клієнтами, переходьте до оцінки наступних критеріїв. Проаналізуйте аудиторію блогера. Крім розміру та активності, важливо ще те, наскільки вона потрапляє у портрет вашої ЦА. Перевірте залучення. Вона не повинна бути меншою за 8–10%. Проаналізуйте, наскільки це можливо, кількість та якість реклами на сторінці.

  Купуйте рекламу у кількох блогерів та порівнюйте результати.

  Скільки коштує реклама у блогерів

  Ситуація з рекламою у блогерів в Instagram поки що залишається досить хаотичною. Середня ціна не сформована, і навіть правила розміщення у кожного свої.

  Хоча результати розміщення у інфлюенсера спрогнозувати складно, така реклама може дати більше цільових дій за нижчою ціною, ніж вам довелося б витратити на таргетовану.

  Ціна посту чи сторіс залежить від популярності інфлюенсера, формату співробітництва, кількості реклами в блозі. Вона варіюється від кількох сотень до десятків тисяч доларів.

  Як аналізувати ефективність реклами у блогерів в Інстаграмі

  Щоб за результатами співпраці відстежити ефективність рекламної інтеграції з блогером, заздалегідь підготуйтеся:

  1. Ваша мета – підвищити продажі? Зробіть так, щоб нові підписники мали мотивацію щось у вас купити. Наприклад, запропонуйте невелику знижку. Нехай блогер про це повідомить свою аудиторію. Використовуйте унікальний промокод, щоб відстежити покупців.
  2. Бажаєте отримати відвідувачів на сайт? Тоді використовуйте UTM-мітки. Перевірте, щоб посилання вели на потрібну сторінку. Якщо ведете покупців на форму замовлення, то проконтролюйте, чи все працює так, як треба.
  3. Слідкуйте за реакцією аудиторії на рекламне оголошення. Не пускайте справи на самоплив, особливо у перші дні. Постійно моніторьте, відповідайте у коментарях.
  4. Обов'язково враховуйте показник рентабельності інвестицій – ROI. Якщо, купуючи рекламу у блогера, ви задіяли промокод або UTM-мітки, то використовуйте дані від них для підрахунку рентабельності.

  Важливо також не забути на етапі, коли погоджуєте умови співпраці з блогером, домовитися з ним про надання скріншотів статистики облікового запису після публікації реклами.

  FAQ

  Що таке реклама в Інстаграмі?

  Інстаграм — чудовий майданчик для пошуку клієнтів. Реклама на цій популярній платформі – доступ до величезної аудиторії (більше мільярда активних користувачів на місяць) та можливість здійснювати прямі продажі.

  Рекламу в Інстаграм ви можете запускати прямо з власного акаунту, з рекламного кабінету в Фейсбук, замовляти її у блогерів, просуватися бартером, пабліками, займатися взаємопіаром, маслайкінгом і масфолловінгом. Ви можете робити це за гроші та безкоштовно.

  Платна реклама — дієвий маркетинговий інструмент в Інстаграм, що доповнює всі зусилля, які бренди прикладають, створюючи контент для стрічки і сторіз.

  Щоб ефективно планувати рекламні кампанії та мати доступ до статистики та аналітики, вам потрібно відкрити бізнес-аккаунт в Instagram.

  Що таке таргетована реклама в Інстаграмі?

  Таргетована реклама — просування рекламного повідомлення, покази якого ви запускаєте на свою цільову аудиторію. Це офіційна реклама в Instagram. Вона платна, купуєте ви її у Facebook.

  Така реклама дає можливість охопити свою потенційну аудиторію, за винятком людського фактору, оскільки залежить вона виключно від обраних вами налаштувань. Щоб не помилитися з цим, дайте відповідь собі на запитання: який результат хочеться отримати від рекламної кампанії, куди перенаправлятиметься інтернет-аудиторія з реклами.

  Щоб запустити таргетовану рекламу, зовсім не обов'язково мати аккаунт в Instagram. У своєму рекламному повідомленні ви можете відправляти користувачів на сайт, лендінг, форму заявки тощо.

  Скільки коштує реклама в Інстаграмі?

  Реклама в Instagram має порівняно невелику ціну, тому що тут превалює мобільний трафік, а він дешевший.

  Дані 2021 показують такі цифри: за клік в Instagram ви в середньому заплатите від 0,4 до 1 долара. Враховуються будь-які кліки за оголошенням, у тому числі реакції, коментарі, лайки.

  Що формує вартість реклами в Інстаграм:

  1. Ціль рекламної кампанії.
  2. Розмір аудиторії.
  3. Ваш рекламний бюджет.
  4. Показник CTR.

  Важливо оптимізувати витрати на рекламу. Якщо ви розраховуєте на широку аудиторію, спочатку спробуйте менш дорогі кампанії, щоб заявити ЦА про свій бренд. Попрацюйте над залученням. Можливо, правильніше вести відвідувачів на свій вебресурс. Якщо у вас є недорогий продукт, то імпульсивні покупки в Instagram можуть бути успішними.

  Як замовити рекламу в Інстаграмі?

  Замовити рекламу в Інстаграмі можливо двох типів: таргетована і у блогера.

  Таргетовану рекламу ефективніше запускати з Facebook Ads Manager. Там ви зможете вибрати ключові налаштування, сегментувати аудиторію та детально вивчати статистику.

  Якщо вам краще рекламуватись у блогерів, займіться пошуком, протестуйте кількох інфлюенсерів. Не забувайте відстежувати та порівнювати результати.

  Пам'ятайте, що будь-яка реклама в Instagram починається з вивчення цільової аудиторії. А супроводжується вона постійним відстеженням результатів будь-якої співпраці та будь-якої рекламної кампанії.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом