Поділіться
Зміст

  Незважаючи на активний розвиток інтернет-маркетингу та появу нових інструментів, перевірені залишаються «на плаву». Зокрема, до них належить Landing Page. Лендінги – це сторінки, які продають конкретний товар чи послугу. Причому пропозиція актуальна тут і зараз. Користувачеві залишається лише зробити потрібну дію: підписатися на розсилку, замовити продукт, зателефонувати і т. д. Але основне наше завдання – залучити цього відвідувача. А для цього потрібно знати, як написати текст для лендингу, який зможе зацікавити користувача та «конвертувати» його у реального клієнта.

  розглянемо практичну покрокову схему створення статті, що продає

  Розглянемо практичну покрокову схему створення статті, що продає

  З чого почати

  Перш за все, вам потрібно зрозуміти, чому так важливий текст для лендінгу. Цю статтю відвідувач бачить відразу після переходу з контекстної реклами, пошукової системи, соціальної мережі або емейл-розсилки. Тому вона повинна відповідати низці критеріїв:

  • спонукати до дій після прочитання;
  • викликати інтерес у поточних та потенційних клієнтів;
  • бути зрозумілою.

  Якщо стаття не попадає хоча б під одну умову, вона буде провальною. Тому важливо зробити все для написання дійсно корисного, цікавого та продає матеріалу, використовуючи наступні прийоми.

  Замовити контентне наповнення для Вашого лендінгу

  Адреса сайту

  Заголовок та підзаголовки

  Користувач одразу звертає увагу на заголовок тексту. Саме він впливає на рішення про прочитання статті. Заголовок повинен чіпляти, приваблювати та повністю відповідати на основне питання – що пропонується та яка вигода для клієнта.

  Є багато хороших формул для складання заголовків, наприклад:

  • (Якість продукту + СЕО-фраза), створений для (перевага покупця) - практична посудомийна машина, створена для вашого відпочинку;
  • (зниження болю/проблем клієнта) (несподіваним шляхом) – позбавте себе зайвих витрат, коли вирушаєте на шопінг.

  Підзаголовок також важливий. Він повинен конкретизувати вашу пропозицію та спонукати ознайомитися з текстом до кінця.

  цінна пропозиція

  Цінна пропозиція

  Відвідувач Landing Page повинен розуміти всю вигоду та користь для себе. Причому важливо подати інформацію адекватно, щоб це не виглядало відвертою брехнею. При складанні пропозиції дайте відповідь на такі питання:

  • чи приваблива для читача вигода;
  • чим відрізняється оффер від конкурентів;
  • хто ЦА;
  • що акцентує на вигоді.

  Намагайтеся викладати оффер простою та доступною мовою. Не згадуйте зайвих деталей, які можуть відвертати увагу від головного. Розкажіть, для кого ваш продукт та чим він корисний.

  Стиль тексту

  Найкраще спілкуватися з читачем просто, без канцеляризмів та хитромудрих фраз. Можна додати креативності, проте й тут не можна захоплюватися. Головне у тексті для лендінгу – заклик до дії, але без надмірних перебільшень та недостовірної інформації. Перед написанням статті копірайтер має відповісти на такі запитання:

  • асоціюється чи текст із діалогом;
  • чи є особисті займенники та чи потрібні вони;
  • чи не втратив текст красу після прочитання вголос;
  • чи відсутні терміни чи неправильні вживання слів.

  Намагайтеся тестувати різні варіанти, щоб отримати ефективний та цікавий продажник.

  Конкретика та факти

  Для лендінга не підходить текст, викладений у вигляді історії. У першому блоці має відображатися унікальність пропозиції.

  Читачі також не люблять розлогих фраз. Вони не дають жодної інформації. Надайте відвідувачам сайту конкретні факти про продукцію, послугу або вашу компанію. Краще робити це у другому блоці тексту.

  основні переваги

  Хороший текст для лендингу, що продає, переконує читача в тому, що продукт вирішить його проблему. Тому в третьому блоці статті розкажіть про всі достоїнства пропозиції. До того ж робіть це коротко і чітко, найкраще списком. Читачі часто пробігають очима структурою тексту і вихоплюють основну суть. А списки переваг помітно виділяються на тлі великих абзаців.

  В ідеалі потрібно розповідати про переваги від використання продукту/послуги, а не про технічні характеристики товару. Але в деяких випадках вони відображають переваги пропозиції.

  принципи написання тексту

  Принципи написання тексту

  Стаття Landing Page повинна складатися з декількох блоків. При написанні використовуйте дієслова наказового способу і звертайтеся до читача. Але не викладайте у наказному тоні, оскільки це може відштовхнути. Намагайтеся виявляти повагу до потенційного клієнта, проте не перестарайтеся з люб'язністю. Це виглядає надмірно награно і неприродно.

  У роботі з текстом обов'язково використовуйте:

  1. Списки. Більшість користувачів відразу закривають сторінки зі нудними полотнами. Використовуйте списки для створення зручної та зрозумілої структури. Для досягнення максимального ефекту застосовуйте різні іконки для маркування, відстежуйте довжину пропозицій, задіяйте блоки.
  2. Зображення із підписами. Візуальний контент має великий вплив на продаж. Але враховуйте, що читачі ще звертають увагу на підписи. Вони мають закликати до дій, пояснювати суть ілюстрації та виділяти її цінність.

  Багато хто до кінця не розуміє сенсу фрази «заклик до дії». Про що просити і яким способом? Найкраще складати такі пропозиції, які викличуть позитивні емоції та пояснять вирішення проблеми потенційного клієнта. Після прочитання він захоче натиснути кнопку замовлення або залишити свої контакти. Таким чином, завдання тексту буде виконано, і користувач практично стане вашим клієнтом.

  При написанні статті Landing Page пам'ятайте, що кожен продажник унікальний. Але при цьому він має допомагати у досягненні основної мети, а не просто прикрашати сайт. Намагайтеся відповідально підходити до написання текстів та розуміти потреби цільової аудиторії. Ще краще – замовляти статті у професіоналів, які досконально розуміються на своїй справі.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом