0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Кейс із просування одного з найбільших інтернет-магазинів Мед-Сервіс

23 березня 2021
7960
125
Поділіться
Зміст

  Представляємо вашій увазі кейс, в якому ми зуміли збільшити кількість транзакцій сайтом на 77%, і вивести в топ-10 79% семантичного ядра і допомогти одному з лідерів у сфері продажу медичних товарів зі зростанням кількості замовлень.

  Назва компанії : Мед-Сервіс

  Мета клієнта : збільшення конверсій із сайту

  Реєстрація домену : грудень 2015

  Послуга : SEO-просування сайту

  Тематика компанії : інтернет-аптека

  Особливості ніші : медична тематика

  Регіон : вся Україна

  Результати роботи : коефіцієнт транзакцій з пошуку зріс у 2 рази, кількість транзакцій сайтом — на 77%

  основні проблеми клієнта

  Основні проблеми клієнта

  По-перше, ми виявили низку проблем щодо технічної частини. По-друге, «Мед-Сервіс» мав дуже слабкий посилальний профіль, порівняно з конкурентами. По-третє, органічний пошук — основне джерело трафіку у ніші, проте значна частина переходів на сайт припадала на інформаційні статті. А вони самі по собі досить слабко конвертуються у продаж.

  Наша стратегія

  наша стратегія

  Грунтуючись на виявлених недоробках сайту, ми провели додатковий аудит та інші заходи:

  1. Технічний аудит - ретельна перевірка сайту на предмет технічних помилок, відповідності офіційним та неофіційним вимогам пошукових систем.
  2. Аудит посилальної маси - комплекс робіт з перевірки якості посилань, що ведуть на сайт, а також аналіз неякісних і спамних лінків.
  3. Розробка стратегії маси посилань. Це цілий комплекс заходів. Вони спрямовані на нарощування маси посилань і засновані на ряді факторів: кількість і якість контенту, конкурентоспроможність, специфіка семантичного ядра та ін.
  4. Юзабіліті аудит сайту — виявлення проблем архітектури, функціоналу, інтерфейсу та контенту, які негативно впливають на конверсію.

   юзабіліті аудит сайту

  5. Складання семантичного ядра — збирання та систематизація релевантних ключових слів та фраз, які надалі використовуватимуться у створенні оптимізованого контенту для залучення органічного трафіку.
  6. Внесення та оптимізація контенту на посадкові сторінки . Тут мається на увазі створення нового контенту з нуля. Якщо можливо, виконується оптимізація існуючого.

  Це лише узагальнений перелік заходів, які ми провели для просування сайту «Мед-Сервіс». До того ж під час аудиту ми виявили ще кілька проблем, які потребують вирішення.

  Виявлені проблеми та слабкі місця «Мед-Сервісу»

  У ході багаторівневого аудиту сайту ми виявили декілька нових проблем, які не були виявлені під час первинного аналізу:

  1. Серйозні недоробки з технічної частини : проблеми з адаптивністю, повільне завантаження сторінок, дублювання контенту, доступність ряду сторінок з кількох URL тощо.
  2. Помітне відставання від конкурентів за кількістю доменів, що посилаються, і дійсно слабка зовнішня посилальна маса.
  3. Погана оптимізація як сторінок категорій, і товарів, що вимагало серйозного доопрацювання.

  виявлені проблеми та слабкі місця

  В даному випадку не можна було концентруватися лише на якійсь одній проблемі. Була потрібна комплексна робота з усіх напрямків.

  Наші дії

  Спираючись на результати аудиту, ми виробили план дій із чотирьох кроків, покликаних підвищити позиції сайту в пошуковій видачі, збільшити конверсію, покращити user experience та знизити кількість відмов:

  Крок 1. Комплексне вирішення технічних проблем

  Насамперед ми підготували програмістам технічне завдання на доопрацювання сайту. Головне завдання – усунути проблеми, які потенційно негативно впливають на індексацію. Через дійсно серйозні технічні недоробки (багато з них виявлялися вже на етапі реалізації техзавдання) деякі з заходів все ще в процесі реалізації. Однак нам вдалося уникнути просадок по трафіку та утримувати позиції, незважаючи на незалежні від нас форс-мажорні обставини. Роботи у цьому напрямі тривають.

  комплексне вирішення технічних проблем

  Крок 2. Оптимізація мета-тегів та контенту на сайті

  Щоб збільшити та зміцнити позиції сайту «Мед-Сервіс» у пошуковій видачі, ми сконцентрувалися на оптимізації мета-тегів та контенту, спираючись на підготовлену раніше семантику. Насамперед наголосили на найбільш пріоритетних і перспективних сторінках, після чого переключилися на менш значущі.

  оптимізація мета-тегів та контенту на сайті

  Крок 3. Розробка та реалізація стратегії нарощування маси посилань

  Провівши перехресний аналіз посилальних профілів конкурентів і вивчивши їх динаміку приросту за кількістю доменів, ми розробили свою стратегію. В її основу лягло нарощування маси посилань з трастових сайтів, тематичних майданчиків та форумів.

  розробка та реалізація стратегії нарощування посилальної маси

  Крок 4. Доопрацювання юзабіліті сайту, комерційних факторів ранжування та EAT-факторів

  У 2020 році Google впровадив кілька важливих апдейтів основного алгоритму ранжування - May 2020 Core Update та December 2020 Core Update. Вони суттєво вплинули на результати видачі та сильно торкнулися саме медичної тематики. Тому ми розробили ще одне технічне завдання на доопрацювання юзабіліті сайту, комерційних факторів та факторів EAT з урахуванням нових алгоритмів. Робота у цьому напрямі триває.

  доопрацювання юзабіліті сайту, комерційних факторів ранжування

  Коментар нашого експерта

  Проект із просування сайту «Мед-Сервіс» справді дуже перспективний. У нас є всі шанси посунути усталених прямих лідерів у цій галузі та зробити «Мед-Сервіс» одним із перших. Нам уже вдалося досягти зростання транзакцій та органічного трафіку, ми провели зовнішню та внутрішню оптимізацію. Тепер перед нами стоїть нове завдання: запровадити низку ідей, спрямованих на подальше збільшення цільового органічного трафіку та кількості заявок

  Артур Каспаров , SEO optimizer

  Результати проекту

  Щоб об'єктивно оцінити ефективність виконаної роботи, звернемося до статистики. У січні 2020 року, коли ми тільки-но почали роботу над просуванням «Мед-Сервісу», в Аналітиці було зареєстровано X транзакції з пошуку.

  результати проекту

  Позитивна динаміка почала простежуватися вже у червні 2020 р. +56% транзакцій. А в січні 2021 р. показник збільшився ще на 20% . Тобто ми бачимо зростання більш ніж удвічі. При цьому загальна кількість транзакцій сайтом зросла на 71%.

  зростання більш ніж удвічі

  Звісно, перспективи зростання ще є, і дуже великі. Це залишається нашим пріоритетом.

  Висновки та подальші плани щодо проекту

  На поточному етапі співробітництва неможливо робити остаточні висновки. Ми продовжуємо працювати над внутрішньою та зовнішньою оптимізацією сайту «Мед-Сервіс», займаємося розширенням його структури, створенням нових посадкових сторінок (для препаратів), працюємо над оформленням та оптимізацією сторінок з товарами.

  Кейс "Мед-Сервісу" дуже показовий. Це об'єктивний доказ, що навіть серйозні проблеми щодо технічної частини та погана оптимізація ресурсу – вирішувані проблеми. Вони потребують комплексного підходу.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
  категорії блогу
  Останні статті
  Скільки коштує реклама в «Інстаграм»
  Іванина Роман
  21 жовтня 2022
  Просування сайтів у Німеччині
  Іванина Роман
  20 жовтня 2022
  У вас проект у цій ніші і ви хочете таких самих результатів?