Поділіться
Зміст

  Виведення сайту в ТОП за позиціями у тематичній ніші з продажу дверей та супутніх товарів було успішним. Нашій команді вдалося досягти збільшення відвідуваності інтернет-магазину в 2 рази та приросту кількості ключових запитів у ТОП-3 Google.

  Загальна інформація щодо проєкту:

  Тематика компанії: продаж міжкімнатних та вхідних дверей

  Мета клієнта: за 6 місяців зайняти топові позиції за високо- та середньочастотними запитами

  Регіон просування: Україна, м. Київ та Дніпро

  Послуга: SEO-просування

  Особливості проєкту: просування сайту у вузькій тематичній ніші

  Результат роботи: збільшення трафіку на сайт у 2 рази, приріст ключів у ТОП-3 та в ТОП-10 Google на 11% та 23% відповідно

   

  В інтернет-магазині дверей, з яким ми працювали у цьому проєкті, були представлені різноманітні моделі вхідних та міжкімнатних дверей. Покупець мав можливість вибрати виріб з базовими або покращеними технічними характеристиками практично будь-якого способу монтажу.

  Співпраця з відомими виробниками дозволяла нашим клієнтам запропонувати продукцію високої якості за прийнятними цінами. Окрім дверей, в інтернет-магазині можна було придбати супутні товари — фурнітуру для встановлення дверних конструкцій.

  Одна з особливостей цієї компанії була в тому, що покупцеві пропонували додаткові послуги — ремонт дверей, замір дверних отворів, встановлення конструкції.

  Перед нами була поставлена ​​мета — SEO-просування сайту та виведення його в ТОП за основними ключами.

   

  Цілі та стратегічні завдання клієнта

  Серед основних цілей, які були поставлені перед нами клієнтом, були:

  • внутрішня оптимізація вебресурсу;
  • редизайн сайту та наповнення його унікальним контентом;
  • виведення в ТОП за високо- та середньочастотними запитами за пів року роботи.

  Наша стратегія

  Аналіз конкурентів та формування внутрішньої стратегії оптимізації сайту

  Дослідження тематичної ніші показало, що сайт нашого клієнта мав застарілий дизайн, і на ньому було дуже мало контенту. Для того щоб зайняти верхні позиції в пошуковій видачі та успішно конкурувати на ринку, потрібно приділити увагу цим напрямкам. Серед робіт із внутрішньої оптимізації було заплановано:

  • усунення технічних недоліків;
  • редизайн інтернет-магазину;
  • збирання розширеного семантичного ядра;
  • створення нового контенту;
  • додавання метатегів, налаштування перелінкування та інші роботи.

  Зовнішня оптимізація

  Для виведення сайту в ТОП видачі потрібно підвищити авторитетність вебресурсу за рахунок збільшення посилального профілю сайту. Покращення цього параметра вплине на ранжування сайту в пошукових системах.

  Наше рішення

  Крок 1. Опрацювали семантичне ядро ​​сайту

  З урахуванням характеру діяльності компанії та отриманих аналітичних даних було сформовано та розширено структуру сайту. Наші спеціалісти додали близько 100 нових категорій.

  Після цього було сформовано семантичне ядро ​​(СЯ), запити збиралися з різних джерел: Google AdWords, пошукові підказки, загальна видимість сайту, фрази конкурентів. Ключові запити були розподілені за смисловими групами, для кожного запиту було призначено релевантну посадкову сторінку.

  Крок 2. Наповнили контентом сторінки сайту

  На основі порівняльного дослідження сайтів конкурентів у ТОП-10 було визначено оптимальну кількість ключових запитів для сторінки, їх густину та загальний обсяг тексту для однієї сторінки. Далі було підготовлено технічне завдання копірайтерам для написання оптимізованих текстів на сторінки, що просуваються. У кожен текст додавали 1-2 тематичні фотографії, зроблені замовником.

  Крок 3. Поліпшили технічний стан вебресурсу

  У процесі виконання цього етапу було виявлено слабкі сторони проєкту та сформовано завдання для програмістів. Далі налаштували редиректи, сформували robots.txt та sitemap.xml.

  Окрім виправлення технічних недоліків, попрацювали над розподілом ваги на сайті, розробили схему перелінкування, після чого її впровадили на сайт.

  Крок 4. Виконали зовнішню оптимізацію проєкту

  Наші спеціалісти здійснили аудит посилального профілю, підготували список релевантних доменів-донорів. Далі були відібрані запити, що просуваються, визначено оптимальний темп нарощування посилальної маси. Також закупили трастові посилання на тематичних майданчиках, що надало зростання позиціям і трафіку.

   

  Коментар нашого експерта

  Під час роботи з сайтом наголошувалося на закупівлі трастових посилань на тематичних майданчиках, якими користується цільова аудиторія, також активно займалися крауд-маркетингом. Окремо проводили внутрішні роботи на сайті — опрацювання чіткої структури, створення візуально привабливого образу проєкту. Все це дозволило залучити нових користувачів до інтернет-магазину та досягти приросту за позиціями і трафіком.

  Результати проєкту

  Після всього комплексу активно проведених робіт та редизайну досягли позитивної динаміки зростання позицій уже через 3 місяці роботи над проєктом.

   

  Зазначалася позитивна динаміка зростання кількості запитів у ТОП.

   

  На старті проєкту

  Через 6 місяців роботи

  Запитів у ТОП по Google (Київ)

   

   

  ТОП-3

  25 (2%)

  108 (10%) разом +8%

  ТОП-10

  79 (7%)

  307 (29%) разом +22%

  ТОП-30

  241 (21%)

  722 (68%) разом +47%

  Запитів у ТОП по Google (Дніпро)

   

   

  ТОП-3

  25 (2%)

  137 (13%) разом +11%

  ТОП-10

  77 (7%)

  323 (30%) разом +23%

  ТОП-30

  240 (21%)

  728 (68%) разом +47 %

  Трафік на сайт за 3 місяці нашої роботи збільшився майже вдвічі. У період новорічних свят трафік знизився, але вже з лютого продовжив зростати.

   

  Посилальна маса також показала високу динаміку зростання.

   

  Висновки та подальші плани щодо проєкту

  Чітко спланована робота з внутрішньої та зовнішньої оптимізації сайту дозволила досягти підвищення показників видимості проєкту в пошукових системах, збільшення трафіку, покращення посилального профілю вебресурсу.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом