Поділіться
Зміст

  Завдання SEO-просування сайту компанії «Домінанта» стало для нашої команди тестом рівня авторитетності та готовності працювати із солідними клієнтами. Співпраця виявилася продуктивною. За 9 місяців покращилася видимість сайту у пошукових системах. Кількість переходів із пошуку зросла в 2,2 рази.

  SEO-просування сайту компанії Домінанта

  Загальна інформація щодо проекту:

  Назва компанії : ТОВ « Домінанта »

  Мета клієнта : зайняти лідируючу позицію в ніші

  Реєстрація домену : 2004

  Послуга : SEO-просування

  Тематика компанії : лідер України з постачання надійного маркувального обладнання

  Особливості ніші : необхідна висока експертиза для контенту

  Регіон просування : Україна

  Результат роботи : 36% ключів увійшли до топ-10 (більше 1 000 запитів)

  Компанія «Домінанта» надає весь спектр промислового обладнання та витратних матеріалів для маркування, етикетування, відстеження продукції та комплексних промислових рішень виробництва компаній Domino, Intrex, Herma, Theodorou, Optimak. Сервісна служба забезпечує повний пакет послуг з пуско-налагодження, гарантійного, сервісного, технічного обслуговування та навчання персоналу.

  Серед клієнтів цієї компанії є провідні підприємства харчової, фармацевтичної промисловостей, виробники косметики та засобів гігієни, тютюнових виробів, автозапчастин, електроніки, кабелів, труб, профілів, будівельних товарів, а також деревообробної сфери.

  Основний напрямок діяльності компанії - постачання, інноваційного та технологічного промислового обладнання, яке дозволяє маркувати найрізноманітніші товари. Домінанта гарантує своїм клієнтам планове сервісне обслуговування, цілодобову техпідтримку, віддалений моніторинг, навчання персоналу, оновлення програмного забезпечення.

  Тут стежать за інноваціями у сфері маркування, пропонують комплексні рішення для захисту продукції від підробок, заміни принтера на ремонт, надають послугу оренди обладнання на взаємовигідних умовах. З нових розробок — системи технічного зору та можливість відстеження всього логістичного ланцюжка. Великий досвід роботи дозволяє запропонувати кожному клієнту індивідуальний підхід, створити комфортні умови для довгострокового співробітництва.

  Для підвищення ефективності роботи офіційного веб-ресурсу та просування бізнесу в інтернеті компанія «Домінанта» звернулася до нас. Розвиток комерційного проекту у В2В-сфері вимагав від нашої команди особливої компетентності та ретельності. При цьому було поставлено завдання - вивести сайт у топ за ключовими запитами.

  Загальна інформація щодо проекту

  Основне завдання клієнта

  На самому початку роботи ми зіткнулися з тим, що веб-ресурс нашого клієнта займав не надто високі позиції в пошуковій видачі, у нього практично була відсутня посилальна маса. Головною причиною цього була зміна URL та майже повна переіндексація сайту. Тому роботи із SEO-оптимізації доводилося починати фактично з нуля. Крім усунення технічних недоробок, потрібно було створити контент для нових сторінок, зайнятися посилальним просуванням, виконати інші завдання оптимізації.

  Наші плани щодо розвитку ресурсу клієнта

  Наша команда чудово розуміла, що розкручування корпоративного сайту в сегменті В2В суттєво відрізняється від розвитку ресурсів, спрямованих на іншу ЦА. Але у нас був досвід просування В2В-порталів, тому ми точно знали, що нам належить робити.

  Щоб бізнес зміг успішно розвиватися і масштабуватися, потрібно, щоб сайт був джерелом корисної інформації. І ще один важливий нюанс потрібно враховувати в нашій роботі. Подібні ресурси не призначені для масових користувачів, на них приходять особи, які приймають рішення у бізнесі: власники компаній, провідні менеджери, керівники відділів. У зв'язку з цим вимоги до структури, наповнення та функціонування корпоративних сайтів завжди дуже високі.

  Наші плани щодо розвитку ресурсу клієнта

  Виконавши комплексний аналіз конкурентів, наші спеціалісти визначили стратегічні напрями розвитку проекту.

  Опрацювання структури сайту та створення нових посадкових сторінок

  Для просування пошуку необхідно, щоб веб-ресурс мав зрозумілу структуру. Також це важливо для зручності користувачів. Перед фахівцями було поставлено завдання – опрацювати структуру сайту, створити нові посадкові сторінки, наповнити їх якісним оптимізованим контентом.

  Складання семантичного ядра

  У роботі над проектом клієнта це стало одним із важливих напрямків. З одного боку, ці базові фрази мають відображати інтереси потенційних покупців. Чим вони різноманітніші і точніші, тим ширше охоплення користувачів інтернету. З іншого боку, потрібно було працювати з корпоративним сайтом, орієнтованим на специфічну професійну аудиторію. Тому потрібно було скласти максимально широкий перелік ключових запитів.

  Розробка стратегії нарощування маси посилань

  Щоб виконати поставлене завдання – вивести сайт у топ пошукової видачі, необхідно було приділити увагу опрацюванню цього напряму. За допомогою точного лінк-білдингу можна підняти рейтингові позиції ресурсу, забезпечити стабільний приплив користувачів. Тому було поставлено ще одне стратегічне завдання – зовнішня оптимізація.

  Розробка стратегії нарощування маси посилань

  Виявлені питання ресурсу клієнта

  Починаючи роботу над проектом, наші фахівці провели комплексний аудит і виявили наступні технічні питання, які вимагали якнайшвидшого усунення:

  • дублі сторінок;
  • товари, що повторюються, які були представлені в різних категоріях;
  • дублювання сторінок з маркуванням для продукту та для короба;
  • помилки у карті сайту;
  • відсутність мета-описів на сторінках підкатегорій та неможливість їх внести автоматично.

  Одне з найголовніших виявлених питань – практично повна відсутність працюючих зовнішніх посилань на проект. Це пояснювалося перекладом на нову URL-адресу і вимагало корекції.

  Наше рішення

  Крок 1. Зібрали та розширили семантичне ядро сайту

  Внутрішню оптимізацію проекту нашого клієнта ми розпочали з опрацювання цього напряму. Було підібрано найбільш підходящі ключові слова, які відповідали тематиці сайту. У роботі враховувалося:

  • виходячи з яких запитів ведуть пошукове просування конкуренти;
  • яка частотність та ефективність відібраних ключів;
  • як розподіляються запити на сторінках.

  Далі ключові фрази були розподілені сторінками, складено ТЗ для копірайтерів для написання текстів.

  У процесі роботи суттєво оновлено текстовий контент на сайті.

  Крок 2. Провели технічну оптимізацію

  Після сканування сайту та визначення його слабких місць технічні фахівці виконали такі роботи:

  • усунули помилку 500 на сторінках;
  • прописали метатеги на сторінках української версії;
  • виправили помилки у файлі Sitemap.

  Крім того, перевірили ресурс на наявність проблем безпеки, швидкості завантаження, адаптації мобільної версії сайту. Помилок виявлено не було.

  Крок 3. Поліпшили профіль посилання

  Оскільки після переіндексації та переходу на новий URL проект нашого клієнта практично втратив масу посилань, діяти в цьому напрямі потрібно активно, але акуратно.

  Для посилання на просування відібрали трастові майданчики, головними критеріями відбору яких були:

  • вік домену та відсоток індексації сторінок сайту-донора у пошукових системах;
  • наявність/відсутність фільтрів пошукових систем;
  • загальна кількість вихідних посилань з усього сайту (як із головної, так і з внутрішніх сторінок);
  • відсутність «спаму» та показники відвідуваності майданчика.

  У пріоритеті були ресурси-донори, які найбільше відповідали тематиці сайту.

  Поліпшили профіль посилання

  Коментар нашого експерта

  Робота над проектом компанії, яка веде свій бізнес у сегменті В2В, була складною, але цікавою. Акцент довелося робити на опрацювання середньо- та низькочастотних запитів. У створенні контенту було наголошено на інформативність і компетентність. Щоб утримати напрацьовані позиції, доводилося регулярно оновлювати семантичне ядро та підбирати нові ключі.

  Марина Коломоєць , акаунт-менеджер проекту

  Результати проекту

  Системна робота над проектом дала свої результати. Лише за перший місяць загальна кількість візитів та переглядів зросла у 1,37 раза. Далі ці показники продовжували динамічно зростати. Загалом за 8 місяців SEO-просування сумарна кількість переходів із пошуку збільшилась у 2,2 рази.

  Якщо на старті роботи над проектом у топ-10 у Google знаходився 201 ключовий запит із сайту нашого клієнта, то через 9 місяців це число досягло 847. Наприклад, у топ-3 потрапили такі ключі: «замовити маркування на картонній упаковці медичних препаратів», замовити друк на медичних препаратах, замовити друк на кабелі. Всього до топ-3 Google увійшло 28% запитів, до топ-10 — 36%, до топ-30 — 45%.

  Висновки та подальші плани щодо проекту

  Робота над просуванням корпоративного сайту компанії «Домінанта», яка орієнтована на сегмент В2В, стала перевіркою високого рівня компетентності та авторитетності нашої команди. Із поставленими завданнями ми успішно впоралися. Співпраця з клієнтом продовжується. Виконуються роботи у напрямку крауд-маркетингу, готуються нові статті, ведуться переговори з вебмайстрами майданчиків-донорів щодо публікацій. У перспективі заплановано виділення нового пріоритету семантичного ядра та підготовку контенту з урахуванням цього.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом