Поділіться
Зміст

  На сьогодні частка інтернет-продажів становить 17,5% від усієї роздрібної торгівлі у світі. А вже у 2023 році вона, за прогнозами фахівців, може досягти 22%. Тому очевидно, що підхід до онлайн-продажів сьогодні повинен бути особливо ретельним і комплексним. Зокрема, коли ми говоримо про оптимізацію карток товарів.

  Цей чекліст якраз і покликаний допомогти вам ефективно та правильно працювати з товарними картками.

  • Зробіть свої картки товарів продавальними

  Проведіть SEO-оптимізацію, використовуйте заголовки рівнів H1 й H2, додавайте ключові слова, налаштовуйте перелінкування та мікророзмітку. Попрацюйте над UX-дизайном сторінки й використовуйте унікальний продавальний текстовий контент.

  • Передайте цінність товару

  Продемонструйте цінність саме вашої пропозиції. Це може бути більш доступна вартість, безплатна доставка, кешбек, знижка на наступну купівлю тощо. Головне — щоб ваш товар виглядав виграшно в порівнянні з аналогічними пропозиціями ваших конкурентів.

  • Підкресліть переваги

  Постарайтеся коротко та містко перерахувати всі головні переваги вашої пропозиції: Офіційна гарантія від виробника, кредит без відсотків, доставка власної кур'єрською службою, інше.

  • Використовуйте тригери

  Тригери — це елементи картки товару, які мотивують потенційного покупця оформити замовлення. Це може бути що завгодно — таймер зі спеціальною ціною, обмежена в часі пропозиція безплатної доставки, додаткова знижка на купівлю товарів суміжної категорії, інше.

  Також не забувайте про оригінальне оформлення. Попри те, що картки товарів у більшості інтернет-магазинів мають дуже схожу структуру, це не привід сліпо копіювати чужі рішення. Використовуйте фірмові кольори, оригінальні шрифти, працюйте з наповненням, експериментуйте з дизайном. Тільки так можна створити дійсно унікальні та впізнавані картки товарів, які сподобаються вашим клієнтам.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом