0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Як очолити рейтинг SEO компаній та залишатися в топі: ексклюзивний досвід компанії Elit-Web

01 червня 2021
2259
17
Поділіться
Зміст

  Ми, команда Elit-Web, не втомлюємося пишатися результатами, що досягаються рік за роком. За останні кілька років ми змогли не тільки зміцнитись у топ-5 SEO-студій в українському IT-секторі, але й упевнено утримувати перший рядок на порталі «IT рейтинг UA» з 2019 року.

  Ми довго до цього йшли, і шлях далеко не завжди був простим. Але зараз, посівши високі позиції, ми нарешті готові розповісти, як формується рейтинг SEO компаній України, що потрібно, щоб опинитися в топі, які чинники справді важливі у формуванні списку лідерів, а найголовніше — кому буде корисний рейтинг у принципі. Впевнені, наш досвід виявиться корисним для багатьох із вас!

  Навіщо існує рейтинг SEO компаній

  Навіщо існує рейтинг SEO компаній

  Рейтинг SEO компаній – це не просто спосіб продемонструвати свої успіхи у сфері SEO-просування. Він виконує одночасно два основні завдання:

  1. Допомога потенційним клієнтам у пошуку найкращих фахівців у галузі.
  2. Стимул самим студіям розвиватися, ставати краще та обходити інші СЕО компанії.

  Від наявності подібних рейтингів виграють усі. Головне — вибирати об'єктивні, точні і такі, які враховують параметри, що вас цікавлять.

  Популярні SEO рейтинги України та країн СНД

  Популярні SEO рейтинги України та країн СНД

  Для наочності пропонуємо розглянути кілька найвідоміших та репрезентативних SEO-рейтингів, а також їх основні принципи оцінки агенцій та компаній:

  1. IT рейтинг України — один із найбільших та найавторитетніших IT-порталів на території країни, де можна побачити показники популярності веб-студій, SEO-компаній, Digital-агентств тощо. У платформи власна методологія та складна формула розрахунку загального балу рейтингу, яка враховує практично все — від віку домену та портфоліо до позитивних та негативних відгуків клієнтів.

   IT рейтинг України

  2. Рейтинг Рунету – ще один великий майданчик, який оцінює SEO компанії за низкою параметрів та формує рейтинг у всьому RU-сегменті. При його складанні враховуються ціни послуг компанії, кількість проектів та відгуків, динаміка розвитку щодо попереднього року та інше.

   Рейтинг Рунету

  3. SEO News - щорічний SEO рейтинг, який проводиться ось уже понад 10 років поспіль. Важлива відмінна риса підходу SEO News – дослідження задоволеності клієнтів роботою компанії та оцінка реальних відгуків. Так, у 2020 році в рейтингу брали участь 56 агенцій, а якість їхньої роботи оцінювали 560 клієнтів.

   SEO News

  4. Ukrainian Digital Awards — виключно український рейтинговий проект, головна мета якого, за словами творців, допомогти клієнтам знайти кращу компанію для вирішення його бізнес-завдань. Рейтинг SEO компаній України формується на підставі анкетування, голосування користувача, голосування компаній-учасників, оцінок журі та фінального підрахунку балів.

   Ukrainian Digital Awards

  5. CMS magazine – популярний інтернет-портал про просування, який регулярно публікує рейтинги SEO агенцій та формує свій топ 10 SEO компаній.

  CMS magazine

  Найавторитетніша рейтингова агенція України — IT рейтинг

  IT рейтинг – це перша діджитал-екосистема України, яка ранжує компанії, що функціонують у цифровій індустрії. Платформа працює вже понад 5 років. Тут близько 1700 зареєстрованих компаній, понад 1000 рейтингів та близько 1500 досліджень та статей зі світу IT.

  Найавторитетніша рейтингова агенція України - IT рейтинг

  Як кажуть самі творці платформи, їхня мета – допомагати клієнтам знаходити надійних підрядників, а IT-компаніям – своїх клієнтів. Окрім іншого, сервіс сприяє розвитку чесного та прозорого конкурентного середовища в Україні.

  Вийти в топ компаній з просування сайтів саме за версією IT рейтингу — це означає отримати об'єктивну, точну та чесну оцінку своєї діяльності. І те, що Elit-Web посідає перше місце в рейтингу SEO-компаній України за 2020 рік, це по-справжньому значуще досягнення і дуже показовий результат.

  Методологія SEO рейтингу

  Рейтинг СЕО фірм формується на основі цілої низки параметрів, за які нараховуються або забираються бали. Якщо розглядати формулу платформи IT рейтинг, тут враховується безліч параметрів:

  1. Кількість реальних відгуків – 15 балів за кожен.
  2. Кількість кейсів – по 5 балів.
  3. Топ-кейс – 30 балів.
  4. Загальна кількість робіт – від 50 балів та вище.
  5. Вік домену компанії та всіх портфоліо – 50 та 10 балів за кожен рік відповідно.
  6. Верифікація компанії – 500 балів.

  Враховуються й інші фактори - від числа зірок у відгуках до сумарної кількості робіт у портфоліо. Крім того, бали можуть і забиратися. Наприклад, кожен негативний відгук про компанію знімає одразу 100 балів. Важливо, що враховуються лише реальні відгуки: вони аналізуються по ряду параметрів, щоб відсіяти проплачені і сформувати максимально об'єктивну картину.

  З точною формулою формування топ СЕО компаній можна ознайомитись безпосередньо на сайті IT рейтингу України.

  Експерт Юлія Білик, провідний маркетолог IT рейтингу, про справжні мотиви та цінності агентства

  П'ять років тому ми надали українському ринку можливість шукати виконавців чи замовників на території країни. Проаналізувавши та вивчивши наших конкурентів, які вже існували (але не в Україні), ми запровадили чесність, чистоту та прозорість у наш сервіс завдяки розробленій унікальній методології нарахування балів.

  Запускаючи платформу IT рейтинг UA, ми прагнули змінити IT-сектор України на краще — зробити його прозорим, зрозумілим та конкурентним. Нам вдалося зібрати в одному місці практично всіх представників IT-ринку - від рядових співробітників веб-студій та їх клієнтів до керівників найбільших рекламних агенцій.

  Сьогодні IT рейтинг UA — це єдина Digital-екосистема України, яка об'єднує в собі весь цикл IT-індустрії і робить користування сервісом максимально комфортним: не потрібно йти на хедхантер і купи інших майданчиків шукати вакансію, більше немає необхідності дивитися безліч сайтів афіш, щоб знайти серед них IT-заходи, шукати курси за запитами «Гугл», цікаві кейси на сайтах компаній або інших ресурсах (ми навіть сортуємо їх, публікуємо топ щомісяця, щотижня відбираємо найкращі та найцікавіші)

  Тільки у нас рейтинг компаній заснований на реальних даних за широкими критеріями, що дає право вважати майданчик, який робить ринок web-розробки, маркетингу та просування по-справжньому чесним та об'єктивним. Якщо компанія знаходиться в нашому топі, це на 100% заслужено

  Як зайняти перше місце в ТОП 10\ТОП 100 SEO компаній

  Як зайняти перше місце в ТОП 10-ТОП 100 SEO компаній

  Вийти в топ СЕО компаній — завдання не найпростіше в умовах стрімкого розвитку ІТ-ринку. Ми, як ніхто інший, це знаємо. А тому хочемо поділитися деякими порадами та спостереженнями, які допомогли нам стати першими серед SEO-компаній в Україні та які, ми сподіваємось, виявляться корисними і для вас.

  1. Напрацюйте портфоліо та публікуйте його . Потенційні клієнти хочуть бачити результати вашої роботи, оцінювати їх та приймати виважене рішення, чи готові співпрацювати саме з вами. Відмінне портфоліо - найкращий показник професіоналізму та досвіду. Це той випадок, коли важлива не лише якість, а й кількість.
  2. Збирайте позитивні відгуки та працюйте з негативом . Чим більше про вас говорять клієнти, тим краще (звісно, якщо це позитивні відгуки). А ось один поганий відгук цілком може перекреслити десятки позитивних. Намагайтеся працювати з негативом, пропонувати вирішення проблем і так далі. Це дуже важливо, якщо ви хочете, щоб ваше SEO агентство вийшло у топ.
  3. Працюйте з великими проектами та відомими гравцями ринку . Якщо у вас за плечима є досвід співпраці з найбільшими компаніями, відомими на всю країну, це значно підвищує шанси зайняти лідируючі позиції в рейтингу.
  4. Не забувайте про просування власного сайту . Навряд чи вдасться вийти в лідери, якщо ваш веб-ресурс губиться на тлі десятків або навіть сотень конкурентів за ключовими запитами. А опинитися лише в топ 100 СЕО компаній — це сьогодні майже нічого не означає. Просувайте не лише своїх клієнтів, а й себе. Це ще й чудовий показник професіоналізму.
  5. Вивчайте найближчих конкурентів - тих, хто найближчий до вас за рівнем . Не завжди найкращий хід — орієнтуватися на лідера в сегменті та намагатися одразу його обійти. Ефективніше планомірно випереджати найближчих конкурентів. Так ви поступово зміцнюватимете власні позиції і, що ще важливіше, безперервно напрацьовуватимете досвід.

  «А як щодо звичайного везіння?» — спитайте ви. Ми ж відповімо, що в SEO-просуванні везіння, як і невдачі, не буває. Вся справа тільки в досвіді, особистому професіоналізмі та готовності постійно рухатися вперед. Деколи занадто легко зупинитися на певному рівні і залишитися тут на багато років, поки інші рухаються вперед, збільшують прибуток і працюють з провідними компаніями в країні та світі. І везіння тут зовсім ні до чого.

  Elit-Web #1 у рейтингу SEO компаній України у 2020 р.

  Elit-Web у рейтингу SEO компаній України у 2020

  Вся команда Elit-Web пишається тим, що ми вже не вперше виходимо на перше місце у рейтингу SEO агенцій України та навіть на міжнародній арені. У 2019 році ми стали першими серед українських SEO- та Digital-агентств , а у 2020 році зберегли цю тенденцію та утримали позицію лідера.

  Ми раді, що вже котрий рік поспіль допомагаємо своїм клієнтам ефективно просуватися в інтернеті, беремося за найскладніші проекти та досягаємо показових результатів разом.

  Звісно, перше місце — це не привід розслаблятися. Ми розуміємо, що бути лідером у своїй ніші означає завжди стикатися з величезною конкуренцією і безперервно вдосконалюватися. Тому головне правило Elit-Web ніколи не зупинятися і рухатися тільки вперед.

  Відгуки наших клієнтів на сайті рейтингової агенції IT рейтинг

  Відгуки наших клієнтів на сайті рейтингової агенції IT рейтинг

  Лідерські місця у рейтингу, значні цифри та присутність нашої компанії в топі — це, безумовно, важливо. Але будь-який рейтинг — лише результат підрахунку балів, не більше. Для нас завжди на першому місці залишається інше відгуки клієнтів. Ми дуже раді відмінному фідбеку від тих, хто працював та продовжує працювати з Elit-Web. Завжди приємно читати хороші слова про виконану роботу та досягнуті результати. Це найкращий стимул рухатися далі, ставати кращим і ніколи не зупинятися.

  Наші подальші плани

  Опинившись на першому місці в рейтингу, легко розслабитися і здати позиції. Ми це розуміємо, а тому в жодному разі не плануємо зупинятися на досягнутому.

  Попереду ще безліч цікавих проектів, складних викликів та справжніх випробувань. А найголовніше – багато сильних конкурентів. Але саме завдяки їм ми самі стаємо сильнішими. І це правильно!

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом