0-800-759-750
Ми на зв'язку с 7:00 до 24:00
office@elit-web.ua

Кейс з просування інтернет-магазину товарів для саду

29 травня 2020
2128
0
Поділіться
Зміст

  кейс з просування інтернет-магазину товарів для саду

  У серпні 2019 року ми розпочали роботу над проектом у сфері продажу товарів для саду. Місячний бюджет проекту складав 10 тис. гривень. Більшість сторінок сайту вже мали непогані позиції в пошуку. Тому наша стратегія будувалася на утриманні позицій та точкових доопрацюваннях сторінок за картою релевантності.

  У цьому кейсі ми хочемо розповісти про те, як за допомогою точкової оптимізації нам вдалося підготувати клієнтський сайт до сезонного зростання попиту та збільшити відвідуваність та кількість замовлень майже втричі.

  Про клієнта

  Українська компанія Green Decor займається роздрібним продажем товарів для саду:

  • товари для декору;
  • рослини та насіння;
  • засоби для догляду та захисту;
  • садове приладдя та інструменти.

  Сайт компанії – це масштабний інтернет-магазин, де представлені всі види товарів та передбачений функціонал для покупки.

  До нас Green Decor звернулися в серпні 2019 року для просування інтернет-магазину . Наша мета полягала в тому, щоб залучити максимальну кількість замовлень. Для цього необхідно було в найкоротші терміни підвищити видимість та відвідуваність сайту, оскільки у весняний період ми очікували на сезонний сплеск споживчої активності.

  Роботи над проектом

  Підготовка до весняного сезонного зростання розпочалася приблизно за 2 місяці. Щоб підвищити кількість заявок, використовуючи сезонне зростання попиту, найбільше уваги ми приділили оптимізації розділів сайту. Три основні:

  • садові постаті;
  • декор для саду;
  • захист рослин.

  Програмні доробки виконувались на стороні клієнта за нашими рекомендаціями, зокрема налаштування мікророзмітки. Ми ж зосередилися на органічному нарощуванні маси посилань:

  органічне нарощування маси посилань

  А також оптимізації контенту та метатегів:

  оптимізація контенту та метатегів

  Важливо було не лише підвищити позиції, а й покращити поведінкові фактори та показник конверсії, що дозволяє підвищити кількість замовлень навіть без зростання відвідуваності.

  Ми розмістили більш розгорнуті та інформативні тексти на вибрані сторінки. Для підвищення клікабельності сніпетів у видачі тестували різні варіанти Description.

  Отримані результати

  Нам вдалося покращити відвідуваність, поведінкові фактори та кількість замовлень обраних сторінок порівняно з показниками за цей же період у 2019 році.

  Для розділу «Садові фігури»:

  нам вдалося покращити відвідуваність

  На помаранчевому графіку відображається динаміка трафіку за період з 26 березня по 26 квітня 2019 року. Синій – цей період у 2020.

  1. Відвідуваність збільшилась на 234%;
  2. Число транзакцій – на 66.67%;
  3. Отриманий прибуток підвищився на 158.45%.

  Також знизився показник відмов на сторінці розділу та збільшилася середня глибина перегляду.

  Для розділу «Декор для саду»:

  збільшилася середня глибина перегляду

  1. Зростання відвідуваності +44.34%;
  2. Зростання числа транзакцій +175%;
  3. Зростання прибутку +246.58%.

  Поведінкові фактори також покращилися: знизився відсоток відмов та зросла глибина перегляду.

  Для розділу «Захист рослин»:

  поведінкові фактори також покращали

  Нам вдалося залучити нових користувачів на сторінку цього розділу. Відвідуваність сторінки зросла на 112.5%, збільшився середній час та глибина перегляду.

  відвідуваність сторінки зросла

  Дохід сайту, отриманий з органічного трафіку, вже перевищив бюджет на просування інтернет-магазину більш ніж у 20 разів. Це найефективніший канал для залучення клієнтів з огляду на конверсію залученого трафіку та окупність просування.

  Зараз ми працюємо над розширенням семантичного ядра сайту за низькочастотними запитами, оптимізуємо сторінки з картками товарів, а також розпочали розвиток блогу. За нашими рекомендаціями клієнт розпочав реалізацію української версії сайту.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом