Поділіться
Зміст

  Оптимізація ModX – те, із чим часто стикаються SEO-фахівці. Цей двигун використовується значною частиною комерційних майданчиків, таких як інтернет-магазини. Чим зумовлена така його популярність у цій сфері? І як взагалі відбувається оптимізація сайту на Modx? Які є особливості та підводні камені?

  Особливості просування сайту з ModX

  Перше, що потрібно запам'ятати для просування сайту , зайнявшись SEO оптимізацією ModX - для того, що ранжування сайту пройшло успішно, необхідно дотримуватися рекомендацій, які висувають пошукові системи. Наприклад, можна додати сайт до веб-майстра, який розповсюджується Google. Там буде прямо сказано, які кроки потрібно зробити, які помилки знайшли під час останньої перевірки. Успішне виконання цих пунктів допоможе просунути сайт у верхні рядки пошукача.

  Для того, щоб побачити свій ресурс у пошуковому топі, потрібно звернути увагу на те, чи інтегровані аналітичні системи в так би мовити "тіло" інформаційного майданчика. Це допоможе провести оптимізацію ModX відносно швидко. Також потрібно попрацювати з самим двигуном.

  • Щоб допомогти пошуковому роботу швидко просканувати майданчик, отримати всю потрібну інформацію, потрібно створити файл під назвою sitemap. Він містить дані про те, як організовані матеріали на сайті, якою є тривалість відео, якщо такі є, як часто з'являється новий контент. Чим швидше пошуковий робот просканує ресурс, тим вищою буде позиція майданчика. Створити детальну карту інформаційного майданчика можна за допомогою плагіна, що розповсюджується самими пошуковими системами. Наприклад, GoogleSiteMap;
  • Встановити на ModX SEO плагін, що дозволяє збирати статистичні дані. Він допоможе ефективно управляти контентом, працювати зі структурою сайту. Будь-які зміни, внесені в дизайн і рекламну компанію, будуть відразу помітні - зміниться кількість людей, що зайшли, збільшиться або зменшиться глибина перегляду окремої людини;
  • Потрібно, щоб кожна сторінка сайту використовувала ЧПУ (ЛюдинуЗрозумілий Урл). Чим коротше, ясніше буде URL сторінки, тим вищою буде її відвідуваність. Справа в тому, що пошукові роботи більше звертають увагу на ті сайти, де УРЛ відображає те, що написано на сторінках майданчика.

  Але варто звернути увагу на те, які плагіни будуть використані сайтом та його адмінкою. Найкраще встановлювати програмне забезпечення лише від перевірених розробників, особливо якщо йдеться про платний софт.

  КОМПЛЕКСНИЙ АУДИТ САЙТУ
  Професійний комплексний аудит сайту - глобальний аналіз вашого проекту ✔ Детальний звіт з переліком помилок та рекомендацій для покращення ✔ Збільшення конверсій
  Получить консультацию
  Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время

  Подробиці просування сайту на ModX

  Зайнявшись просуванням сайту на ModX SEO фахівець має максимально полегшити просування ресурсу. По-перше, - оптимізація URL, що використовується. Якщо онлайн-магазин використовує категорії, для простоти пошуку товару слід включити функцію вкладених УРЛ.

  Наступний пункт, обов'язковий для оптимізації сайту на ModX SEO-фахівцем - формування сніпету пошуковим роботом. Для того, щоб полегшити завдання, і підвищити індексацію сторінки, необхідно скласти унікальні заголовки, описи для товарів/категорій, ключові слова. Правильний підбір за всіма трьома пунктами може позитивно позначитися на позиції сайту в пошуковій системі, на його рейтинг CTR.

  Провести аналіз сайту на ModX

  Адреса сайту

  Як працювати з файлом robots

  У ресурсу, створеного на движку ModX, є файл, що називається robots.txt. Його зміст може викликати здивування у багатьох користувачів, якщо не знати, навіщо він призначений. Мета файлу robots.txt – виключати з індексації певні сторінки. Він дає творцю можливість повідомити пошуковий робот про те, що матеріали тієї чи іншої частини сайту сканувати не треба, не варто їх враховувати при оцінюванні всього майданчика в цілому.

  Читайте також

  Просування сайту на Joomla

  Контент для сайту на ModX

  Оптимізація сайту на ModX СЕО-фахівцем неможлива без того, для чого і створюються незліченні сторінки, майданчики та ресурси – без контенту. Саме по ньому пошукові роботи оцінюють сторінку, і без унікального, живого контенту навіть інтернет-магазин не становитиме інтересу.

  По-перше, – текстовий матеріал. Новини, якісь цікаві факти, поради – все це має бути максимально унікальним. Тільки так можна заробити, так би мовити, довіру до пошукових роботів.

  По-друге, - зображення, відео. Навіть їхня унікальність впливає на висоту позицій ресурсу. Звичайно, цей параметр впливає на оцінку пошукових роботів не так сильно, як "уникнення" текстових матеріалів, але ефект має відчутний.

  Головне, чим варто керуватися при просуванні сайту на ModX, як, в принципі, і на будь-якому іншому движку - ніякої крадіжки матеріалів. Будь-який текст або фотка з критично низькою унікальністю будуть сильно бити за репутацією ресурсу в "очах" пошукових роботів. У такому разі, за частої появи подібних матеріалів, інформаційний майданчик ніколи не вибереться з "пісочниці" Інтернету і отримуватиме вкрай низьку індексацію.

  Читайте також кейс

  Як ми піднімали трафік сайту sms-розсилки у 3 рази

  Також необхідно не забувати про те, що кожен матеріал, викладений на сторінку сайту, повинен містити ключові слова та вирази. Тут потрібно стежити за тим, щоб не було переспаму, а всі ключі виглядали природно. І, звичайно, перед тим як розставляти їх по тексту, потрібно створити СЕО-ядро сайту, куди будуть вписані всі відповідні ключові слова. Зазвичай цим займається спеціаліст-семантик. Він, за певну плату, зробить все самостійно – подивиться, які запити найбільше підходять сайту, вибере потрібні, видалить зайві. Але якщо немає можливості найняти СЕО-фахівця, то таким підбором можна зайнятися самотужки. Або використовувати програми, які полегшують вибір "ключів". Щоправда, остаточний відбір все одно належить зробити самому власнику сайту.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
  категорії блогу
  Останні статті
  Скільки коштує реклама в «Інстаграм»
  Іванина Роман
  21 жовтня 2022
  Просування сайтів у Німеччині
  Іванина Роман
  20 жовтня 2022
  Отримайте детальний прорахунок бюджету для ефективного просування вашого сайту