Поділіться
Зміст

  Стратегія веброзроблення mobile-first уже стала стандартом для сучасного інтернету. Адже сьогодні понад 65% усього інтернет-трафіку займають саме мобільні гаджети. Трохи більше ніж 32% — настільні комп'ютери. І всього близько 2-3% — планшети.

  Ми підготували невеликий чекліст про те, як оптимізувати сайт під mobile-пристрої.

  • Проведіть аналітику

  Оцініть поточну якість мобільної версії, враховуйте регіональність пошукових запитів, які приводять користувачів, окремо аналізуйте частотність запитів для десктопа та мобільних пристроїв.

  • Збільште швидкість завантаження

  Якщо ваш сайт завантажується довше ніж 3 секунди, настійно рекомендуємо його оптимізувати та збільшити швидкість завантаження.

  • Налаштуйте юзабіліті

  Адаптуйте контент й елементи сторінок під невеликі екрани мобільних пристроїв. Використовуйте великі та читабельні шрифти, не перевантажуйте сайт дрібними деталями.

  • Налаштуйте індексацію

  Тут працюють ті самі правила, що і для десктопної версії: однакові метатеги й мікророзмітка для обох версій, відсутність дублів контенту та його повторної індексації з різних версій сайту.

  • Тестуйте

  Що на більшій кількості пристроїв із різними операційними системами, браузерами й діагоналями дисплея ви зможете протестувати ваш сайт, то краще. Ви повинні переконатися, що він коректно показується та працює на будь-якому гаджеті.

  Наостанок скажемо, що частка мобільного трафіку продовжить збільшуватися в майбутньому. І ігнорувати це просто не можна, якщо ви хочете ефективно конкурувати у своїй ніші. А тому, якщо у вас з якоїсь причини досі немає мобільної версії сайту або вона недостатньо добре оптимізована, потрібно це якомога швидше виправити.

   

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом