Поділіться
Зміст

  Брендінг – це важливий інструмент у розвитку будь-якого бізнесу. Його завдання - сформувати в умах споживачів певні асоціації з вашою компанією або продуктом, виділити вас серед конкурентів і створити образ, що запам'ятовується. Найкраще середовище для формування та розкручування бренду в інтернеті – соцмережі. Вони зареєстровано 3.5 мільярда інтернет-користувачів з усього світу, і тут вони проводять основну частку власного часу онлайн. Тому просування бренду у соціальних мережах є одним із ключових інструментів брендингу.

  просування брендів у соцмережах

  Бренд – це не лише логотип та назва. Це поняття включає всю інформацію, що асоціюється з вашою компанією у всіх, хто про неї чув:

  • кольору;
  • позиціонування щодо клієнта;
  • основний посил (brand essence);
  • цінове позиціонування;
  • якість товарів чи послуг;
  • Сервіс.

  Вся ця інформація про вас повинна як мозаїка складатися в головах потенційних клієнтів у єдину картинку – образ вашого бренду.

  цільове просування бренду

  Цільове просування бренду

  Для ефективного брендингу вам не потрібно працювати над пізнаваністю торгової марки серед усіх користувачів соціальних мереж. Достатньо виділити лише цільову групу користувачів, яким цікаві ваші послуги, та працювати з ними. Це дозволяє не лише заощадити бюджет на рекламні інструменти, а й ефективніше взаємодіяти з ЦА з огляду на особливості конкретної групи споживачів.

  SMM-просування бренду , спрямоване на взаємодію з однією певною групою споживачів, і є цільовим. Цей вид маркетингу включає такі інструменти:

  • таргетовані рекламні кампанії;
  • ведення сторінки чи паблика бренду;
  • PR-публікації на інших тематичних громадських сторінках;
  • реклама у лідерів думок.

  Ще одна перевага соціальних мереж – feedback. Тут ви можете отримати зворотний зв'язок від власної аудиторії. Перегляди, лайки, репости, коментарі – це дані для аналізу, які ви можете використовувати для оптимізації процесу просування і навіть для коригування глобальної маркетингової стратегії.

  етапи просування бренду у соціальних мережах

  Етапи просування бренду у соціальних мережах

  Просування бренду в соцмережах – це не разовий захід, а довгостроковий процес, де важливо підтримувати регулярний зв'язок з аудиторією, координуючи різні канали комунікації. Він включає такі етапи:

  1. Збір інформації . Перед запуском кампанії в соціальних мережах фахівці вивчають цільову аудиторію, активність конкурентних підприємств, а також сам бренд, що просувається. Чим повніше обсяг даних вдасться отримати, тим ефективнішим буде кожен із наступних етапів.
  2. Формування стратегії . Використовуючи отриману інформацію, створюють довгостроковий план просування, де детально прописані ключові цілі та показники, яких необхідно досягти. Після цього маркетологи формують ТЗ для фахівців та передають у роботу.
  3. Підготовка контенту та запуск . Для просування важливо створити якісний контент, який буде цікавим для користувачів. Сюди входить текст оголошень та публікацій, унікальні фото та відеоролики.
  4. Аналіз результатів . Важливо регулярно перевіряти ефективність всіх інструментів. Наприклад, ґрунтуючись на активності користувача, яку викликав певний тип постів, ви зможете зрозуміти, який контент найбільше подобається вашій ЦА.

  Просувати Ваш бренд у соцмережах

  Адреса сайту

  Дуже важливо, щоб інформація в рекламних оголошеннях та різних постах не суперечила одна одній. Для цього необхідно сформувати основні тези, які ви хочете донести користувачам:

  • для кого ваш продукт?
  • у чому ваші переваги?
  • які цілі та цінності у вашої компанії?

  Також не варто забувати про фірмовий стиль компанії, оскільки саме візуальної інформації ми приділяємо найбільше уваги.

  результати інтернет брендингу

  Результати інтернет-брендингу

  Розглянемо основні цілі, яких дозволяє досягти просування бренду:

  • формує імідж компанії;
  • підвищує клієнтську лояльність;
  • створює незабутній образ компанії;
  • підвищує загальну популярність торгової марки;
  Читайте також

  Як відстежувати брендовий трафік

  Прямий продаж не є ключовим завданням брендингу, цей інструмент необхідний для формування репутації та споживчої довіри.

  Нерідко брендинг дозволяє виробити стійку асоціацію вашої компанії із певним типом товару чи послуг. Це особливо актуально для молодих ніш, де ще немає чітко сформованої ієрархії всіх учасників ринку. Найяскравіші приклади: Photoshop, Thermos, Pampers, Keds – все це назви товарних знаків, які згодом увійшли у мову як назву продукту, який вони надавали.

  У Вас залишились запитання?
  Наші експерти готові відповісти на них.
  Залишіть ваші контактні дані.
  Будемо раді обговорити ваш проект!
  Отримати консультацію
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом